Wyniki eliminacji

WYNIKI ELIMINACJI III MISTRZOSTW POLSKI W SUDOKU

Eliminacje zakończone. W sumie wystartowało 301 osób w tym 32 osoby zza granicy - głównie z Czech (23 osoby). Dzięki temu mistrzostwa stały się imprezą międzynarodową.

Międzynarodowy, a w zasadzie polsko-czeski będzie również finał. W tej chwili swój przyjazd na finał zapowiedziało siedem osób z Czech - wśród nich Jan Novotny i Jakub Ondrousek. Obaj znakomicie wypadli w naszych eliminacjach. Jakub Ondrousek zajął 21 miejsce na ostatnich mistrzostwach świata w sudoku. Lepsi od niego byli nasi reprezentanci, i Łukasz Bożykowski (15-ty) i, Jan Mrozowski (17-ty), ale nie można być pewnym, że tytuł mistrza Polski w sudoku zostanie w kraju.

W czasie eliminacji pierwsze dwa zadania (łatwe) nie nastręczyły startującym większych trudności. Pierwsze dobrze rozwiązało 287 osób, drugie - 273 osoby. Sudoku kakuro rozwiązały prawidłowo 133 osoby, a ostatnie zadanie 112 osób.

Ze względu na to, że część zakwalifikowanych osób z różnych względów nie może się pojawić na finale więc, zgodnie z regulaminem, zaprosiliśmy kolejne osoby z listy (od 1 do 71 włącznie), a także dwie osoby, które znalazły się na dalszych pozycjach. Wszystkich finalistów prosimy o powiadomienie nas o tym, czy mogą wziąć udział w finale, czy też nie - ułatwi nam to prace organizacyjne.

• • •

Dziękujemy wszystkim za start i również wszystkim gratulujemy.

O ile bowiem krótkie czasy rozwiązywania zadań przez czołówkę mogą budzić podziw lub zazdrość, to szczególne uznanie należy się tym osobom, które nie poddały się trudnościom z rozwiązywaniem zadań i często walczyły kilka godzin po to, aby wreszcie wysłać prawidłowe rozwiązania.

Oto ostateczne wyniki eliminacji:

& nbsp;

r n n r r n r r r n n
poz. imię i nazwisko miejscowość dobre
odpow.
łączny
czas
czas rozwiązywania zadań 1-4
1 Jan Mrozowski Kraków 4 00:38:38 00:03:53 00:03:19 00:13:47 00:17:39
2 Jan Novotny Brno 4 00:42:06 00:05:50 00:03:23 00:19:00 00:13:53
3 Jakub Ondroušek Brno 4 00:50:36 00:03:16 00:02:44 00:21:27 00:23:09
4 Łukasz Bożykowski Szczecin 4 00:52:33 00:08:09 00:04:30 00:20:48 00:19:06
5 Kamil Krasuski Warszawa 4 01:25:02 00:05:53 00:09:24 00:33:37 00:36:08
6 Anna Medvedova Banska Bystrica 4 01:26:20 00:08:16 00:05:57 00:29:42 00:42:25
7 Jakub Hrazdira Zlin 4 01:28:02 00:03:45 00:03:16 01:05:15 00:15:46
8 Jana Tylova Most 4 01:41:21 00:05:15 00:03:10 01:14:48 00:18:08
9 Zrinka Kokot Zagreb 4 01:47:18 00:28:16 00:04:28 00:56:58 00:17:36
10 Michał Karwański Warszawa 4 01:59:16 00:03:59 00:02:37 00:48:22 01:04:18
11 Agnieszka Buczma Poznań 4 01:59:50 00:08:32 00:05:31 01:22:38 00:23:09
12 Rafał Bryś Opole 4 02:03:12 00:09:49 00:06:36 00:54:17 00:52:30
13 Michał Borny Lublin 4 02:11:40 00:10:07 00:04:04 00:50:35 01:06:54
14 Bartek Goldman Warszawa 4 02:12:37 00:09:12 00:05:34 00:57:32 01:00:19
15 Piotr Mazur Złotoryja 4 02:13:33 00:04:32 00:12:02 00:53:44 01:03:15
16 Rafał Gryko Warszawa 4 02:18:16 00:08:51 00:07:06 01:20:15 00:42:04
17 Tomasz Krajewski Warszawa 4 02:21:10 00:06:47 00:03:44 01:38:06 00:32:33
18 Paweł Kępczyński Warszawa 4 02:21:10 00:13:10 00:11:40 00:49:35 01:06:45
19 Jakub Caban Wrocław 4 02:21:56 00:16:15 00:06:04 01:03:56 00:55:41
20 Paweł Tatarczak Warszawa 4 02:28:56 00:12:31 00:07:28 00:59:46 01:09:11
21 Petra Čičová Čr - Praha 4 02:32:15 00:05:42 00:08:00 01:46:32 00:32:01
22 Tomas Krenek Cz Zdice 4 02:38:05 00:05:30 00:13:02 00:55:14 01:24:19
23 Przemysław Dębiak Warszawa 4 02:40:53 00:12:31 00:05:43 01:15:25 01:07:14
24 Daniel Gorski Warszawa 4 02:50:52 00:02:51 00:09:43 01:07:22 01:30:56
25 Przemek Jakubowski Płock 4 02:55:49 00:04:06 00:10:12 01:16:04 01:25:27
26 Roman Szymański Tychy 4 03:00:47 00:16:04 00:10:32 01:07:15 01:26:56
27 Zdenek Vodicka Most, Czech Republic 4 03:05:31 00:08:33 00:03:54 01:42:39 01:10:25
28 Łukasz Kalinowski Bydgoszcz 4 03:09:35 00:13:27 00:09:48 01:00:53 01:45:27
29 Martin Krebs Bratislava 4 03:10:43 00:07:03 00:05:57 01:39:17 01:18:26
30 Tomasz Kolasiński Warszawa 4 03:12:10 00:07:23 00:05:38 00:50:47 02:08:22
31 Sławomir Tyszko Smólsko Duże 4 03:13:51 00:11:47 00:09:05 01:08:24 01:44:35
32 Agnieszka Klich Wrocław 4 03:24:21 00:15:31 00:07:54 02:10:42 00:50:14
33 Karel Tesař Brno 4 03:43:28 00:06:21 00:07:59 01:14:08 02:15:00
34 Mikołaj Kołosza Gliwice 4 03:44:05 00:13:29 00:08:56 01:34: 58 01:46:42
35 Michal Chramecky Třebíč (Cze) 4 03:44:47 00:06:38 00:10:30 01:11:00 02:16:39
36 Lenka Křenková Cz Zdice 4 03:50:17 00:08:25 00:14:44 01:20:42 02:06:26
37 Paweł Guz Olsztyn 4 03:55:30 00:17:41 00:15:22 01:26:35 01:55:52
38 Jacek Kozicki Bytom 4 04:02:46 00:07:20 00:07:05 02:35:28 01:12:53
39 Łucja Turlej Katowice 4 04:04:00 00:26:14 00:11:33 01:11:49 02:14:24
40 Piotr Biegoń Wrocław/Sieradz 4 04:04:22 00:06:09 00:08:05 02:41:12 01:08:56
41 Raul Kacirek Praha 4 04:05:30 00:17:30 00:07:05 01:11:03 02:29:52
42 Magdalena Durska Szczecin/Wrocław 4 04:06:06 00:06:58 00:08:21 02:41:27 01:09:20
43 Witold Kaźmierczak Kalisz 4 04:11:06 00:09:06 00:06:15 01:30:04 02:25:41
44 Piotr Sidorowicz Mińsk Mazowiecki 4 04:38:59 00:10:50 00:20:07 03:13:04 00:54:58
45 Dariusz Grabowski Konin 4 04:45:10 00:14:52 00:12:19 01:43:47 02:34:12
46 Katarzyna Zaręba Kozienice 4 04:46:59 00:06:31 00:10:43 00:56:37 03:33:08
47 Karol Janowski Szprotawa 4 04:57:02 00:14:00 00:08:31 01:52:29 02:42:02
48 Beata Olszewska Warszawa 4 04:58:58 00:04:53 00:15:50 03:11:48 01:26:27
49 Martina Machackova Czech Republik 4 05:09:44 00:04:57 02:32:33 01:09:41 01:22:33
50 Agata Świtek Motycz 4 05:13:39 00:15:21 00:09:11 03:47:33 01:01:34
51 Przemysław Ponikowski Radzyń Podlaski 4 05:20:20 00:14:20 00:09:08 01:45:37 03:11:15
52 Zbigniew Kornaś Nowy Sącz 4 05:31:09 00:10:00 00:06:50 02:08:27 03:05:52
53 Paweł Hołownia Ożarów Maz. 4 05:35:06 00:12:43 00:23:28 01:49:50 03:09:05
54 Paulina Szrubarz Warszawa 4 05:44:07 00:14:13 00:13:15 01:59:13 03:17:26
55 Adam Kaszubski Brzeg 4 05:45:55 00:06:52 00:15:07 02:10:05 03:13:51
56 Zygmunt Krawczyk Szprotawa 4 06:26:08 00:16:42 00:11:07 03:19:55 02:38:24
57 Andrzej Żołyński Zielona Góra 4 06:26:16 00:09:57 00:13:04 02:18:39 03:44:36
58 Marcin Janowicz Warszawa 4 06:29:40 00:21:27 00:07:24 02:45:53 03:14:56
59 Robert Trajkowski Police 4 06:30:16 00:04:57 00:10:07 03:16:18 02:58:54
60 Sławomir Wereski Warszawa 4 06:32:47 00:10:39 00:06:25 02:47:47 03:27:56
61 Jacek Klisowski Lublin 4 06:33:23 00:09:23 00:26:38 02:06:37 03:50:45
62 Krzysztof Palowski r Racibórz 4 06:34:29 00:09:18 00:07:53 02:32:31 03:44:47
63 Paulina Husak Łomianki 4 06:38:21 00:10:15 00:15:59 02:42:53 03:29:14
64 Bogusław Lesiecki Tarnów 4 06:38:33 00:16:01 00:08:34 02:15:49 03:58:09
65 Agnieszka Gołos Przemków 4 06:43:17 00:12:28 00:08:11 01:36:23 04:46:15
66 Monika Wojtek Wrocław 4 06:50:35 00:14:33 00:09:01 04:41:45 01:45:16
67 Kamil Dąbrowski Szczecin 4 06:51:04 00:20:01 00:12:38 01:49:25 04:29:00
68 Sławomir Walkowiak Wałbrzych 4 06:51:23 00:19:53 00:08:41 01:36:56 04:45:53
69 Stanisław Kazimierczuk Skierniewice 4 07:42:09 00:15:47 00:13:18 03:01:09 04:11:55
70 Paweł Stawarz Wrocław 4 07:43:17 00:08:54 00:06:06 02:55:23 04:32:54
71 Witold Stachnik Tarnów 4 07:56:40 01:02:13 00:41:48 02:15:17 03:57:22
 
72 Paweł Rzemieniecki Zielona Góra 4 08:14:58 00:06:26 00:08:59 03:20:57 04:38:36
73 Jacek Jurewicz Olsztyn 4 08:41:26 00:12:48 00:17:59 03:20:11 04:50:28
74 Marcin Gronkiewicz Wyszków 4 09:18:46 00:13:49 00:14:56 03:06:27 05:43:34
75 Bohdan Piotrowski Wrocław 4 09:28:25 00:07:52 00:20:14 07: 23:21 01:36:58
76 Kinga Turlej Katowice 4 10:49:21 00:11:33 00:12:11 02:47:05 07:38:32
77 Wojciech Stachnik Tarnów 4 10:59:02 00:18:55 00:33:28 05:46:16 04:20:23
78 Michał Stajszczak Warszawa 4 11:25:12 00:19:34 00:12:29 05:48:19 05:04:50
79 Danuta Grabowska Bydgoszcz 4 11:54:28 00:13:00 00:10:38 04:42:42 06:48:08
80 Anna Lamperska Wrocław 4 12:28:16 02:04:47 01:48:01 02:32:52 06:02:36
81 Agata Moszkowicz Kraków 4 12:43:56 00:33:02 00:15:21 04:55:37 06:59:56
82 Michał Gluza Szczyrk 4 12:46:54 01:04:57 00:50: 28 03:17:05 07:34:24
83 Marek Sawicki Warszawa 4 13:16:50 00:14:25 00:12:30 03:21:26 09:28:29
84 Leszek Budny Tychy 4 13:41:59 00:33:51 00:35:16 03:58:33 08:34:19
85 Olga Bedyńska Warszawa 4 14:09:18 00:20:39 00:12:41 03:55:38 09:40:20
86 Tomasz Starzyk Zator 4 14:29:57 00:23:51 00:13:30 05:47:53 08:04:43
87 Tomasz Stróżak Lublin 4 14:43:54 00:13:21 00:07:22 07:10:43 07:12:28
88 Anna Kos Kraków 4 15:15:24 00:18:22 00:08:54 05:47:32 09:00:36
89 Blanka Čáslavská Czech 4 15:54:24 00:07:42 00:13:47 08:08:49 07:24:06
90 Monika Ukleja Dolice 4 16:33:09 00:17:27 00:11:05 07:12:20 08:52:17
91 Grzegorz Goldmann Bydgoszcz 4 17:55:46 00:21:23 00:12:06 09:40:18 07:41:59
92 Mariusz Opioła Kraków 4 19:21:23 01:02:16 00:53:41 07:37:02 09:48:24
93 Piotr Bajak Kalisz 4 19:33:35 00:35:00 00:17:46 09:35:13 09:05:36
94 Wojciech Gryciuk Warszawa 4 28:36:21 07:53:14 07:23:47 06:54:24 06:24:56
95 Bogusława Mądrala Libiąż 4 30:38:52 08:03:41 07:07:40 10:25:44 05:01:47
96 Jana Zachova Karlovy Vary /Cz 4 38:45:35 10:15:22 09:53:34 10:11:24 08:25:15
97 Seungjae Kwak Gyeonggi 3 00:32:30 00:02:59 00:04:14 00:28:39 00:25:17
98 Rajesh Kumar Bangalore 3 00:33:37 00:05:42 00:05:07 00: 28:44 00:22:48
99 Pavel Pellar Brno 3 00:36:04 00:04:21 00:03:31 00:28:12 00:35:16
100 Wojciech Frączek Biłgoraj 3 00:49:19 00:09:13 00:06:57 02:04:10 00:33:09
101 Miłosz Marzec Trzebnica 3 00:59:12 00:08:24 00:06:59   00:43:49
102 Zuzana Šubíková Kojetín - Čr 3 01:09:22 00:07:54 00:08:05 01:00:37 00:53:23
103 Piotr Koziarek Radzionków 3 01:25:41 00:11:41 00:07:09 01:06:51 02:19:58
104 Magdalena Wójtowicz Prace Duże 3 02:03:38 00:08:03 00:07:23 01:48:12 00:07:23
105 Jakub Wolski Poznań 3 02:05:01 00:10:01 00:14:43 01:40:17 02:39:45
106 Alina Kucz Zbąszynek 3 02:20:28 00:05:44 00:06:43 02:08:01 00:28:21
107 Beata Minałto Chorzów 3 02:36:21 00:05:31 00:09:05 01:41:53 00:45:23
108 Hana Havelkova Xy 3 02:44:27 00:17:07 00:15:44 02:11:36 03:45:34
109 Arkadiusz Misieiwicz Płońsk 3 02:44:51 00:21:02 00:12:01 02:11:48  
110 Ekaterina Krotkova Moskwa 3 02:47:13 00:18:46 00:15:53 02:12:34 03:58:37
111 Aleksandra Łapińska Gdańsk 3 02:54:33 00:51:58 00:35:28 01:27:07 02:21:37
112 Bartosz Aleksandrowicz Poznań 3 02:58:47 00:21:46 00:09:08 02:27:53  
113 Łukasz Kozioł Lubaczów 3 02:58:50 00:06:31 00:09:46 02:42:33 01:01:26
114 Marzena Klimaszewska Białystok 3 03:04:29 00:14:37 00:19:07 02:30:45 04:18:19
115 Michał Mazurek Kostrzyn Wlkp. 3 03:05:01 00:08:11 00:11:16 02:45:34 00:46:00
116 Jana Bednarikova Chocen 3 03:12:02 00:55:00 00:45:05 01:31:57 02:12:04
117 Karol Kaszuba Warszawa 3 03:36:51 00:25:21 00:16:46 02:54:44 05:31:32
118 Marta Kaszuba Warszawa 3 03:37:45 00:27:02 00:17:18 02:53:25 05:33:16
119 Anna Celińska-Spodar Koszalin 3 03:48:58 00:12:25 00:07:59 03:28:34 01:28:59
120 Maciej Tkaczyk Koszalin 3 03:49:35 00:13:05 00:08:28 03:28:02 01:28:27
121 Michał Farnik Rybnik 3 04:30:37 00:56:35 00:43:57 02:50:05 r 03:16:36
122 Katarzyna Fortuna Jasło 3 04:33:48 00:39:52 00:23:40 03:30:16 03:50:38
123 Małgorzata Szymborska Łódź 3 04:40:45 00:14:01 00:11:34   04:15:10
124 Bogdan Stawarz Wrocław 3 05:07:14 00:42:42 00:16:35   04:07:57
125 Beata Watychowicz Szczecin 3 05:28:32 01:17:13 01:11:53 02:59:26  
126 Anna Andryłojć Piła 3 05:36:55 00:15:08 00:13:02 05:08:45 06:29:28
127 Michał Paszenda Żory 3 05:46:50 00:18:02 00:08:21   05:20:27
128 Jacek Drzazga Prądzew 3 06:26:54 01:28:43 03:20:00   01:38:11
129 Orest Dorosh Warszawa 3 06:54:16 00:18:27 00:17:12 06:18:37 07:41:16
130 Iwona Dominik Kraków 3 07:29:59 00:19:15 00:10:27 07:00:17 09:57:22
131 Rafał Ruciński Szczecin n 3 07:51:59 00:17:01 00:12:02 07:22:56 01:25:00
132 Paulina Polańska Wrocław 3 08:01:16 00:19:20 00:19:56 08:21:07 07:22:00
133 Adam Ruciński Szczecin 3 09:06:12 00:53:52 00:48:10 07:24:10  
134 Zofia Wernikowska Mierzyn 3 09:30:55 00:22:55 00:13:49   08:54:11
135 Magdalena Kolasińska Kielno 3 09:46:09 00:10:38 00:17:40 09:17:51  
136 Michał Biedziński Poznań 3 09:54:01 00:50:07 00:30:04   08:33:50
137 Bartłomiej Stachnik Tarnów 3 11:21:03 00:50:41 00:59:32 09:30:50  
138 Agata Gniewek Jelenia Góra 3 12:20:43 02:05:48 01:44:27 08:30:28  
139 Grzegorz Żurek Opole 3 12:47:51 01:38:25 01:26:30 09:42:56  
140 Anna Tramś Gliwice 3 13:02:36 01:43:41 01:14:02 10:04:53  
141 František Ivančo Vranov, Slovakia 3 14:27:48 04:02:27 03:51:47 06:26:39 03:58:42
142 Samyuktha Ramesh Bangalore-560038 3 15:17:41 03:24:53 03:11:33 08:41:15  
143 Adam Pilecki Gdańsk r 3 27:33:40 09:09:13 08:50:29 09:33:58  
144 Piotr Muszyński Szczecin 3 31:33:42 11:20:13 10:50:48 10:21:24 09:52:05
145 Michał Kaczmarczyk Kraków 3 32:36:50 11:21:20 10:52:18 10:23:12 09:59:25
146 Michal Matyska Prague, Czech Republic 2 00:13:07 00:06:56 00:06:11 00:53:49 00:45:39
147 Arkadiusz Szewczyk Podegrodzie 2 00:13:25 00:05:38 00:07:47    
148 Alena Veverkova Krnov,Czech Republic 2 00:14:14 00:05:56 00:08:18 00:51:10 00:36:43
149 Ewa Gładysz Łaskarzew 2 00:14:15 00:06:11 00:08:04    
150 Krzysztof Pieńkowski Zielona Góra 2 00:16: 47 00:03:05 00:13:42   09:51:44
151 Rakesh Rai Hyderabad, India 2 00:17:24 00:11:37 00:05:47 00:29:05 00:32:40
152 Tomasz Cudny Lublin 2 00:18:09 00:09:44 00:08:25    
153 Maciej Żmudka Rzeszów 2 00:18:14 00:08:30 00:09:44    
154 Marta Marková Brno 2 00:18:56 00:13:08 00:05:48 00:47:24  
155 Paweł Witkowski Białobrzegi 2 00:19:11 00:11:33 00:07:38    
156 Katarzyna Jagieła Pińczów 2 00:20:39 00:08:59 00:11:40    
157 Wojciech Charewicz Wrocław 2 00:20:48 00:10:41 00:10:07    
158 Łukasz Michał Wrzesiński Nieporęt 2 00:21:35 00:08:35 00:13:00   01:19:35
159 Robert Stachowiak Poznań 2 00:22:31 00:12:48 00:09:43    
160 Paulina Gawlik Kraków 2 00:22:31 00: 13:58 00:08:33    
161 Krzysztof Banaś Kraków 2 00:23:12 00:09:32 00:13:40    
162 Małgorzata Lurzyńska Gdańsk 2 00:23:12 00:13:56 00:09:16   00:58:05
163 Ewelina Serwan Wierzbie 2 00:23:44 00:14:54 00:08:50    
164 Natalia Pińkowska Katowice 2 00:24:19 00:13:52 00:10:27    
165 Magdalena Ławrywianiec Olsztyn 2 00:25:16 00:13:40 00:11:36    
166 Anna Kubik Wrocław 2 00:25:53 00:15:03 00:10:50    
167 Justyna Baszyńska Gliwice 2 00:26:22 00:13:11 00:13:11    
168 Zbigniew Błasiak Kalisz 2 00:26:37 00:10:36 00:16:01   01:32:30
169 Łukasz Kwaśny Warszawa 2 00:27:50 00:10:48 00:17:02 00:37:37 00:37:21
170 Łukasz Marzec Elbląg 2 00:28:45 00:21:30 00:07:15 01:21:29 01:19:06
171 Bartosz Woliński Warszawa 2 00:29:00 00:19:06 00:09:54    
172 Monika Andryłojć Piła 2 00:29:02 00:15:29 00:13:33    
173 Dominik Zdyb Góra r 2 00:29:06 00:18:05 00:11:01 00:42:42 00:11:15
174 Krystian Iżycki Warszawa 2 00:29:07 00:06:43 00:22:24    
175 Jakub Tomczyk Leżenica 2 00:29:14 00:15:57 00:13:17    
176 Dariusz Mularczyk Skierniewice 2 00:30:20 00:13:48 00:16:32    
177 Dawid Bryński Zielona Góra 2 00:30:52 00:15:50 00:15:02    
178 Joanna Śliżewska Szprotawa 2 r 00:31:44 00:16:37 00:15:07    
179 Aleksandra Szmajda Wiechlice 2 00:32:01 00:13:53 00:18:08    
180 Artur Justyński Czechowice-Dziedzice 2 00:32:17 00:21:55 00:10:22 01:45:29 01:01:03
181 Magdalena Fik Bydgoszcz 2 00:32:21 00:21:39 00:10:42    
182 Jakub Prabucki Grudziądz 2 00:32:46 00:03:31 00:29:15    
183 Krzysztof Kołodziejczyk Łódź 2 00:34:41 n 00:13:12 00:21:29    
184 Piotr Prusiński Szczecin 2 00:35:12 00:28:16 00:06:56    
185 Eliza Witkowska Połaniec 2 00:35:18 00:24:57 00:10:21    
186 n Anna Czapla Wrocław 2 00:35:21 00:22:17 00:13:04    
187 Sylwia Błach Witkowo 2 00:36:05 00:22:25 00:13:40    
188 Agata Jakubowska Piotrków Trybunalski 2 00:36:58 00:23:12 00:13:46    
189 Iga Ryngwelska Gniezno 2 00:37:21 00:15:25 00:21:56 00:53:31 00:22:12
190 Anna Jesionczak Poznań 2 00:37:23 00:24:59 00:12:24 00:26:47 00:28:29
191 Ewelina Piątkowska Sępólno Krajeńskie 2 00:38:35 00:16:43 00:21:52    
192 Marek Przygocki Porąka 2 00:40:31 00:19:41 00:20:50 00:59:55 00:30:57
193 Joanna Gaj Włoszczowa 2 00:41:13 00:30: 42 00:10:31    
194 Małgorzata Fik Bydgoszcz 2 00:41:43 00:28:45 00:12:58    
195 Adam Łazowski Białystok 2 00:42:52 00:27:33 00:15:19    
196 Barbara Juni Warszawa 2 00:43:06 00:21:44 00:21:22    
197 Monika Jankowska Mozów 2 00:43:33 00:24:00 00:19:33    
198 Grzegorz Ciszkiewicz Gryfino 2 00:44:37 00:22:43 00:21:54 01: 17:32 00:50:00
199 Lucyna Pabisiak Piekary Śląskie 2 00:46:11 00:23:03 00:23:08 06:05:18  
200 Monika Balikowska Skarżysko-Kamienna 2 00:46:37 00:28:35 00:18:02   01:33:30
201 r Kamila Chmielewska Wrocław 2 00:48:06 00:32:20 00:15:46    
202 Barbara Affek Warszawa 2 00:48:35 00:29:06 00:19:29    
203 Waldemar Sadowski Białystok 2 00:50:12 00:23:47 00:26:25 r    
204 Marcin Marek Stronie Śląskie 2 00:51:26 00:12:07 00:39:19 01:01:34 00:27:33
205 Dawid Dąbrowski Opinogóra Górna 2 00:54:32 00:31:24 00:23:08    
206 Łukasz Wegner Reda 2 00:55:12 00:34:41 00:20:31    
207 Anna Hossa Starogard Gdański 2 00:55:26 00:33:06 00:22:20    
208 Marek Malicki Warszawa 2 00:56:12 00:31:49 00:24:23   & nbsp;
209 Jolanta Seliga Radom 2 00:57:14 00:39:56 00:17:18    
210 Agnieszka Chludzińska Piaseczno 2 00:57:14 00:29:10 00:28:04    
211 Michalina Sieradzka Wrocław 2 00:58:02 00:31:54 00:26:08    
212 Sylwia Ościk Wolbórz 2 01:03:38 00:35:15 00:28:23    
213 Adam Gregosiewicz Lublin 2 01:04:46 00:34:18 00:30:28    
214 Anna Frankiewicz Zwoleń 2 01:06:32 00:18:58 00:47:34    
215 Jadwiga Jarmuła Warszawa 2 01:07:08 00:41:21 00:25:47 02:55:22 01:35:33
216 Agnieszka Jucewicz Gdańsk 2 01:09:56 00:32:10 00:37:46    
217 Krzysztof Jamróz Wrocław 2 01:10:22 00:32:25 00:37:57    
218 Marzena Zawadzka Bogatynia 2 01:10:26 00:32:44 00:37:42    
219 Urszula Jakubowska Piotrków Tryb. 2 01:10:30 00:34:22 00:36:08    
220 Kajetan Młynarczyk Warszawa 2 01:13:38 00:51:38 00:22:00    
221 Joanna Wożgin Dziećmiarowice 2 01:14:06 00:39:55 00:34:11    
222 Sylwia Goszczyńska Warszawa 2 01:15:34 00:14:53 00:23:41   01:00:41
223 Joanna Stawarz Wrocław 2 01:19:18 00:54:28 00:24:50    
224 Grzegorz Caban Szczekociny 2 01:21:58 00:37:48 00:44:10 01:02:23 00:29:57
225 Dorota Tomczyk Wrocław 2 01:27:36 00:44:31 00:43:05 10:24:33 09:57:55
226 Sylwia Bles Bytom 2 01:33:09 00:30:33 01:02:36 09:10:05 08:45:08
227 Maria Fryska Poznań 2 01:37:53 00:56:29 00:41:24    
228 Dorota Zawal Nowogard 2 01:44:04 00:59:12 00:44:52   00:05:53
229 Robert Beń Nysa 2 01:54:28 01:02:46 00:51:42    
230 Justyna Grabowska Poznań 2 01:59:02 01:04:22 00:54:40    
231 Małgorzata Znojek Słupsk 2 02:01:01 00:59:15 01:01:46   02:32:58
232 Genowefa Firla Świętochłowice 2 02:02:20 01:07:29 00:54:51    
233 Ewelina Zalewska Warszawa 2 02:14:37 01:13:19 01:01:18    
234 Wojciech Krysciak Goła 2 02:31:18 01:11:25 01:19:53 07:23:08 09:06:07
235 Joanna Ignaszczak Poznań 2 02:33:24 01:27:43 01:05:41    
236 Rafał Pyrzanowski Swarzędz 2 03:15:49 01:50:08 01:25:41    
237 Daria Nowicka Milicz 2 03:29:06 02:04:53 01:24:13    
238 Tomasz Janus Koszalin 2 03:33:01 02:01:00 01:32:01 09:33:52  
239 Barbara Przygocka Porąbka 2 03:49:51 02:09:45 01:40:06 10:02:41 09:32:42
240 Roman Babela Hranice 2 03:51:33 02:08:12 01:43:21 02:39:55 00:23:10
241 Grzegorz Chytrzyński Kraków 2 03:56:10 01:55:15 02:00:55    
242 Dominik Dąbrowski Zawiercie 2 04:14:40 02:16:37 01:58:03    
243 Andrzej Burek Toruń 2 04:40:06 01:31:15 03:08:51    
244 Hanna Nowicka Milicz 2 04:56:52 03:17:39 01:39:13    
245 Daniel Siewruk Kielce 2 05:01:54 02:28:58 02:32:56    
246 Katarzyna Marciniak Sompolno 2 05:16:14 00:51:47 04:24:27 04:05:13 03:27:41
247 Natalia Ignasiak Koziegłowy 2 06:19:22 03:15:25 03:03:57    
248 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia 2 06:22:46 03:06:25 03:16:21    
249 Lucyna Ławicka Bydgoszcz 2 09:02:33 05: 00:27 04:02:06    
250 Marzena Młocicka Szczecin 2 09:04:08 04:46:45 04:17:23    
251 Anna Wąsowska Kraków 2 09:19:30 04:39:30 04:40:00    
252 Jacek Waszkowski Toruń 2 09:48:25 05:00:48 04:47:37 04:33:26 04:06:25
253 Paweł Rosiek Szczecin 2 11:06:40 05:33:49 05:32:51 07:06:30 06:56:15
254 Milena Gocał Komorowo 2 11:25:09 05:48:14 05:36:55    
255 Marek Wąsowski Jelenia Góra 2 11:28:27 05:53:34 05:34:53    
256 Gregor Niegowski Wrocław 2 12:11:44 06:01:38 06:10:06    
257 Mateusz Matysiak Tychy 2 13:26:48 06:52:37 06:34:11    
258 Olga Smoleńska Poznań 2 14:07:24 07:08:10 06:59:14    
259 Katarzyna Śliwińska Jelcz-Laskowice 2 14:29:08 07:26:56 07:02:12   08:29:41
260 Karol Kurek Niedrzwica Duża 2 14:37:41 07:29:06 07:08:35    
261 Joanna Raźna Kraków 2 15:07:35 07:48:33 07:19:02 06:50:38 06:19:43
262 Adrian Królak Rawa Mazowiecka 2 15:40:18 07:45:11 07:55:07    
263 Michal Swietoslawski Krakow 2 16:42:30 08:35:56 08:06:34    
264 Mateusz Wusaty Gorzów Wielkopolski 2 18:14:58 08:24:55 09:50:03    
265 Małgorzata Żupnik Krakó 2 18:28:51 09:22:00 09:06:51    
266 Magdalena Tomala Częstochowa 2 19:58:40 10:10:27 09:48:13    
267 Anna Blicharska Słupsk 2 21:08:56 10:34:49 10:34:07    
268 Paweł Popławski Wrocław 2 21:09:28 10:49:26 10:20:02 09:51:36  
269 Adrian Koniak Stronie Śl 2 21:20:25 10:53:52 10:26:33   09:52:24
270 Zbyszek F Warszawa 2 21:51:41 11:10:33 10:41:08    
271 Aleš Marek Brno 1 00:04:02 00:06:56 00:04:02    
272 Anna Mamica Bulowice 1 00:05:45 00:05:45 03:08:13    
273 Wojciech Bondarewicz Drawsko Pomorskie 1 00:06:12 00:06:12 00:12:33    
274 Agnieszka Surma Jezioro 1 00:08:26 00:08:26 00:10:59    
275 Aleksandra Mrozowska Kraków 1 00:08:51 00:08:51 00:06:57 01:14:50 00:46:54
276 Andrzej Górecki Szczecin 1 00:09:07 00:09:07      
277 Przemysław Pawlak Katowice 1 00:10:06 00:10:06 00:09:18    
278 Ireneusz Stolarczyk Jaworzno 1 00:12:19 00:09:11 00:12:19    
279 Kamil Bębenek Prudnik 1 00:15:54 00:17:49 00:15:54 00:30:13 00:30:14
280 Tomasz Lukas Rzgów 1 00:18:53 00:18:53 00:15:34    
281 Mateusz Skalniak Ostrowiec Świętokrzyski 1 00:24:18 00:24:18 00:20:46    
282 Izabela Lelewicz Białystok 1 00:24:49 00:16:00 00:24:49   02:05:53
283 Anna Dombek Szczecin 1 00:27:39 00:26:44 00:27:39 00:50:48 00:12:57
284 Jan Szarwark Ruda Śląska 1 00:30:36 00:30:36      
285 Jadzia Wróbel Podolsze 1 00:31:00 00:31:00 00:47:50 00:20:27 00:21:11
286 Łukasz Sałaciński Aleksandrów Łódzki 1 00:40:29 00:40:29      
287 Mariusz Kubik Łódź 1 00:55:41 00:55:41 01:07:33 01:21:43 00:56:29
288 Tomek Łuczak Sarzyna 1 03:27:34 03:27:34      
289 Kamil Nowak Paczków 1 06:23:28 06:23:28      
290 Małgorzata Porzycka Kielce 1 07:12:45 07:12:45      
291 Marian Franciszek Wierzba Kaplica 1 08:47:31   08:47:31    
292 Anna Warzecha Warszawa 1 09:03:09 09:03:09      
293 Anna Jednak Ząbkowice Śląskie 1 09:26:51 09:26:51 10:16:03 09:44:16 09:00:48
294 Michał Sochacki Wwa 1 09:29:23 09:29:23      
295 Ewelina J. - 0 00:00:00 00:26:24 00:10:16 00:04:13 00:11:45
296 Maciej Grzybowski Szczecin 0 00:00:00 03:13:58 02:45:22 02:17:01 01:48:37
297 Tomasz Żukowski Gdańsk 0 00:00:00 00:31:50      
298 Agnieszka Radwańska Warszawa 0 00:00:00 00:07:17      
299 Patryk Lubak Lubomia 0 00:00:00 03:33:00 03:04:33 02:35:28 02:05:52
300 Patrycja Zygoń Okołowice 0 00:00:00 06:18:58      
301 Agata Kuczmińska Katowice 0 00:00:00 00:26:00      

 

 

 

• • •

 

 

 


Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack