Wyniki eliminacji

WYNIKI ELIMINACJI IV MISTRZOSTW POLSKI W SUDOKU

Eliminacje zakończone. Wystartowały 364 osoby, w tym 10 osób zza granicy. Przedział wiekowy… od lat 11 do 55-ciu. Najwięcej osób wystartowało z Warszawy (35) i z Wrocławia (20). W czasie eliminacji pierwsze dwa zadania (łatwe) generalnie nie nastręczyły startującym większych trudności. Pierwsze dobrze rozwiązało 347 osób, drugie - 287 osób, trzecie już tylko 162 osoby, a czwarte 216. Wszystkie cztery zadania prawidłowo rozwiązało 141 osób.

Niewątpliwie na uwagę zasługuje małe Bebelno z województwa świętokrzyskiego. Z tej niewielkiej, liczącej mniej niż 500 mieszkańców miejscowości wystartowało 7 osób - wszystkie w wieku 11-13 lat. Póki co bez większych sukcesów, ale kto wie, być może już wkrótce zobaczymy w finałach kogoś z Bebelna!

Ze względu na to, że część zakwalifikowanych osób z różnych względów nie może się pojawić na finale więc, zgodnie z regulaminem, zaprosiliśmy kolejne osoby z listy (od 1 do 70 włącznie), a także 12 osób, które znalazło się na dalszych pozycjach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za start i również wszystkim gratulujemy. O ile bowiem krótkie czasy rozwiązywania zadań przez czołówkę mogą budzić podziw lub zazdrość, to szczególne uznanie należy się tym osobom, które nie poddały się trudnościom z rozwiązywaniem zadań i często walczyły kilka godzin po to, aby wreszcie wysłać prawidłowe rozwiązania.

Oto ostateczne wyniki eliminacji:
 

n n n r n n n
poz. imię i nazwisko miejscowość dobre
odpow.
łączny
czas
czas rozwiązywania zadań 1-4
1 Michal Karwanski Warszawa 4 00:28:31 00:03:15 00:04:50 00:14:10 00:06:16
2 Nikola Zivanovic Sombor, Serbia 4 00:32:56 00:03:23 00:04:10 00:16:23 00:09:00
3 Łukasz Bożykowski Szczecin 4 00:41:14 00:03:32 00:05:22 00:24:21 00:07:59
4 Tomek Krajewski Warszawa 4 00:41:21 00:04:12 00:05:35 00:21:05 00:10:29
5 Przemysław Dębiak Warszawa 4 00:41:29 00:05:16 00:07:06 00:20:18 00:08:49
6 Jacek Kozicki Bytom 4 00:42:39 00:04:23 00:07:20 00:23:14 00:07:42
7 Łukasz Kalinowski Bydgoszcz 4 00:46:04 00:05:20 00:08:16 00:23:50 00:08:38
8 Martin Kollar Bratislava 4 00:53:41 00:09:15 00:06:29 00:27:21 00:10:36
9 Agnieszka Buczma Poznań 4 00:55:45 00:04:00 00:08:26 00:29:57 00:13:22
10 Kamil Krasuski Warszawa 4 00:55:49 00:05:55 00:08:35 00:28:48 00:12:31
11 Agata Kiklica Pawłowice 4 00:56:07 00:06:13 00:13:06 00:06:01 00:30:47
12 Ewa Gładysz Łaskarzew 4 01:00:56 00:05:42 00:07:26 00:29:40 00:18:08
13 Wojciech Frączek Biłgoraj 4 01:01:25 00:07:15 00:09:31 00:29:57 00:14:42
14 Paweł Kępczyński Warszawa 4 01:01:59 00:05:43 00:16:16 00:24:49 00:15:11
15 Katarzyna Zareba Kozienice 4 01:05:00 00:11:29 00:13:13 00:29:08 00:11:10
16 Marek Kasar Brezno 4 01:05:13 00:05:14 00:09:48 00:29:51 00:20:20
17 Michał Paszenda Pawłowice 4 01:06:19 00:10:02 r 00:18:20 00:26:01 00:11:56
18 Marcin Grzegorzek Marklowice 4 01:08:07 00:06:16 00:09:51 00:34:40 00:17:20
19 Rafał Gryko Warszawa 4 01:08:26 00:07:05 00:11:41 00:33:04 00: 16:36
20 Piotr Koziarek Radzionków 4 01:10:11 00:07:14 00:08:51 00:32:02 00:22:04
21 Agata Maciocha Ozimek 4 01:13:08 00:19:54 00:16:46 00:12:45 00:23:43
22 Sylwester Błaszczuk Sadowie 4 01:14:08 00:08:29 00:09:26 00:34:16 00:21:57
23 Kamil Dąbrowski Szczecin 4 01:15:50 00:04:15 00:08:30 00:46:02 00:17:03
24 Blanka Lehotska Bratislava, Slovakia 4 01:21:48 00:06:01 00:08:38 00:26:33 00:40:36
25 Rafał Bryś Opole 4 01:24:46 00:08:36 00:08:55 00:38:12 00:29:03
26 Zbigniew Kornaś Nowy Sącz 4 01:28:21 00:11:53 00:15:04 00:37: 39 00:23:45
27 Michał Balcerek Zielona Góra 4 01:30:32 00:24:02 00:17:44 00:14:23 00:34:23
28 Karol Kurek Niedrzwica Duża 4 01:31:44 00:08:43 00:18:53 00:32:07 00:32:01
29 Sławomir Wereski Warszawa 4 01:31:53 00:10:08 00:09:30 00:42:25 00:29:50
30 Paweł Tatarczak Warszawa 4 01:34:24 00:09:45 00:15:49 00:38:18 00:30:32
31 Stanisław Wojciuk Biała Podlaska 4 01:34:32 00:11:42 00:11:55 00:40:38 00:30:17
32 Witold Kaźmierczak Kalisz 4 01:40:44 00:22:04 00:09:14 00:39:03 00:30:23
33 Agata Nowaczewska Koziegłowy 4 01:42:20 00:06:05 00:11:48 01:07:31 00:16:56
34 Agnieszka Klich Wrocław 4 01:46:55 00:09:19 00:16:53 00:35:19 00:45:24
35 Jakub Prabucki Grudziądz 4 01:48:55 00:54:31 00:31:23 00:17:29 00:05:32
36 Sławomir Tyszko Biłgoraj 4 01:50:36 00:10:50 00:13:56 00:49:29 00:36:21
37 Wojtek Nadara Warszawa 4 01:52:57 00:13:03 00:12:24 00:36:08 00:51:22
38 Tomasz Kolasiński Warszawa 4 01:53:32 00:06:19 00:11:07 00:56:36 00:39:30
39 Jolanta Widzińska Żory 4 01:54:13 00:06:39 00:15:48 00:52:50 00:38:56
40 Paweł Walter Kraków 4 01:56:59 00:07: 45 00:11:55 00:48:31 00:48:48
41 Bartek Goldman Lublin 4 01:57:47 00:07:18 00:08:31 01:16:19 00:25:39
42 Bartosz Aleksandrowicz Poznań 4 02:00:53 00:07:08 00:11:45 01:10:12 n 00:31:48
43 Marta Wardeńska Tulce 4 02:05:38 00:08:17 00:12:05 01:29:44 00:15:32
44 Katarzyna Kwiatek Wadowice 4 02:09:14 00:13:06 00:21:25 00:21:30 01:13:13
45 Anna Lamperska Wrocław 4 02:10:52 00:07:02 00:09:21 00:59:03 00:55:26
46 Anna Wąsowska Kraków 4 02:12:21 00:11:34 00:15:48 00:57:13 00:47:46
47 Eliza Kaszkurska Gdańsk 4 02:13:52 00:05:49 00:09:32 01:34:46 00:23:45
48 Paweł Hołownia Ozarów Maz. 4 02:16:55 00:10:07 00:15:32 01:17:48 00:33:28
49 Paulina Husak Łomianki 4 02:20:27 00:08:30 00:18:41 01:01:06 00:52:10
50 Roman Szymański Tychy 4 02:21:08 00:12:08 00:16:14 00:49:44 01:03:02
51 Łukasz Skrzypczyński Jaktorów 4 02:24:13 00:07:19 00:08:55 01:07:30 01:00:29
52 Ekaterina Krotkova Moskwa 4 02:24:59 00:20:29 00:18:56 00:45:48 00:59:46
53 Paulina Szrubarz Warszawa 4 02:25:13 00:12:36 00:14:53 01:03:11 00:54:33
54 Milena Marciniak Koźmin Wlkp. 4 02:26:55 00:24:24 00:35:03 00:12:34 01:14:54
55 Urszula Kornaś Nowy Sącz 4 02:30:23 00:10:58 00:14:04 01:37:03 00:28:18
56 Magdalena Szymańska Warszawa 4 02:32:06 00:09:48 r 00:14:01 01:04:18 01:03:59
57 Przemyslaw Ponikowski Radzyn Podlaski 4 02:32:29 00:32:19 00:19:17 00:49:02 00:51:51
58 Magdalena Wójtowicz Prace Duże 4 02:33:01 00:08:23 00:09:22 01:42:43 n 00:32:33
59 Anna Paczosa Krosno 4 02:33:29 00:46:07 00:39:47 00:17:16 00:50:19
60 Piotr Bajak Kalisz 4 02:41:16 00:14:47 00:21:36 01:21:08 00:43:45
61 Iwona Majewska Wólka Przybojewska 4 02:42:02 00:06:39 00:12:29 02:03:59 00:18:55
62 Wojciech Gryciuk Warszawa 4 02:43:48 00:14:44 00:17:06 00:51:52 01:20:06
63 Piotr Biegoń Sieradz 4 02:44:21 00:07:23 00:08:20 01:32:09 00:56:29
64 Magdalena Durska Szczecin 4 02:45:18 00:07:51 00:08:53 01:30:32 00:58:02
65 Paulina Kamińska Suwałki 4 02:45:34 00:08:31 00:11:20 01:49:50 00:35:53
66 Marzena Korpacz Białystok 4 02:46:17 00:08:32 00:30:46 01:31:55 00:35:04
67 Michał Kaczmarczyk Kraków 4 02:47:23 00:21:31 00:16:20 01:39:59 00:29:33
68 Piotr Mazur Złotoryja 4 02:47:29 00:18:36 00:18:40 01:06:47 01:03:26
69 Adrianna Slewa Elbląg 4 02:48:15 00:08:40 00:12:11 01:39:57 00:47:27
70 Adam Rybicki Warszawa 4 02:52:43 00:08:27 00:11:30 01:14:11 01:18:35
 
71 Magdalena Dubiel Piotrków Trybunalski 4 03:01:58 00:08:41 00:11:23 01:57:30 00:44:24
72 Paweł Stawarz Wrocław 4 03:04:35 00:05:19 00:08:53 02:10:27 00:39:56
73 Krzysztof Palowski Opole 4 03:05:42 00:07:00 00:07:47 02:07:57 00:42:58
74 Daria Nowicka Milicz 4 03:09:50 00:07:42 00:12:24 n 02:19:01 00:30:43
75 Monika Ukleja Dolice 4 03:12:08 00:08:55 00:16:06 01:23:11 01:23:56
76 Barbara Lichowska Nowy Sącz 4 03:15:10 00:12:47 00:18:57 02:03:17 00:40:09
77 Anita Podbielska Wrocław 4 03:17:21 00:08:20 00:25:43 00:59:40 01:43:38
78 Dariusz Grabowski Konin 4 03:22:02 00:11:15 00:21:53 01:58:28 00:50:26
79 Jan Krasuski Warszawa 4 03:24:58 00:10:50 00:15:32 01:19:58 01:38:38
80 Marek Zając Biała Podlaska 4 03:26:17 00:26:20 00:26:23 01:07:01 01:26:33
81 Elżbieta Schabowska Kraków 4 03:27:20 00:14:17 00:31:02 01:04:46 01:37:15
82 Marek Sawicki Warszawa 4 03:28:26 00:09:06 00:13:50 01:14:31 01:50:59
83 Katarzyna Balicka Kowale 4 03:28:54 00:07:57 00:24:42 01:55:54 01:00:21
84 Mariusz Cieplucha Czarnocin 4 03:29:13 00:11:48 00:18:20 02:01:26 00:57:39
85 Robert Trajkowski Police 4 03:29:45 00:13:41 00:18:19 01:24:56 01:32:49
86 Wiktor Szadowiak Łódź 4 03:38:07 00:32:33 00:25:09 00:20:23 02:20:02
87 Patrycja Koziarzewska Wrocław 4 03:40:56 00:10:29 00:17:09 02:26:38 00:46:40
88 Jan Wilam Bielsko-Biała 4 03:45:55 00:08:44 00:11:12 01:41:14 01:44:45
89 Barbara Affek Warszawa 4 03:48:29 00:11:43 00:25:34 02:38:19 00:32:53
90 Arnika Piasecka Wrocław 4 03:49:53 00:16:33 00:18:04 01:29:32 01:45:44
91 Radosław Jadach Katowice 4 03:53:18 00:45:48 00:30:35 01:21:55 01:15:00
92 Dorota Maj Wrocław 4 03:54:36 00:06:00 00:17:33 01:49:03 01:42:00
93 Tomasz Cudny Lublin 4 03:56:16 00:28:47 00:14:18 01:42:25 01:30:46
94 Adam Kaszubski Brzeg 4 04:00:19 00:04:45 00:16:20 02:52:41 00:46:33
95 Małgorzata Lurzyńska Kraków 4 04: 13:26 00:07:54 00:10:38 03:25:05 00:29:49
96 Hanna Nowicka Milicz 4 04:16:24 00:13:53 00:36:37 02:45:22 00:40:32
97 Michał Świętosławski Kraków 4 04:20:32 00:12:42 00:12:37 n 02:28:47 01:26:26
98 Bogumiła Wiśniewska Marki 4 04:21:27 00:07:29 00:13:14 03:40:42 00:20:02
99 Magdalena Kolasińska Kielno 4 04:21:51 00:52:18 00:35:06 01:18:40 01:35:47
100 Marcin Lewiński Warszawa 4 04:22:37 00:07:32 00:12:09 03:32:23 00:30:33
101 Artur Hibner Kraków 4 04:24:55 00:18:36 00:26:12 01:51:10 01:48:57
102 Michał Malinka Rzeszó w 4 04:28:40 00:45:36 00:25:25 02:27:25 00:50:14
103 Monika Gromadzka Lublin 4 04:28:41 00:20:32 00:17:38 02:34:51 01:15:40
104 Marcin Gronkiewicz Wyszków 4 04:50:56 00:08:44 00:19:36 02:58:13 01:24:23
105 Michał Gluza Szczyrk 4 05:02:36 00:10:51 00:16:17 03:07:02 01:28:26
106 Joanna Stawarz Wrocław 4 05:06:30 00:05:57 00:10:45 04:08:47 00:41:01
107 Karol Kaszuba Warszawa 4 05:07:10 00:16:43 02:02:04 01:39:27 01:08:56
108 Karolina Janowska Konin 4 05:08:54 00:05:52 00:12:22 03:00:48 01:49:52
109 Przemysław Hołyk Kłodzko 4 05:08:56 00:06:21 00:46:20 01:34:06 02:42:09
110 Dorota Suchocka Krynica-Zdrój 4 05:12:49 00:14:52 00:27:58 01:53:52 02:36:07
111 Agata Moszkowicz Kraków 4 05:21:34 00:18:12 00:14:35 02:19:53 02:28:54
112 Mariusz Opioła Kraków 4 05:42:48 00:14:50 00:33:46 02:03:26 02:50:46
113 Joanna Iwanejko Kędzierzyn-Koźle 4 05:45:13 00:32:48 01:07:33 01:51:21 02:13:31
114 Dorota Kulas Wrocław 4 05:51:43 00:14:32 00:14:47 04:20:51 01:01:33
115 Agata Świtek Motycz 4 06:02:49 00:07:22 00:11:32 02:38:24 03:05:31
116 Krystian Iżycki Warszawa 4 06:26:03 00:45:57 01:02:46 02:06:29 02:30:51
117 Daniela Kopeć Myszków 4 06:48:27 00:14:26 00:11:27 05:38:33 00:44:01
118 Agnieszka Morawska Szczecin 4 07:17:07 00:17:57 00:12:28 05:24:49 01:21:53
119 Karolina Waledzik Warszawa 4 07:51:35 02:41:44 02:12:13 01:43:27 01:14:11
120 Vasyl Kovalchuk Warszawa 4 07:57:55 01:40:29 01:35:07 03:34:14 01:08:05
121 Małgorzata Znojek Słupsk 4 08:43:58 00:15:16 00:27:11 05:35:41 02:25:50
122 Adam Gurgul Wrocław 4 09:10:08 00:03:00 03:31:29 03:15:08 02:20:31
123 Anetta Tyzo Bydgoszcz 4 09:15:04 00:16:55 00:31:49 06:38:11 01:48:09
124 Naser Darwish Puławy 4 10:31:57 00:51:52 01:19:48 00:06:37 08:13:40
125 Tomasz Lukas Rzgów 4 10:32:57 00:11:03 00:30:27 09:15:55 00:35:32
126 Artur Kraska Bydgoszcz 4 11:39:58 00:02:23 03:23:12 05:28:01 02:46:22
127 Małgorzata Waszak Niewieścin 4 11:49:58 03:41: 45 03:12:07 02:42:48 02:13:18
128 Robert Beń Nysa 4 11:59:02 00:21:05 00:30:55 09:57:15 01:09:47
129 Małgorzata Żupnik Kraków 4 12:01:02 01:03:18 00:51:47 06:26:38 03:39:19
130 Krystyna Pietrek Koszęcin 4 12:45:01 02:50:58 02:40:28 04:30:01 02:43:34
131 Zofia Wernikowska Mierzyn 4 12:58:59 00:15:18 00:32:37 05:56:54 06:14:10
132 Dominika Pawłowska Nowy Sącz 4 13:02:17 01:56:27 03:05:57 05:15:34 02:44:19
133 Andrzej Grzesik Limanowa 4 13:04:11 02:03:23 01:53:32 04:49:16 04:18:00
134 Bogusława Mądrala Libiąż 4 18:16: 47 00:47:38 08:27:23 01:58:29 07:03:17
135 Marcin Pietrucha Kraków 4 18:19:44 01:08:05 01:25:36 08:08:25 07:37:38
136 Karolina Cygan Kraków 4 21:50:53 07:13:58 06:40:59 06:00:59 01:54:57
137 Pawel Piwowarczyk Kraków 4 24:29:47 01:07:00 08:16:36 07:47:41 07:18:30
138 Krystyna Spytek Myślenice 4 24:51:16 01:11:28 08:22:56 07:53:15 07:23:37
139 Karolina Wszoła Ostrowiec Świętokrzyski 4 29:18:49 07:20:35 06:51:45 06:37:15 08:29:14
140 Kamil Kozłowski Łomża 4 33:02:28 07:47:29 07:40:13 08:43:30 08:51:16
141 Aleksandra Kowalik Gdynia 4 38:15:23 09:31:09 09:20:41 10:22:37 09:00:56
142 Jan Mrozowski Kraków 3 00:13:58 00:02:51 00:06:30 00:13:45 00:04:37
143 Beata Minałto Chorzów 3 00:22:18 00:03:50 00:06:45 00:30:11 00:11:43
144 Matúš Demiger Zlaté Moravce 3 00:31:15 00:03:48 00:05:51 00:21:36 00:06:44
145 Magda Wojtkiewicz Olsztyn 3 00:35:33 00:05:15 00:13:29 00:06:15 00:16:49
146 Peter Demiger Zlaté Moravce 3 00:38:12 00:08:31 00:06:10 00:23:31 00:12:07
147 Arkadiusz Szewczyk Podegrodzie 3 00:42:57 00:07:48 00:12:40   00:22:29
148 Agnieszka Nowak Skórzewo 3 00:43:46 00:07:49 00:11:33 01:14:01 00:24:24
149 Konrad Korzeniowski Zręcin 3 00:46:01 00:05:27 00:21:09 00:30:29 00:19:25
150 Jacek Kita Warszawa 3 00:49:43 00:06:36 00:12:40 00:30:27 00:30:27
151 Karol Czeredys Siedlce 3 00:55:18 00:04:15 00:31:20 02:43:10 00:19:43
152 Magdalena Fik Bydgoszcz 3 00:57:38 00:07:08 00:28:56 00:21:34 01:07:17
153 Monika Wojdas Mierzęcice 3 00:59:16 00:07:09 00:08:47   00:43:20
154 Kamila Matera Czarna 3 01:00:39 00:09:51 00:17:40   00:33:08
155 Aleksandra Gągalska Elbląg 3 01:03:04 00:06:38 00:16:38   00:39:48
156 Anna Jesionczak Poznań 3 01:04:28 00:08:41 00:17:13 00:28:32 00:38:34
157 Katarzyna Jagieła Pińczów 3 01:04:40 00:15:19 00:12:04 01:37:05 00:37:17
158 Noemi Chmielewska Kętrzyn 3 01:05:31 00:22:13 00:17:40   00:25:38
159 Piotr Kolanek Kalisz 3 01:12:50 00:10:13 00:15:29 07:51:12 00:47:08
160 Paulina Polańska Wroclaw 3 01:17:12 00:14:25 00:24:09   00:38:38
161 Mateusz Stawarski Zamość 3 01:22:51 00:16:04 00:13:59   00:52:48
162 Martin Krebs Vinosady, Slovakia 3 01:26:07 00:06:32 00:55:36 01:23:30 00:23:59
163 Daniel Siewruk Kielce 3 01:29:32 00:18:16 00:24:59   00:46:17
164 Zofia Zientek Poznań 3 01:30:39 00:11:14 00:12:48   01:06:37
165 Magda Kustra Lipsko 3 01:32:51 00:09:29 00:46:18   00:37:04
166 Zygmunt Kotyczka Opole 3 01:32:58 00:09:51 00:22:15 05:13:25 01:00:52
167 Łukasz Kwaśny Warszawa 3 01:33:55 00:07:12 00:24:31   01:02:12
168 Małgorzata Fik Bydgoszcz 3 01:34:13 00:13:57 00:54:29 00:25:47 01:08:52
169 Piotr Smaza Kraków 3 01:34:19 00:13:12 00:13:39 00:54:26 01:07:28
170 Dezyderiusz Szeląg Biadoliny 3 01:43:02 00:10:53 00:17:35 02:07:14 01:14:34
171 Ewa Gronek Gdańsk 3 01:51:07 00:11:10 00:16:09 01:23:48 00:37:38
172 Arkadiusz Misiewicz Płońsk 3 01:52:26 00:09:14 00:28:12   01:15:00
173 Jakub Szóstak Trojanowo 3 02:01:35 00:16:55 00:15:56 00:39:02 01:28:44
174 Krzysztof Pieńkowski Zielona Góra 3 02:17:25 00:46:39 00:37:46   00:53:00
175 Natalia Podbielska Wrocław 3 02:23:22 00:09:53 00:27:14   01:46:15
176 Lucyna Pabisiak Piekary Śląskie 3 02: 31:40 00:10:18 00:27:41 00:48:16 01:33:06
177 Kamila Kudełka Zamość 3 02:35:36 00:07:05 00:12:16   02:16:15
178 Agata Gniewek Jelenia Góra 3 02:53:12 00:09:13 00:39:19 04: 10:19 02:04:40
179 Maciej Wróbel Wrocław 3 02:54:22 00:25:09 00:22:18 01:49:05 02:06:55
180 Michał Mazurek Kostrzyn Wlkp. 3 02:57:14 00:58:59 00:40:40 01:17:35  
181 Stanisław Kazimierczuk Skierniewice 3 02:58:17 00:25:41 00:29:29 02:01:16 00:27:32
182 Patrycja Kur Szczecin 3 03:13:02 00:16:24 00:20:45 10:28:32 02:35:53
183 Sylwia Ościk Wolbórz 3 03:17:49 00:43:58 00:45:43   01:48:08
184 Igor Pałasz Radzyń Podlaski 3 03:17:52 00:19:59 01:51:57 00:26:02 02:31:51
185 Hubert Parafiński Ostrożne 3 03:19:29 00:13:07 00:31:58 02:34:24  
186 Marcin Marek Stronie Śl 3 03:21:31 00:08:53 00:20:32 02:52:06 00:43:55
187 Dawid Pieroszczuk Białystok 3 03:21:50 00:17:23 00:37:49   02:26:38
188 r Piotr Szostak Zagórze 3 03:25:46 00:10:16 00:12:22   03:03:08
189 Adrian Gersztof Szczecin 3 03:30:42 00:07:21 00:10:18 01:57:03 01:26:18
190 Sylwia Solecka-Goszczyńska Warszawa 3 03:34:03 00:11:07 00:48:11   02:34:45
191 Tomasz Czekaj Elbląg 3 04:11:36 00:47:39 01:08:09   02:15:48
192 Ewa Baran Czernica 3 04:17:29 00:05:00 00:18:01   03:54:28
193 Joanna Gaj Włoszczowa 3 04:21:15 00:57:40 00:59:12 02:53:18 02:24:23
194 Marzena Młocicka Szczecin 3 04:32:13 01:38:39 01:34:37   01:18:57
195 Mateusz Bajko Zaśpicze 3 04:40:02 00:19:22 00:25:39   03:55:01
196 Marzena Młocicka Szczecin 3 05:06:24 02:09:14 01:39:47   01:17:23
197 Michał Biedziński Poznań 3 05:34:56 01:04:50 01:05:32 03:24:34  
198 Tomasz Wąs Lubartów 3 05:58:00 00:09:05 00:20:50   05:28:05
199 Krzysztof Waszak Niewieścin 3 06:12:33   03:09:02 01:46:29 01:17:02
200 Leszek Hanusiak n Łętownia 3 06:15:07 01:32:14 01:53:52   02:49:01
201 Agnieszka Paszek Dukla 3 07:19:30 00:11:44 00:18:10 05:38:36 01:22:44
202 Agata Firczuk Michów 3 07:35:58 00:19:53 00:29:30   06:46:35
203 Kamil Kędzior Nowy Dwór Maz. 3 10:11:45 01:30:51 01:20:51   07:20:03
204 Krzysztof Kołodziejczyk Łódź 3 10:36:12 00:18:29 00:33:54 10:27:08 09:43:49
205 Tymoteusz Salamon Wrocław 3 12:14:36 00:03:13 06:11:36 05:59:47 05:37:23
206 Joanna Kot Jordanów K/Łodzi 3 12:51:35 00:05:46 00:28:57 07:41:15 05:04:34
207 Krzysztof Chłodny Nysa 3 13:09:57 03:21:17 03:36:12   06:12:28
208 Dawid Kąpielewski Nowy Dwór Mazowiecki 5 3 13:42:44 03:22:51 02:53:41   07:26:12
209 Krzysztof Hełminiak Barlinek 3 15:12:37 05:00:14 05:15: 08   04:57:15
210 Magdalena Grabowska Zawiercie 3 15:16:53 05:37:51 05:13:55   04:25:07
211 Przemysław Redmer Poznań 3 15:42:52 04:46:53 04:52:31 05:47:13 06:03:28
r 212 Maria Różycka Serock 3 16:21:44 03:44:08 03:57:11   08:40:25
213 Karolina Zalewska Garwolin 3 18:01:54 04:40:44 05:12:37   08:08:33
214 Monika Skrzeczkowska Warszawa 3 19:41:19 05:55:13 06:10:11 10:09:41 07:35:55
215 Larry Blasiacco Kalisz 3 22:40:56 08:13:04 07:43:36   06:44:16
216 Maciej Sobczak Wodzisław Śl 3 25:04:54 07:32:20 07:34:00 09:58:34  
217 Adrianna Tokarska Stalowa Wola 3 25:32:29 08:06:58 08:17:09 10:15:46 09:08:22
218 Przemysław Pawlak Katowice 3 25:45:28 09:04:58 08:34:26   08:06:04
219 Paweł Wojtas Przeworsk 3 26:36:47 09:31:52 09:02:14   08:02:41
220 Michał Szczurek Kraków 2 00:15:52 00:06:39 00:09:13    
221 Marcelina Grzybowska Raszyn 2 00:17:17 00:07:38 00:09:39    
222 Cezary Świech Szczecin 2 00:19:41 00:05:32 00:14:09 01:14:27 00:47:31
223 Konrad Maśnicki Płock 2 00:19:48 00:08:18 00:11:30    
224 Kamil Seryszko Chocianó w 2 00:19:50 00:03:01 00:16:49    
225 Katarzyna Śliwińska Jelcz-Laskowice 2 00:20:23 00:05:52 00:14:31    
226 Karolina Markowicz Kielce 2 00:20:34 00:06:19 00:14:15 01:02:41 00:29:59
227 Aleksandra Markowicz Kielce 2 00:20:35 00:06:20 00:14:15 01:01:23 00:31:46
228 Emil Skrzypczyński Jaktorów 2 00:23:35 00:07:51 00:15:44    
229 Maciej Tkaczyk Koszalin 2 00:23:53 00:12:18 00:11:35    
230 Anna Gorlicka Ostrowiec Świętokrzyski 2 00:24:16 00:07:53 00:16:23    
231 Mariola Kępa Starachowice 2 00:24:23 00:05:35 00:18:48    
232 Paulina Waryszewska Warszawa 2 00:25:29 00:12:08 00:13:21    
233 Maria Dymek Orzechówka 2 00:27:29 00:12:56 00:14:33    
234 Bartosz Kliszowski Siennica Nadolna 2 00:29:39 00:12:19 00:17:20    
235 Piotr Prusiński Szczecin 2 00:30:25 00:19:03 00:11:22    
236 Marek Organiściak Stawiguda 2 00:32:11 00:14:36 00:17:35 00:23:51  
237 Olga Gębska Gustawów 2 00:32:29 00:05:55 00:26:34    
238 Grzegorz Gembalczyk Żory 2 00:32:56 00:12:45 00:20:11    
239 Marta Kaczorowska Kraków 2 00:34:11 00:07:25 00:26:46 01:04:42  
240 Ilona Wagner Olsztyn 2 00:36:18 00:06:42 00:29:36    
241 Dariusz Sztorc Michów 2 00:42:21 00:17:22 00:24:59 00:16:16 00:19:13
242 Paweł Jankowski Toruń 2 00:42:26 00:14:39 00:27:47    
243 Emilia Komorowska Pabianice 2 00:42:50 00:14:21 00:28:29    
244 Małgorzata Głąb Poznań 2 00:43:02 00:07:28 00:35:34    
245 Jacek Klisowski Lublin 2 00:44:08 00:12:53 00:31:15    
246 Tomasz Sternal Poznań 2 00:44:23 00:24:05 00:20:18    
247 Urszula Gawron Włoszczowa 2 00:44:47 00:16:46 00:28:01    
248 Dorota Zawal Nowogard 2 00:44:55 00:08:33     00:36:22
249 Anna Celińska - Spodar Koszalin 2 00:46:03 00:23:16 00:22:47    
250 Patrycja Krygowska Sosnowiec 2 00:46:20 00:05:19 00:41:01    
251 Bartłomiej Dudkiewicz Ostrowiec Świętokrzyski 2 00:49:40 00:29:05 00:20:35    
252 Anna Bogusławska Ozorków 2 00:50:01 00:10:30 00:30:54 10:08:48 00:39:31
253 Anna Kos Kraków 2 00:50:48 00:15:39 00:35:09    
254 Adrian Bałazy Nowogród 2 00:51:45 00:08:25 00:43:20    
255 Alina Twardoch Ruda Śląska 2 00:53:13 00:12:59 00:16:03 01:11:01 00:40:14
256 Krzysztof Borzym Brodnica 2 00:59:21 00:13:51 00:11:15   00:48:06
257 Adrian Rozlach Bebelno 2 01:00:31 00:11:54 00:48:37 01:01:53 00:45:19
258 Anna Rejrat Ełk 2 01:01:34 00:13:34 00:48:00    
259 Kazimierz Ozdarski Jadwisin 2 01:02:36 00:24:36 00:38:00    
260 Aneta Jendrzejewska Bytom 2 01:07:03 00:32:35 00:34:28    
261 Eva Jatelova Hlavolam 2 01:11:15 00:47:31   00:23:44 00:14:52
262 Paulina Kucharska Ludwinów 2 01: 24:50 00:30:47 00:54:03 01:31:00 01:00:05
263 Magdalena Biedzińska Olsztyn 2 01:39:27 00:47:50 00:51:37    
264 Kamila Dominiak Krzywczyce 2 01:53:51 01:04:27 00:49:24    
265 Eliza Kornyluk Wrocław 2 02:08:11 00:19:21 01:48:50    
266 Monika Jankowska Mozów 2 02:58:55 01:35:53 01:23:02    
267 Sylwia Badtke Łasin 2 03:05:56 00: 24:11 02:41:45    
268 Monika Wojciechowska Warszawa 2 03:14:16 00:07:39 00:12:45   03:06:37
269 Grzegorz Goldmann Białe Błota 2 03:44:26 01:59:21 01:45:05    
270 Tomasz Tomiczek Lipowa 2 04:06:43 02:06:32 02:00:11    
271 Aneta Sidorowicz Warszawa 2 04:24:05 01:33:45 01:54:59   02:29:06
272 Kinga Panek Racibórz 2 04:53:16 02:33:55 02:19:21    
273 Mikołaj Kolosza Gliwice 2 05:21:39 02:55:40 02:25:59    
274 Patrycja Szczygieł Twardogóra 2 05:29:21 02:47:12 02:42:09    
275 Tomasz Mackiewicz n Zaświatycze 2 05:56:44 00:09:58 00:25:47 05:21:35 00:35:09
276 Maja Pawlicka Gorzów Wlkp 2 06:17:54 03:13:06 03:04:48    
277 Adam Pukownik Rybnik 2 07:30:56 03:49:44 03:41:12    
278 Paweł Kucharek Wrocław 2 07:53:05 03:21:52 04:31:13    
279 Hanna Baczyńska Siedlnica 2 08:24:02 00:36:31 00:56:10   07:27:52
280 Jacek Waszkowski Świecie/ Toruń 2 08:49:57 04:39:46 04:10:11 03:40:58 03:17:20
281 Tomasz Gryko Poznań 2 09:40:38 04:41:06 04:59:32    
282 Michał Brojek Żabi Róg 2 09:41:49 04:47:41 04:54:08 n    
283 Joanna Zych Warszawa 2 11:58:31 05:57:45 06:00:46    
284 Mateusz Wusaty Gorzów Wielkopolski 2 12:03:22 03:19:11 08:44:11    
285 Łukasz Wojciechowski Piaszno 2 12:07:49 05:55:31 06:12:18 10:22:22  
286 Albert Bartoszko Nowy Targ 2 13:36:17 06:47:14 06:49:03    
287 Anna Beneturska Poznań 2 13:47:12 06:25:12 07:22:00    
288 Jacek Jakubicz Warszawa 2 14:39:47 07:16:20 07:23:27    
289 Bartłomiej Kramp Żukowo 2 15:00:17 07:19:25 07:40:52    
290 Katarzyna Danel Rybnik 2 17:51:03 08:35:48 09:15:15    
291 Teresa Maślewska Elbląg 2 19:56:29 09:14:31 10:41:58    
292 Marcin Strojwas Kielce 2 20:42:15 10:24:39 10:17:36    
293 Michał Noetzel Borkowo 2 20:43:00 10:36:58 10:06:02    
294 Barbara Pachowicz Myszków 2 21:03:14 10:27:55 10:35:19    
295 Małgorzata Wasylów Biernacice 10 1 00:05:55 00:05:55 01:00:35 00: 41:46 00:11:32
296 Artur Lisowski Łączna 1 00:06:30 00:06:30      
297 Marzena Świderska Elbląg 1 00:06:52 00:06:52 00:13:56 00:15:27 00:32:48
298 Magdalena Supera n Łódź 1 00:07:15 00:07:15 00:13:24 00:14:22 00:19:18
299 Katarzyna Pawełkiewicz Kielce 1 00:09:04 00:09:04      
300 Paweł Rosiek Szczecin 1 00:09:15 00:09:15 00:16:45    
301 Anna Mamica Bulowice 1 00:10:27 00:10:27      
302 Małgorzata Melnarowicz Szczecin 1 00:11:11 00:11:11 00:28:42 00:02:24 00:01:31
303 Magdalena Stępień Wrocław 1 00:11:16 00:11:16 00:39:55   09:14:05
304 Ilona Gruntkiewicz Kępno 1 00:11:36 00:11:36 00:27:07 00:19:56 00:08:54
305 Katarzyna Marciniak Sompolno 1 00:12:11 00:12:11      
306 Maria Popiołek Dłoń 1 00:13:04 00:13:04      
307 Barbara Wojtasik Woźniki 1 00:14:26 00:14:26      
308 Jacek Marek Korzeniowski Warszawa 1 00:14:34 00:14:34 00:30:52    
309 Marlena Kozanecka Kuszyn 1 00:16:21 00:16:21      
310 Piotr Studnicki Świdnica 1 00:17:25 00:17:25 00:47:24 02:08:16 06:45:39
311 Karolina Kocińska Mikołów 1 00:21:49 00:21:49      
312 Karolina Hożynka Bebelno 1 00:24:10 00:24:10 00:40:51 00:33:23 00:20:18
313 Patrycja Ściebura Bebelno 1 00:24:20 00:24:20      
314 Ewelina Lesiak Bebelno 1 00:25:38 00:25:38 00:41:10 00:41:17 00:20:11
315 Kamil Gazda Gdańsk 1 00:26:47 00:26:47 01:37:55    
316 Dominik Zdyb Góra n 1 00:28:28 00:12:22 00:28:28 00:21:01 00:47:40
317 Wojciech Sojka Lubliniec 1 00:29:45 00:29:45 00:23:13 00:12:28 00:06:51
318 Dominika Jarczyńska Bebelno 1 00:30:03 00:30:03 01:01:27 01:27:55 00:43:31
319 Karolina Piekarska Warszawa 1 00:34:03 00:34:03      
320 Krystian Rakowski Elbląg 1 00:38:34 00:38:34      
321 Jakub Głębocki Szczawno-Zdr& oacute;j 1 00:39:01 00:39:01 00:37:18 00:12:21  
322 Angelika Machela Sosnowiec 1 00:44:56 00:44:56 00:48:22    
323 Arek Poziemski Wrocław 1 00:44:59 00:44:59 00:50:00   n  
324 Karolina Reguła Kraków 1 00:48:09 00:48:09 01:37:35    
325 Monika Malinowska Garwolin 1 00:51:24 00:51:24 00:48:42 00:29:04 00:08:06
326 Ryszard Pazera Mysłowice 1 02:02:56 02:02:56      
327 Kasia Toborek Krasów 1 02:16:39 02:16:39      
328 Aleksandra Piasecka Gdańsk 1 02:27:01 02:27:01      
329 Janusz Łukasik Piotrków Trybunalski 1 02:33:05 02:33:05      
330 Piotr Merak Radlin 1 03:18:09 03:18:09      
331 Edyta Naumiuk Biała Podlaska 1 03:35:14 03:35:14 03:45:12    
332 Witold Rozdół Łódź 1 04:04:49 04:04:49      
333 Beniamin Ostrowski Wieden 1 04:26:37 04:26:37      
334 Katarzyna Machnicka Ostrowiec Św 1 04:36:57 04:36:57      
335 Agata Frankiewicz Miejska Górka 1 04:38:02 04:38:02 04:39:28 04:24:20 04:11:46
336 Natalia Kostiuczuk Gdańsk 1 04:51:03 00:06:03 04:51:03    
337 Wojtek Peisert Wrocław 1 05:38:09 05:38:09      
338 Katarzyna Mandziuk Jakubowice Konińskie 1 05:46:51 05:46:51      
339 Tomasz Bińczycki Chruszczobród 1 06:04:35 06:04:35      
340 Dorota Połukord Wielichowo 1 06:16:18 06:33:16 06:16:18    
341 Marcin Bartkowicz Lublin 1 06:19:54 06:19:54      
342 Justyna Fraś Czaniec 1 06:30:59 06:30:59   & nbsp;  
343 Tomasz Lendzion Jelenia Góra 1 06:45:20 06:45:20      
344 Magdalena Kruczek Bielsko-Biała 1 07:17:08 07:17:08      
345 Jakub Grodzki Wałbrzych 1 07:31:48 07:31:48      
346 Ola Niewazne Rybnik 1 07:34:18 07:34:18      
347 Dorota Nawrocka Warszawa 1 07:58:31 07:58:31 09:24:18    
348 Milena Gocał Komorowo 1 08:22:21 08:22:21      
349 Sylwia Bles Bytom 1 08:47:35 08:47:35 08:20:15 07:50:56 07:22:03
350 Monika Rychter Tychy 1 08:58:05 08:58:05 08:49:22    
351 Agnieszka Sowicka Kraków 1 09:13:05 09:13:05 09:23:44 08:55:33  
352 Katarzyna Mendrek Zawiercie 1 09:49:00 09:49:00      
353 Grzegorz Izydorczyk Zgierz 1 09:53:50 09:53:50      
354 Aleksandra Śliwa Wodzisław Śląski 1 09:59:14   06:50:38 09:59:14  
355 Klaudia Sowiak Radomsko 1 10:01:13 10:01:13      
356 Przemysław Dembowski Jastrzębie Zdr& oacute;j 1 10:48:56 10:48:56      
357 Artur Grdeń Warszawa 1 11:13:37 11:13:37      
358 Krzysztof Śpiewak Lublin 1 11:20:09 11:20:09      
359 Celina Dyksińska Bebelno 0 00:00:00 00:21:34      
360 Dominika Szynal Stalowa Wola/ Rzeszów 0 00:00:00 00:07:28 00:19:05 00:27:21 00:01:25
361 Natalia Kuczyńska Milicz 0 00:00:00 00:17:05 00:43:36 02:48:01 02:23:35
362 Maja Mroczkowska Knurów 0 00:00:00 00:09:03 00:14:46    
363 Krystian Rakowski Elbląg 0 00:00:00 00:14:30      
364 Łukasz Czyżewski Bebelno 0 00:00:00   00:58:01 00:56:21  

 

 

 

• • •

 

 

 


Partnerzy Fundacji:

Microsoft Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack