Wyniki eliminacji

Ostateczne wyniki eliminacji

Eliminacje zakończone, otrzymaliśmy 134 odpowiedzi spełniające warunki regulaminu - tzn. przysłane do godz. 12.00 20 września i zawierające rozwiązania zadań.

Eliminacje wygrał Paweł Kwiatkowski z Warszawy. Wygrał - gdyż przysłał swoje rozwiązania jeszcze w piątek, wcześniej niż Michał Karwański z Warszawy, który zdobył tyle samo punktów i w rezultacie zajął w eliminacjach 2-gie miejsce. Gratulujemy wszystkim finalistom. Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom pięknie i gorąco dziękujemy za to, że wzięli udział w Pucharze.

Najmłodszym uczestnikiem eliminacji był 12-letni Wojtek Stachnik z Tarnowa - i on jako pierwszy zdobywa nagrodę niespodziankę - właśnie dla najmłodszego uczestnika turnieju. Nagrodę wyślemy pocztą. Gratulujemy!

Napłynęły cztery reklamacje. Uznaliśmy jedną - Grzegorza Wiączkowskiego - wynikającą ze złego odczytania przez nas pliku z rozwiązaniami w wyniku czego jedna osoba więcej dostała się do finału - i w finale wystartuje 31 osób. Udało nam się również odczytać jeszcze jeden arkusz z odpowiedziami - jego autor zajął miejsce w środku tabeli.





Wyniki eliminacji
I Pucharu Polski w rozwiązywaniu
łamigłówek

 

 

r r n r r r n n r n r
Lp. Imię i nazwisko Miasto punkty punkty przyznane za zadania 1-14
1 Paweł Kwiatkowski Warszawa 276 128 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
2 Michał Karwański Warszawa 276 128 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
3 Przemysław Jakubowski Płock 276 124 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
4 Marcin Kaczor Radom 276 124 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 r 25 15 5 15
5 Daniel Górski Radom 276 122 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
6 Tomek Krajewski Warszawa 276 120 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
7 Tomasz Juśkiewicz Łódź 276 120 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
8 Grzegorz Ignaciuk Warszawa 276 120 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
9 Radosław Gembura Poznań 276 120 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
10 Michał Roszak Poznań 276 120 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
11 Michał Borny Warszawa 276 0 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
12 Bartek Goldman Warszawa 276 0 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
13 Marcin Krasuski Warszawa 271 0 24 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15   15
14 Bartosz Witkowski Warszawa 270 128 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
15 Piotr Mazur Złotoryja 270 124 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
16 Tomasz Makolądra Warszawa 270 120 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
17 Wojciech Zwara Banino 270 104 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
18 Rafał Bryś Opole 270 104 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
19 Jacek Jurewicz Olsztyn 270 104 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
20 Michał Korniewicz Żórawina 270 100 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
21 Kamil Parkitny Wrocław 270 100 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
22 Radosław Zaręba Wrocław 270 100 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
23 Jarosław Gomółka Wrocław 270 100 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
24 Łukasz Bogocz Orzech 270 98 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
25 Witold Stachnik Tarnów 270 86 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
26 Bogusław Lesiecki Tarnów 270 84 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
27 Grzegorz Wiączkowski Wrocław 270 0 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
28 Maciej Mikosik Turek 265 124 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15   15
29 Dawid Pikul Poznań 264 128 12 35 r 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
30 Jakub Caban Wrocław 264 100 12 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
31 Maciej Jakubowski Piotrków Tryb. 264 90 12 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
 
32 Wiktor Jakubowski Łódź 264 0 12 35 10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
33 Michał Marciniak Warszawa 252 104 18 35 10 30 15 25 15 20 24   25 15 5 15
34 Marta Mielechowicz Bydgoszcz 252 104 18 35 10 30 15 25 15 20 24   25 15 5 15
35 Piotr Marciniak Bydgoszcz 252 104 18 35 10 30 15 25 15 20 24   25 15 5 15
36 Marcin Mikosik Wrocław 250 124 18 35 10 30   25 15 20 24 18 25 15   15
37 Piotr Cichocki Toruń 245 63 18 35 10 30 15 25 15 20 24 18   15 5 15
38 Sławomir Wójcik Wrocław 241 104 24   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
39 Stanisław Wojciuk Biała Podlaska 235 128 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
40 Robert Beń Nysa 235 124 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
41 Wojciech Gryciuk Warszawa 235 122 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
42 Paweł Burdzy Bojarów 235 96 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
43 Miłosz Olborski Łódź 235 96 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
44 Dariusz Mularczyk Skierniewice 235 94 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
45 Marzena Klepacka Sokółka 235 78 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
46 Karol Bajko Sokółka 235 78 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
47 Łukasz Mozyrski Sokółka 235 78 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
48 Danuta Herda-Śmigaj Kielce 235 64 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
49 Tomasz Maszczyk Bytom 235 49 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
50 Piotr Młocek Andrychów 235 12 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
51 Szymon Knitter Gdańsk 235 0 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
52 Paulina Husak Łomianki 235 0 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
53 Jacek Kozicki Bytom 235 0 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
54 Sławomir Denisiuk Biała Podlaska 235 0 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
55 Dariusz Grabowski Konin 230 128 18 35     15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
56 Marcin Szałek Warszawa 229 128 12   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
57 Sławomir Tyszko Biłgoraj 229 0 12   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
58 Magdalena Myka Wrocław 229 0 12   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
59 Marek Szykuła Wrocław 227 103 18 35   30 15 25 15 20 24   25 15 5  
60 Agnieszka Jezierska Oleśnica 226 0 18   10 30 15 25 15 20 15 18 25 15 5 15
61 Paweł Kępczyński Warszawa 225 112 18     30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
62 Alicja Łuszczak Bielsko Biała 223 120 6   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
63 Kamil Leś Olsztyn 223 96 18   10 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5 15
64 Wirginia Wyrobek Czerwionka 223 96 6   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
65 Paweł Olszański Szczecin 223 92 6   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
66 Michał Biegoń Sieradz 220 124 18   10 30 15 25 15 20 9 18 25 15 5 15
67 Marek Przystanek Sieradz 220 124 18   10 30 15 25 15 20 9 18 25 15 5 15
68 Waldemar Zieliński Wrocław 220 120 18   10 30 15 25   20 24 18 25 15 5 15
69 Tomasz Cudny Lublin 220 0 18   10 30   25 15 20 24 18 25 15 5 15
70 Sławomir Wilk Tychy 220 0 18   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
71 Marek Kurcyus Jasienica 218 84 6   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15   15
72 Radek Celuch Pionki 218 0 6   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15   15
73 Przemysław Kozłowski Wodzisław śląski 217 100     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
74 Szymon Pinderak Częstochowa 217 64     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
75 Magdalena Kubień Warszawa 217 55     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
76 Maciej Wojciak Stalowa Wola 217 55     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
77 Daniel Piłat Wrocław 217 0     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
78 Krzysztof Gardocki Olsztyn 214 0 12   10 30   25 15 20 24 18 25 15 5 15
79 Łukasz Pińkowski Katowice 213 0 6     30 15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
80 Agnieszka Iwanejko Kędzieżyn-Koźle 210 104 18     30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
81 Roman Liszka Kobiór 209 54 12   10 30 15 25 15 20 24 18 25 15    
82 Daria Szmurło Katowice 208 56 6   10 30   25 15 20 24 18 25 15 5 15
83 Jan Pichur Wrocław 205 128     10 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5 15
84 Sylweriusz Ruciński Gdynia 205 65     10 30 n 15 25 15 20 12 18 25 15 5 15
85 Magdalena Lewicka Bielsko Biała 205 0     10 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5 15
86 Jacek Makowski Bydgoszcz 202 92     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
87 Damian Straszak Racibórz 202 70     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
88 Grzegorz Zieliński Warszawa 202 70     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 n 5  
89 Przemysław Chlebus Racibórz 202 66     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
90 Alicja Wiśniewska Chełmża 202 57     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
91 Adrian Sikorski Grudziądz 202 55     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
92 Dorota Olga Rogalska Łomża 202 0     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
93 Mikołaj Książek Kraków 202 0 12   10 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5  
94 Michał Gajzler Warszawa 200 92     5 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5 15
95 Paweł Pogorzelski Łódź 199 59 12   10   15 25 15 20 24 18 25 15 5 15
96 Wojciech Stachnik Tarnów 198 0   35   30 15 25 15     18 25 15 5 15
97 Anna Niezgoda Lipno 197 0     10 30 15 25 15 20 24 18 25 15    
98 Magda Szymańska ? 195 104       30 15 25 15 20 12 18 25 15 5 15
99 Tomasz Kiełpiński Warszawa 193 108     10 30 15 25 15 20   18 25 15 5 15
100 Wojciech Radomski Lipno 193 92     10 30 15 25 15 20   18 25 15 5 15
101 Jakub Nogły Pawłowice 193 63 6     30 15 25 15 20 24 18 25 15    
102 Krzysztof Adamczyk Toruń 193 0 18     30 15 25 15   12 18 25 15 5 15
103 Dominik Rastawicki Wrocław 192 96       30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
104 Filip Tomasik Jaksice 192 30       30 15 25 15 20 24 18 25 15 5  
105 Jakub Tomczyk Piła 190 120     10 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5  
106 Grzegorz Kołodziejczyk Chełm 190 39     10 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5  
107 Łukasz Żyliński Gdańsk 190 0     10 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5  
108 Tomasz Koziarek Radzionków 190 0     10 r 30 15 25 15 20 12 18 25 15 5  
109 Artur Kasprzak Bełchatów 184 53 12   10   15 25 15 20 24 18 25 15 5  
110 Mikołaj Kobojek Warszawa 184 49     10 30 15 25 15 20 24   25 15 5  
111 Marcin Kubica Skrzyszów 180 94 6       15 25 15 20 21 18 25 15 5 15
112 Michał Brożek Warszawa 179 0     10 30   25 15 20 21 18 25 15    
113 Andrzej Burek Toruń 177 98 12     30   25 15 20 12 18 25   5 15
114 Witold Podgórski Opole 172 73     10   15 25 15 20 24 18 25 15 5  
115 Natalia Żuchowska Poznań 172 40       30   25 15 20 24 18 25 15    
116 Adrian Jackiewicz Rypin 169 26     10   15 25 15 20 21 18 25 15 5  
117 n Marek Jagielski Wejherowo 168 67       30 15 25 15 20   18 25   5 15
118 Magdalena Daszyńska Łódź 165 0 12   5 30 15 25   20   18 25 15    
119 Joanna Raźna Kraków n 160 61 6     30   25 15 20 24   25 15    
120 Maciej Broda Wrocław 152 58       30 15 25   20 24 18   15 5  
121 Marcin Korzeniowski Chrzanów 150 24     10 30 15     20 12 18 25 15 5  
122 Monika Ziomek Wrocław 148 0     10 30   25   20   18 25 15 5  
123 Krystian Iżycki Warszawa 146 0 6   10   15 25 15   12 18 25 15 5  
124 Krzysztof Łuniewski Wrocław 140 0     10 30 15   15 20 12 18   15 5  
125 Gabriel Fortin Kraków 135 55         15 25 15 20 12 18 25   5  
126 Tomasz Wasiuk Chełm 135 0         15 25 15 20     25 15 5 15
127 Gabriela Wilczewska Wrocław 134 0       30     15 20 24 & nbsp; 25 15 5  
128 Karolina Siankiewicz Białystok 121 0 18         25 15 20   18 25      
129 Joanna wolniak Łobez 117 0       30       20 24 18 25 & nbsp;    
130 Jakub Klatta Poznań 107 96     10 30 15     20 12     15 5  
131 Wojciech Klapka Cieszyn 105 0       30       20 12 18 25     & nbsp;
132 Pawel Tarnowski Lublin 104 82 6       15 25       18 25 15    
133 Marcin Rościszewski Warszawa 101 0         15 25 15   21   25      
134 Michał Gluza Szczyrk 83 0     10 30   25       18        

 

 


Partnerzy Fundacji:

Microsoft Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack