Aktualności

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI
ZADANIA
 Zadania w formacie
 PDF (278kB)
 Zadania w formacie
 WORD (118kB)

MISTRZOSTWA ZAKOŃCZONE!
Sprawdź nieoficjalne wyniki.

3 marca o 12.30 na naszych internetowych rozpoczną się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sudoku. Mistrzostwa będą przeprowadzone w dwóch językach - polskim i angielskim. Do rozwiązania będzie 8 zadań o różnym stopniu trudności. Termin nadsyłania rozwiązań upływa o północy, 3 marca.

Aby wziąć udzial w mistrzostwach należy się zarejestrować. Nie warto tego przekladać na ostatnią chwilę, tym bardziej, że osoby zarejestrowane będą otrzymywać informacje przypominające o terminie rozpoczęcia mistrzostw. Link do formularza rejestracji znajduje się w ramce obok.

Międzynarodowy mistrz Polski będzie specjalnym gościem w czasie drugiej części - czyli w kwalifikacji do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w sudoku. Kwalifikacje zostaną rozegrane 17 marca, a mistrzostwa świata odbędą się w dniach 28 marca - 1 kwietnia br. w Pradze.
 

KWALIFIKACJE NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Do rundy kwalifikacyjnej awansuje 40 najlepszych polskich uczestników Międzynarodowych Mistrzostw Polski. Runda ta zostanie rozegrana "na żywo" 17 marca w siedzibie Gazety Wyborczej w Warszawie. Cztery najlepsze osoby w rundzie kwalifikacyjnej zostaną zakwalifikowane do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w sudoku. Pozostałe dwie osoby zostaną wyznaczone przez Sfinksa na podstawie dotychczasowych wyników w innych imprezach i na podstawie wyników z Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Sudoku.

Organizatorem mistrzostw jest Polskie Stowarzyszenie Miłośników Gier i Łamigłówek SFINKS, a głównym patronem medialnym portal Gazeta.pl.

ZMIERZ SIĘ Z NAJLEPSZYMI W POLSCE I NA ŚWIECIE!

Zmierz się z najlepszymi w sudoku w Polsce i na świecie!
Pomożemy Ci w tym. W zakładce "zadania trenigowe" znajdziesz przykłady do rozwiązywania. Postaraj się je rozwiązać. Są to takie same rodzaje sudoku, jakie będą w naszych mistrzostwach. Te są stosunkowo łatwe. Zadania, które trzeba będzie rozwiązać w czasie mistrzostw będą trudniejsze.

I nie przejmuj się, jeśli napotkasz trudności. Przez najbliższe dni - aż do samych mistrzostw będziemy publikować wskazówki jak rozwiązywać sudoku.
 

• • •
Główny patron medialny:
 

 

 

• • •

 

 


Partnerzy Fundacji:

Microsoft Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack