Aktualności

VII Mistrzostwa Polski w Sudoku

ELIMINACJE ZAKOŃCZONE!
>>  zadania
>>  rozwiązania zadań eliminacyjnych
>>  wyniki eliminacji
 
• • •
XVI Mistrzostwa Polski w Łamigłówkach

ELIMINACJE ZAKOŃCZONE!
>>  zadania
>>  rozwiązania zadań eliminacyjnych
>>  wyniki eliminacji
 
ZASADY ELIMINACJI

W sobotę 3 marca 2012 roku dokładnie o godzinie 13.00 rozpoczną się XVI Mistrzostwa Polski w Łamigłówkach. Tydzień później, w sobotę 10 marca 2012 roku o godzinie 13.00 rozpoczną się VII Mistrzostwa Polski w Sudoku. Aby wziąć udział w mistrzostwach należy się zarejestrować. Rejestrujesz się tylko raz!

W trakcie eliminacji do rozwiązania będzie po kilkanaście zadań w ciągu dwóch godzin. Odpowiedzi (przynajmniej na jedno zadanie) należy wysłać poprzez wypełnienie formularza odpowiedzi:
- formularz odpowiedzi MP w Łamigłówkach
- formularz odpowiedzi MP w Sudoku.

Termin nadsyłania odpowiedzi upływa o godzinie 15.00. Odpowiedzi nadesłane w ciągu 5 minut po tym terminie będą oceniane, jednak za każdą minutę opóźnienia przyznawanych będzie 10 punktów karnych.
 

FINAŁ, WYŁONIENIE REPREZENTACJI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Do finałów Mistrzostw zostanie zakwalifikowanych 40 osób obywatelstwa polskiego, z najwyższym wynikiem w eliminacjach danych Mistrzostw.

Finał odbędzie się na żywo, w Warszawie, 21 i 22 kwietnia 2012 i będzie się składać z kilku etapów. Zwycięzca finału zostanie Mistrzem Polski w Łamigłowkach / Mistrzem Polski w Sudoku, a cztery najlepsze osoby zostaną zakwalifikowane do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Rozwiązywaniu Łamigłówek i Sudoku.
 

• • •

Partnerzy Fundacji:

Microsoft Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack