Wyniki eliminacji



WYNIKI ELIMINACJI

Eliminacje zakończone. Oto wyniki ostateczne.

Do finału zostało zakwalifikowanych 55 osób:
  1. osoby, które w eliminacjach zajęły miejsca od 1 do 46 włącznie,
  2. zeszłoroczny zdobywca Pucharu Polski - Paweł Kwiatkowski
  3. aktualny mistrz Polski w rozwiązywaniu łamigłówek - Jakub Caban
  4. pięć osób które zdobyły najlepsze miejsca wśród osób startujących z Polski w Mistrzostwach USA w rozwiązywaniu łamigłówek, tj: Tomasz Krajewski, Rafał Bryś, Michał Borny, Daria Szmurło i Rafał Gryko,
  5. zdobywcy 2 pierwszych miejsc w Mistrzostwach powiatu radzymińskiego w rozwiązywaniu łamigł& oacute;wek, tj Paweł Tatarczak i Daniel Marczuk

• • •

W eliminacjach wystartowało 307 osób, czyli ponad dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku. Pliki z zadaniami ściągnięto ponad 20 000 razy - tj. czterokrotnie więcej niż w zeszłym roku i dwudziestokrotnie więcej niż dwa lata temu.

Puchar z wolna nabiera charakteru międzynarodowego. W tym roku wystartowały osoby z Czech, Rosji, Francji i USA, a jedna z nich - Ekaterina Krotkova (Moskwa) - zajęła znakomite 16 miejsce i zakwalifikowała się do finału.

Okazało się, że najwięcej błędów popełniliście Państwo nie w zadaniach trudnych, jak np. "Mniej więcej razy dwa", ale w tych wymagających staranności i dokładności (sześcian, zdanie samo o sobie). W "zdaniu samym o sobie" najczęściej podawano niewłaściwą liczbę liter. Również sporo błędów popełniono w zadaniu 15 (najczęściej brak ciągłości kolejnych ruchów lub przecięcie linii).

Po ogłoszeniu wstępnych wyników eliminacji otrzymaliśmy 19 reklamacji. Pozytywnie rozpatrzyliśmy jedną z nich.


• • •

TABELA WYNIKÓW
r n r n r r n r r r n r r r n r r n n n n n r r r r n n r
poz. imię i nazwisko miejscowość suma
punkt.
punkty za zadania 1-15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 n 14 15
1 Paweł Szkopiński Wrocław 389 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 40 32
2 Kamil Parkitny Wrocław 389 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 44 37
3 Wiktor Jakubowski Łódź 388 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 36 35
4 Waldemar Górski Olesno 383 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 40 33
5 Piotr Pawlikowski Kluczbork 383 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 40 33
6 Piotr Szulik Gliwice 383 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 40 33
7 Tomasz Stróżak Lublin 383 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 33 33
8 Kamil Krasuski Warszawa 382 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 36 29
9 Łukasz Bożykowski Szczecin 382 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 36 29
10 Dariusz Grabowski Konin 382 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 33 32
n 11 Emil Skrzypczyński Jaktorów 381 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 33 31
12 Paweł Stawarz Wrocław 381 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 33 31
13 Krzysztof Doerffer Poznań 379 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 31 31
14 Łukasz Semik Częstochowa 379 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 33
15 r Marek Żurczak Śrem 378 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 31 30
16 Ekaterina Krotkova Moskwa 378 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 27 34
17 Michał Biedziński Poznań 378 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 31 30
18 Adam Pilecki Gdańsk 378 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 40 30
19 Wojciech Bukowicki n Ostróda 377 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 31
20 Bartosz Witkowski Warszawa 377 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 36 33
21 Jan Mrozowski Krakó w 377 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 36 33
22 Radosław Burny Płock 375 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 31 27
23 Piotr Sidorowicz Mińsk Mazowiecki r 375 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 33 32
24 Bogdan Gąsowski Warszawa 374 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 40 33
25 Magdalena Ławrywianiec Olsztyn 374 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 27 30
26 Violetta Młyńczyk Jelenia Góra 373 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 25 31
27 Jarosław Rząsa Sosnowiec 371 n 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 34
28 Jakub Prabucki Grudziądz 370 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 27 26
29 Arkadiusz Krzemiński Gdańsk 370 7 r 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 33
30 Małgorzata Stawarz Wrocław 370 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 31 31
31 Jacek Kozicki Bytom 369 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 36 32
32 Tomasz Lukas Rzgów 369 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 32
33 Monika Wojtek Wrocław 369 7 13 9 16 26 21 28 0 29 31 34 47 31 44 33
34 Piotr Cichocki Toruń 369 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 31 28
35 Bogdan Stawarz Wrocław 368 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 31
36 Sławek Wójcik Wrocław 367 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 22 19 40
37 Paweł Cielecki Czechowice- Dziedzice 366 7 13 9 16 26 r 21 28 25 29 31 34 47 24 31 25
38 Krzysztof Suwiński Olsztyn 364 7   9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 27 33
39 Paweł Hołownia Ożarów Maz. 364 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 33 30
40 Radosław Juszczuk Bukowice 361 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 27 26
41 Kamil Korzekwa Kluczbork 361 7 13 9 0 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 31
42 Agata Jakubowska Piotrków Trybunalski 360 7 13 9 16 26 21 28 0 29 31 34 47 31 36 32
43 Maciej Jakubowski Piotrków Trybunalski 360 7 13 9 16 26 21 28 0 29 31 34 47 31 36 32
44 Adrian Królak Rawa Mazowiecka 359 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 24 23 26
45 Michał Gajzler Warszawa 359 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 16 29 37
46 Grzegorz Ignaciuk Warszawa 359 0 0 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 33
 
47 Przemysław Dębiak Gdańsk 356 7 13 9 0 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 26
48 Michał Gryglicki Lublin 356 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 47 24 36 44
49 Daniel Górski Radom 356 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 47 24 36 44
50 Przemek Jakubowski Płock 356 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 47 24 36 44
51 Urszula Bugajska Lublin 356 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 47 24 36 44
52 Paweł Kępczyński Warszawa 353 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 47 31 36 34
53 Witold Stachnik Tarnów 353 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 29
54 Agnieszka Lisowska Sosnowiec 353 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 29
55 Rafał Gąsowski Warszawa 350 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 40 33
56 Krzysztof Śpiewak Lublin 350 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 33 31
57 Agnieszka Śpiewak Lublin 350 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 33 31
58 Łukasz Goliszewski Żelechów 347 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 47 31 29 35
59 Paweł Tatarczak Warszawa 347 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 36 34
60 Tomasz Żurkowski Kostrzyn Wlkp 346 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 27 33
61 Marcin Szpak Wrocław 345 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 33 35
62 Artur Potrzebny Wrocław 345 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 33 35
63 Serhii Kryvets Wrocław 345 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 33 35
64 Marek Kurcyus Jasienica 344 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 36 0
65 Krystyna Szczepanek-Lachman Gliwice 344 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 33 34
66 Zbigniew Bielecki Warka 344 7 13 9 16 26 21 28   29 31 34 47 24 27 32
67 Katarzyna Jagieła Pińczów 343 7 13 9 16 26 21 0 25 29 31 34 47 24 29 32
68 Jarosław Biedziński Poznań 343 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 29 28
69 Marcin Parkitny Katowice 341 7 13 9   26 21 28 0 29 31 34 47 31 31 34
70 Wojciech Pietrzyk Kraków 341 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 40 31
71 Michał Karwański Warszawa 341 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 33 0
72 Piotr Marsula Warszawa 340 7 13 9 16 26 21 28 0 29 31 34 47 24 25 30
73 Jacek Klisowski Lublin 339 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 36 33
74 Radosław Zaręba Wrocław 339 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 31 0
75 Bartosz Woliński Warszawa 338 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 34 47 31 27 31
76 Krzysztof Ligienza Wrocław 338 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 34 47 31 27 31
77 Wiesław Strzyż Olsztyn 337 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 27 33
78 Roman Szymański Tychy 337 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 20 40 0
79 Filip Żywicki Kościerzyna 337 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 29 0
80 Bogusław Lesiecki Tarnów 337 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 7 35
81 Piotr Zalewski Warszawa 337 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 25 26
n 82 Ewa Łada Warszawa 337 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 25 26
83 Jakub Oćwieja Czechowice-Dziedzice 335 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 33 32
84 Beata Olszewska Warszawa 331 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 27 27
85 Stanisław Wojciuk Biała Podlaska 330 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 36 33
86 r Alicja Kaszubówna Warszawa 330 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 31 29
87 Anna Tramś Gliwice 330 7 13 0 16 26 21 0 0 29 31 34 47 31 40 35
88 Marcin Korzekwa Kraków 330 7 13 9 0 26 21 28 25 29 31 34 47 0 29 31
89 Jakub Basiński Poznań 327 7   9 16 26 21 0 25 29 31 34 47 24 29 29
90 Piotr Dziedzic Kraków 326 0 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 31 32
91 Ewa Borecka Katowice 326 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 33 32
92 Katarzyna Łazar Łagó w 325 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 33 31
93 Przemysław Ponikowski Radzyń Podlaski 323 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 47 31 40 0
94 Andrzej Osękowski Wrocław 322 7 13 9 16 26 0 28 25 29 31 34 47 0 27 30
95 Paweł Hince Gliwice 320 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 34 47 24 17 30
96 Marcin Skiba Bełchatów 319 7 13 9 16 26 21 0 25 29 31 34 47 0 29 32
97 Adam Gregosiewicz Lublin 319 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34   31 27 31
98 Dawid Bryński Zielona Góra 319 0 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 25 24
99 Magdalena Wójtowicz Warszawa 317 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 31 0 0
100 Paweł Olejnik Łuków 317 7   9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 11 33
101 Michał Czajka Toruń 315 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 27 27
102 Jakub Nogły Pawłowice 315 0 13 r 0   26 21 28 25 29 31 34 47 31 0 30
103 Paweł Popławski Wrocław 315 7   0 16 26 21 28   29 31 34 47 31 25 20
104 Aleksander Bucki Katowice 314 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 47 0 33 29
105 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 313 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 0 47 0 40 30
106 Andrzej Łysek Kraków 313 7 13 0 r 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 36 0
107 Alicja Jankiewicz Poznań 313 7 13 9 16 26 21 0 25 0 31 34 47 24 29 31
108 Robert Beń Nysa 312 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 0 47 31   29
109 Rafał Józefowicz Olsztyn 311 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 25 0
110 Andrzej Burek Toruń 310 0 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 40 0
111 Filip Romanowski Krobia 310 0 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 40 0
112 Anna Szewczyk Nowy Sącz 309 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 18 23 29
113 Bartosz Kliszowski Krasnystaw 305 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 20 29 26
114 Miroslav Voracek Ricany, Czechy 305 7 13 0 16 26 21 28 r 25 29 31 34 47 0   28
115 Agata Gniewek Jelenia Góra 304 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 27 0
116 Witold Kaźmierczak Kalisz 304 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34 47 0 0 40
117 Michał Biegoń Sieradz 303 7   9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 24 29 24
118 Marcin Szałek Warszawa 301 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 0 47 31 3 24
119 Piotr Olearnik Wrocław 300 7 13 9 16 26 21 0 25 29 31 34 0 31 31 27
120 Mateusz Piwnicki Wieluń 299 7 13 9   26 21 0 25 29 31 34 47 0 27 30
121 Zygmunt Krawczyk Szprotawa 298 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 0 31 29 33
122 Leszek Nawalaniec Legnica 298 7 13 0   26 21 28 25 29 31 34   31 29 24
123 Stanisław Matyja Opole 296 7 13 9 16 26 21 0 0 29 31 34 47 0 31 32
124 Bartosz Aleksandrowicz Poznań 295 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 0 31 33 26
125 Damian Straszak Racibórz 294 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 27 28
126 Mateusz Matysiak Tychy 292 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 34 47 0 17 26
127 Mieczysław Boruta Radomsko 292 7   0 16 26 21 0 25 29 31 34 47 0 27 29
128 Łukasz Mackiewicz Elbląg 292 7   0 16 26 21 28 25 29 31 0 47 r 0 33 29
129 Szymon Kowalik Nowa Sól 290 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 31 29 0
130 Tomasz Koziarek Radzionków 289 7 13 0   26 21 0 25 29 31 34 47 0 25 31
131 Ewa Piekarska Wrocław 289 0 13 0 16 26 21 28   29 31 34 47 31 13 0
132 Karol Suchoń Siemianowice Śl. 285 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 r 25 30
133 Adam Kaszubski Brzeg 284 7 0 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 27 31
134 Tomasz Bogdanowicz Radzyń Podlaski 284 7 13 9   26 21 28   29 31 34   31 25 30
135 Krzysztof Główka Warszawa 281 7 13 9 0 26 21 28 25 29 31 34 0 0 29 29
136 Łukasz Ćwiek Wiechlice 281 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 21 n 30
137 Mateusz Ćwiek Wiechlice 281 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 21 30
138 Jolanta Widzińska Żory 280 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34   0 25 25
139 Łukasz Kuśmierz Racibórz 277 7 0 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 27 33
140 Bogusława Mądrala Libiąż 276 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 0 47 0 29 32
141 Jan Wilam Bielsko-Biała 276 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 27 32
142 Paweł Metelski Opole 275 7 13 9 16 26 21 28 0 29 31 34 0 31 0 30
143 Paweł Sanetra Skoczów 275 7 13 9 16 26 21 0 25 29 31 0 47 0 27 24
144 Kuba Tomczyk Piła 275 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 0 47 0   32
145 Monika Andryłojć Piła 275 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 0 47 0   32
146 Sławomir Tyszko Biłgoraj 274 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34   24   33
147 Bruno Woźniak Żagań 272 7 13 0   26 21 28 25 29 31 34 0 0 27 31
148 Andrzej Żołyński Zielona Góra 271 7 13 9 16 26 21 0 25 29 31 34 0 0 31 29
149 Urszula Simko Jelenia Góra 269 7   9 16 26 21 0 0 29 31 34 47 24 25 0
150 Michał Gorczyński Lublin 267 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34   0 25 25
151 r Karol Janowski Szprotawa 266 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 7 29
152 Piotr Bogdanowicz Radzyń Podlaski 266 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 0 31 0 30
153 Marcin Mikosik Turek 266 7   9 16 26 21 28 25 29   0 47 0 27 31
154 Bartłomiej Głąb Rytel 265 7 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0 11 24
155 Przemko Szmidt Poznań 264 7   0 16 26 21 0 25 29 31 34   24 25 26
156 Marcin Grześkowiak Warszawa 264 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34 47      
157 Michał Świętosławski Kraków 264 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 0 0 0 29 30
158 Marta Gajewska Kraków 264 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 0 0 0 29 30
159 Krystian Iżycki Warszawa 264 7 13 9 16 26 21 28 25 29 31 34 0 0   25
160 Magdalena Marszałek Kraków 263 7   0 16 26 21 28 25 29 31 34   0 19 27
161 Bożena Pieńkowska Zielona Góra 258 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 34 0 0 27 29
162 Maciej Żmudka Rzeszów 258 0 13 0 16 26 21 28 25 29 31 34 0 22 13 0
163 Borys Bladowski Rokocin 254 7 13 9   26 21 0 25 29 31 34 0 0 27 32
164 Tomasz Kiełpiński Warszawa 254 7 13 9 16 26 21 0 0 29 31 34 0 31 7 30
165 Adrian Wołoszyn Lubsko 253 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 0   24 27 34
166 Kasia Powchowicz Lubsko 253 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 0   24 27 34
167 Radosław Staniszewski Gdańsk r 253 7 13 0 16 26 21 0 25 29 31 34 0 18 7 26
168 Łukasz Marasek Warszawa 247 7 13 0 16 26 21 28   29 31 34   0 11 31
169 Paweł Łuciuk Świdnik 247 7 0 0 16 0 21 28 25 29   34 0 31 31 25
170 Monika Balikowska Skarżysko Kamienna 245 7 0 0 16 26 21 0 25 29 31 34 0 0 29 27
171 Daniel Grzybek Krynki 245 7   0 16 26 21     29 31 34   24 27 30
172 Dariusz Sokół Gdańsk 245 7 13 9 16 26 21 28 0 29 31 34   0 31 0
173 Marcin Kwaśniewski Łódź 245 r 7   0 16 26 21 0 25 29 31 0   31 27 32
174 Krzysztof Banaś Kraków 245 7   9 16 26 21 28 25 29 31 34     19  
175 Piotr Zdanowicz Poznań 241 7 13 0 0 26 21 0 0 29 31 34 47 0   33
176 Agnieszka Nowak Skórzewo k/Poznania 239 7   0 16 26 21 0   29 31 34   20 27 28
177 Anna Płonka Gliwice 239 7   0 16 26 21 28 25 29 31 0   31 25  
178 Damian Nurzyński Radzyń Podlaski 239 7 13 0   26 21 28 0 29 31 0 47 0 13 24
179 Marcin Janowicz Sokółka 238 7 13 0 16 26 21 0 0 29 31 0 47 0 23 25
180 Łukasz Firkowski Sosnowiec 237 7   9 16 26 21 0 0 29   34 47   23 25
181 Paweł Tarnowski Lublin 236 7   9 16 26 21 0 25 29 31 34 0 20 0 18
182 Dorota Tomczyk Wrocław 236 7 13 0 16 26 0 28 25 29 31 34 0   0 27
183 Marcin Rościszewski Warszawa 232 0 13 0 16 26 21 0 25 29 31 34 0 20 17 0
184 Grzegorz Żurek Byczyna 230 7 13 0 16 26 21 28 0 29 31 34 0 0 25 0
185 Joanna Ignaszczak Poznań 227 7   0 16 26 0 28 0 29 31 0 47 0 17 26
186 Jakub Przygrodzki Biała Podlaska 227 7   0 16 26 21 0 25 29 31 0 47     25
187 Jarosław Stępiński Jarosław 226 7   0 16 26 21 0 25 29 31 0   20 27 24
188 Magdalena Kędzierska Nysa 224 7   9 16 26 21 0 25 29 31     31   29
189 Małgorzata Szymborska Łódź 223 7 13 9 0 26 0 0 25 29 31 0   24 31 28
190 Michał Korniewicz Żórawina 223 7 13 0 16 26 21 0 25 0 31 0 47 0 9 28
191 Adrian Gersztof Szczecin 222 7   9 16 26 21 28 0 29 31   0 24 31 0
192 Katarzyna Śliwińska Jelcz-Laskowice 221 7   0   26 21 0 25 29 31 34   0 25 23
193 Artur Lisowski Łączna 221 7 0 0 16 26 21 28 0 0 31 34 0 0 29 29
194 Agnieszka Jezierska Smolna 220 7   0   26 21 28 25 29   0   31 25 28
195 Paweł Wąsik Kluczbork 219 7 0 0 16 26 21 28 0 29 31 34 0 0 27 0
196 Paweł Rosiek Szczecin 218 7 0 9 16 26 0 0 25 29 31 34 0 0 23 18
197 Iwona Guzek Warszawa 217 7   0 16 26 21 0 25 29 31 34 0 0   28
198 Marek Siwiec Sucha Beskidzka 217 7 0 0 16 26 21 0 0 29 31 34 0 0 25 28
199 Łukasz Majorowski Suszec 216 7 13 0 16 0 21 0 25 29 31 0 0 31 27 16
200 Anna Wawrzykowska Warszawa 214 7 13 0 16 26 21 28 25 29   0   0 25 24
201 Rafał Kołłątaj Radom 214 7   0 16 26 0     29 31   47 31 0 27
202 Jacek Szczerba Rzeszów 209 7   0 16 26 21   0 29 31 34   24 21 0
203 Wojciech Stachnik Tarnów 209 7   0 16 26 21 28   29 31     0 25 26
204 Łukasz Toamala Warszawa 208 7 13 0   26 21 28 25 29 31   0     28
205 Paweł Nadolski Toruń 207 7   0   n 26 21 0 25 29 31 34     9 25
206 Marcin Miga Poznań 206 0 13 0 16 26 21 28   29 31     31 11 0
207 Kamil Lesisz Warszawa 204 7   0 16 26 0 28   29 31   0 18 25 24
208 Krzysztof Adamczyk Toruń 204 7 13 0 16 26 21 0 25 29   34 0 0 7 26
209 Magdalena Rogalska Łódź 203 0   0 16 0 0 28 25 29 31 0 47 0 27 0
210 Tomasz Zgórecki Swarzędz 202 7 13 9 16 26 21 0 25 29 31 0   0 0 25
211 Bernard Sojka PARIS 202 7 13 0 16 26 0 0 25 29 31 34       21
212 Aleksandra Mrozowska Kraków 197 7 0 9 16 26 21 0 0 29 31 34 0 0 0 24
213 Agnieszka Gołos Przemków 194 0   9   26 21 28 25 29 31   0 0 25  
214 Grzegorz Chytrzyński Kraków 194 7 0 9 16 26 21 0 0 29 31 34 0 0 0 21
215 Dawid Podżerek Kraków 194 7   0 16 26 21 0 0 29 31 34       30
216 Jakub Kądziela Lublin 193 7 13 9 0 26 21 0   29   34 0 0 23 31
217 Piotr Sekuła Sosnowiec 193 7   0   26 21   25 29 31 34       20
218 Małgorzata Gumińska Poznań 191 7   0 16 26 21 0 25 29 31 0   31 5 0
219 Jan Szajda Kluczbork 191 0   0 16 0 n 21 28 25 29 31 34 0 0 7 0
220 Leszek Budny Tychy 190 7   0 16 26   0 25 29 31   0 0 27 29
221 Zbigniew Fabijański Warszawa 186 0 13 0   26 21 0   29 31 34 0 0 9 23
222 Małgorzata Salwowska Toruń 186 7 13 0 16 26 21 28 25 29       0 0 21
223 Wojciech Bondarewicz Drawsko Pomorskie 185 7   0 16 26 21 28   29 31     24 3 0
224 Elżbieta Zawadzka Bogatynia 184 7   0 16 26 21 0 25 29 31         29
225 Bartosz Baran Rów 183 7 0 9 16 0 21 28 0 29 31 0 0 18 0 24
226 Marek Malicki Warszawa 183 7   9   26 21 0   29 31     10 23 27
227 Konrad Dudziński Białystok 181 7   0 16 26 21 0 0 29 31     0 25 26
228 Jacek Jurewicz Olsztyn/Warszawa 180 7 13 0 16 26 21 0 0 29 31 34     3  
229 Tobiasz W Wrocław 179 7   0 16 26 21 28 25 0 31     0 25 0
230 Tomasz Pokorski Płock 179 0 13 0 16 0 0 0 25 29 31 34   0 13 18
231 Hanna Nowicka Milicz 179 7 0 0 16 26 21 28   29   0 0 0 27 25
232 Michał Gluza Szczyrk 168 0   0 0 26 21 0 0 29 31 34   0 27 0
233 Marek Gawron Krakow 158 7   0 16 26 21 0 25 29   34       0
234 Agnieszka Buczma Baranowo 158 7 0 0   26 21 0 25 29   0 0 24 0 26
235 Sylwia Komajda Tarnów 155 7   0 16 n 26 21     29 31     0   25
236 Janusz Łukasik Piotrków Trybunalski 155 7   9 16 0 21 0 25 29   0     25 23
237 Marcin Nowak Warszawa 152 7   0 16 0 21 0   29 31     0 23 25
238 Grzegorz Gembalczyk Żory 151 7   9   26 21 0   29   34 0 0   25
239 Alicja Królikowska Warszawa 148 0   0 16 26 21 0   29 31     0 3 22
240 Daniel Siewruk Kielce 147 7 13 0 16 26   0   29 31     0 25 0
241 Barbara Galica Zakopane 144 7   0   26 21     29   34       27
242 Damian Szymczyński Łódź 144 7 13 0 16 26 21 0     31   0 0 3 27
243 Elzbieta Knappe Jelenia Gora 142 n 7   9 16 26 21 0   29   34        
244 Krzysztof Busza Ostrów Wielkopolski 140 7   9 16 26     0 29 31         22
245 Elwira Kaczmarek Ruda Śląska 137 0     16 26 0 0 0 29 31 0   0 25 10
246 Natalia Brzostowska Poznań 136 7   0 16 26 0 0 0 29 31 0 0 0 27 0
247 Krzysztof Stefaniak Gdynia 136 0   9   26 21 28   29   0   0   23
248 Agata Moszkowicz Kraków 134 7   0   26     25 29     47      
249 Magda Lewicka Bielsko-Biała 133 7   0 0 26 21 0 25 29   0     25  
250 Aleksandra Ilkowiec Kluczbork 130 7   0 16 26 21     29 31          
251 Arkadiusz Misiewicz Płońsk 130 7     16 26   0 25 0 31         25
252 Mateusz Cieślik Wrocław 129 7   0   26 21 0   29 31     0 15 0
253 Joanna Mądrawska Kielce 126 7   0 16 0 0 28   29   0   0 25 21
254 Bogdan Niajko Szczecin 122 7   0     21 0   29 31 34        
255 Anna Gielas Wadowice 117 7   9   26 21 0 25 29       0   0
256 Patryk Lelmacher Ełk 116 7 0 0 16 0 21 0 0 29 0 34 0 0 9 0
257 Anna Gasińska Katowice 112 7   0 16 26   0     31       3 29
258 Andrzej Bykowicz Końskie 109 7     16 26       29 31         & nbsp;
259 Sylwia Sokół Gliwice 108 7   0   26 0 0   29   0   0 25 21
260 Renata Gra Biłgoraj 105 7   0 16 26 21 0   0   0   0 7 28
261 Katarzyna Kozłowska Szczecin 104 7   0 16   21 0   29 31   0     0
262 Adrianna Szczecka Szczecin 104 7   0 16   21 0   29 31   0     0
263 Agnieszka Biskup Szczecin 104 7   0 16   21 0   29 31   0     0
264 Joanna Szpatowicz Szczecin 104 7   0 16   21 0   29 31   0     0
265 Leszek Szafran Poznań 103 7   0 16 26     25 29            
266 Arkadiusz Szewczyk Podegrodzie 99 7   0 0 26   0   29   0   0 21 16
267 Beata Dłubak Paczyna 99 7   0 16 26 21 0   29           0
268 Adam Gurgul Wrocław 96       16         29         25 26
269 Katarzyna Rozkwitalska Pszczółki 96 0     16 26     25 29            
270 Kamila Norkiewicz Legionowo 94 7   0   26   0     31 0       30
271 Anna Kołodziej Gosań 94 7   0   26 0 0   0   34     27  
272 Paweł Przepiórki Włocławek 89 7   0   26       29           27
273 Mikołaj Rogalski Wrocław 86 7 0 0 0 26 0 0 0 0 0 0 0   29 24
274 Anna Dombek Trzemeszno 84     0 n 16 26               24   18
275 Magdalena Banaszek Sopot 78 7     16 26   0   29            
276 Ewelina Nowak-Zablocki River Grove,IL USA 78 7   0 16 26       29            
277 Joanna Hołowko Szczecin 73     0 16 26 0 0   0 31   0 0   0
278 Andrzej Górecki Szczecin 73     0 16 26 0 0     31          
279 Barbara Juni Warszawa 71 0   0 16 26 0 0   29            
280 Dawid Czech Stanowiska 68 0 0 0 16   21 0   0 31 0 0     0
281 Wojciech Sobolewski Szczecin 64 0   0 16 0 0   0   31         17
282 Kinga Kawalec Kraków 63 0   0 16 26 21     0       0    
283 Olga Bedyńska Warszawa 62 7   0   26       29            
284 Piotr Chłąd Morawica 55 0   0     21         34        
285 Natalia Borkowska Miedziana Góra 54 7   0 16         0 31   0   & nbsp; 0
286 Adriana Suliga Miedziana Góra 54 7   0 16     0   0 31   0 0   0
287 Katarzyna Bąk Kluczewsko 54 7   0 16           31   0      
288 Paweł Siwiec Tenczynek 41 7 0 0   0   0 0     34        
289 Mateusz Zuchniak Kielce 29 0   0           29           0
290 Marcelina Małgorzata Petela Zgorzelec 29 0   0         0 29            
291 Gabriel Korbiel Tęczynek 27 7   0     0 0               20
292 Cezary Borysiuk Białystok 26     0   26   0                
293 Agata Kaźmierczak Łęka Opatowska 26 0   0   26   0           0    
294 Klaudia Chwastek Droblin 26 0   0   26 0 0   0   0 0   0  
295 Paulina Golonko Sucha Dolna 23 7   0 16     0                
296 Dorota Pudłowska Trzebnica 21 0 0       21 0               0
297 Monika Rogowska Ruda Śląska 16 0 0 0 16 0 0 0                
298 Michał Górecki Kępno 16 0   0       0               16
299 Anna Jesionczak Poznań 7 7                            
300 Mariusz Kozlowski Kielce 7 7   0   0 0 0   0   0        
301 Anna Lach Dębica 7 7   0   0 0 0   0           0
302 Paulina Pierzak Koźlice 7 7   0                       0
303 Karol Słoma Sochaczew 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0   0 0 0 0 0
304 Grzegorz Gondek Janowice 7 7 0 0 0 0 0 0   0   0 0     0
305 Bartłomiej Stachnik Tarnów 7 7                            
306 Michał Siwiec Tenczynek 0   0 0       0 0     0        
307 Tomasz Hojda Nisko 0             0                



• • •

Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack