Wyniki eliminacji

WYNIKI ELIMINACJI IV PUCHARU POLSKI W POZWIĄZYWANIU ŁAMIGŁÓWEK

Eliminacje do IV Pucharu Polski w Rozwiązywaniu Łamigłowek zakończone. Poniżej oficjalne wyniki.

W eliminacjach wzięło udział 299 osób.

Otrzymaliśmy kilkadziesiąt reklamacji - w większości dotyczyły one zadania 12, 14 i pomyłek przy wypełnianiu formularza odpowiedzi. Uznaliśmy jeden typ reklamacji za zasadny (dotyczący sposobu zapisu kolejnych odcinków w zadaniu 12) i w efekcie dziewięć osób awansowało w tabeli wyników.

Po uwzględnieniu reklamacji nastąpiły niewielkie przesunięcia w tabeli wyników. Zdecydowaliśmy się na dopuszczenie do finału 45 osób z najlepszymi wynikami w eliminacjach oraz 10 osób z tytułu zapisów w regulaminie i innych, wcześniejszych zobowiązań. Oto te osoby: Łukasz Bożykowski (Obrońca Pucharu), Andrzej Grzesik i Tomasz Bogdanowicz (Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego), Michał Karwański, Wojciech Rosa, Rafał Bryś, Przemysław Dębiak, Marcin Krasuski i Artur Hibner (mistrzostwa USA w rozwiązywaniu łamigłówek), Paweł Kwiatkowski (mistrzostwa Niemiec w łamigłówkach optymalizacyjnych). Dwie z tych dziesięciu osób znalazły się w wynikach nad kreską, więc do finału zakwalifikowali się wszyscy do 47 miejsca włącznie.
 

n r r r r n r n r r n n n r r r n r n n n r r n r r n n n r r
poz. imię i nazwisko miejscowość liczba
punktów
punkty za poszczególne zadania
1 Waldemar Bednarz Wrocław 347 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 42 60
2 Grzegorz Wiączkowski Wrocław 347 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 42 60
3 Piotr Mazur Złotoryja 347 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 42 60
4 Roman Szymański Tychy 341 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 30 35 42 60
5 Anna Kos Kraków 341 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 30 35 42 60
6 Andrzej Grzesik Limanowa 341 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 30 35 42 60
7 Jakub Prabucki Grudziądz 341 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 30 35 42 60
8 Paweł Tatarczak Warszawa 339 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 42 60
9 Sylwester Błaszczuk Sadowie 338 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 11 30 35 42 60
10 Marcin Borowiak Leszno 337 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 20 30 35 42 60
r 11 Adam Pilecki Gdańsk 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
12 Tomasz Stróżak Lublin 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
13 Andrzej Lembas Kraków 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
14 Robert Trajkowski Police 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
15 Wojciech Gryciuk Warszawa 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
16 Maciek Pawlikowski Kluczbork 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
17 Piotr Pawlikowski Kluczbork 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
18 Waldemar Górski Olesno 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
19 Karolina Kaszuba Warszawa 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
20 Kamil Leś Olsztyn 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
21 Arkadiusz Krzemiński Gdańsk 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
22 Sławek Wójcik Wrocław 335 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 60
23 Bartosz Witkowski Warszawa 332 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 22 35 42 60
24 Michał Kaczmarczyk Kraków 332 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 23 35 42 60
25 Marek Żurczak Śrem 330 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 21 35 42 60
26 Łukasz Kalinowski Bydgoszcz 329 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 30 35 30 60
27 Jan Mrozowski Kraków 328 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 30 60
28 Wojtek Nadara Warszawa 328 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 23 35 30 60
29 Antoni Zawodny Warszawa 328 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 23 35 30 60
30 Marcin Szpak Wrocław 328 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 30 60
31 Anna Górska Wrocław 328 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 30 60
32 Agata Jakubowska Piotrków Tryb. 328 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 30 60
33 Jarosław Rząsa Sosnowiec 328 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 30 60
34 Marcin Strzelczyk Tarnowskie Góry 327 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 30 60
35 Zygmunt Krawczyk Szprotawa 327 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 30 60
36 Przemysław Ponikowski Radzyń Podlaski 327 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 30 60
37 Aleksandra Szlachcic Wrocław 327 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 30 60
38 Agnieszka Buczma Poznań 326 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 11 30 35 30 60
39 Jacek Kozicki Bytom 326 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 11 30 35 30 60
40 Marcin Krasuski Warszawa 324 10 10 10 10 0 15 15 20 20 35 12 30 35 42 60
41 Kamil Dąbrowski Szczecin 324 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 30 35 30 60
42 Paweł Rachel Bielsko-Biała 323 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 8 30 35 30 60
43 Agnieszka Chludzińska Piaseczno 323 10 10 10 n 10 15 15 15 20 20 35 8 30 35 30 60
44 Anna Urbanska Krakow 322 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 12 35 42 60
45 Robert Stachowiak Poznań 320 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 23 35 30 60
46 Beata Woszczek Racibórz 319 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 4 30 35 30 60
47 Rafał Gryko Warszawa 319 10 10 10 10 15 r 15 15 20 20 35 14 30 35 20 60
 
48 Dariusz Grabowski Konin 318 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 13 30 35 30 60
49 Wojciech Pietrzyk Kraków 318 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 21 35 30 60
50 Adrian Gersztof Szczecin 317 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 20 60
51 Mateusz Nogły Pawłowice 317 10 10 n 0 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 30 60
52 Paweł Popławski Wrocław 317 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 20 60
53 Łukasz Kozioł Lubaczów 316 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 22 35 30 60
54 Paweł Olejnik Warszawa 316 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 22 35 30 60
55 Bartłomiej Dudkiewicz Ostrowiec Św. 315 10 10 10 & nbsp; 15 15 15 20 20 35 10 30 35 30 60
56 Przemysław Majer Poznań 314 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 15 35 30 60
57 Adam Gregosiewicz Lublin 314 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 30 35 20 60
58 Sławomir Wereski Warszawa 314 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 6 23 35 30 60
59 Witold Kaźmierczak Kalisz 313 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 8 30 35 30 60
60 Paweł Rzemieniecki Zielona Góra 312 10 10 10 10 15 15 15 20 0 35 12 23 35 42 60
61 Paulina Husak Łomianki 312 10 10 10 10 15 r 15 15 20 20 35 20 30 0 42 60
62 Paweł Rosiek Szczecin 312 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 14 60
63 Krzysztof Liszewski Warszawa 312 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 13 30 35 24 60
64 Maciej Celuch Pionki 311 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 13 60
65 Mikołaj Kołosza Gliwice 311 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 13 60
66 Robert Klich Wrocław 311 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 0 35 42 60
67 Danuta Grabowska Bydgoszcz 310 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 16 35 30 60
68 Piotr Bajak Kalisz 310 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 5 30 35 30 60
69 Michał Gajzler Warszawa 310 10 10 10 10 15 15 15 20 20 n 35 12 30 35 13 60
70 Marcin Janowicz warszawa 308 10 10 0 10 15 15 15 20 20 35 20 23 35 20 60
71 Łukasz Łappo Lębork 307 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 30 35 13 60
72 Wojciech Frączek Biłgoraj 306 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 8 30 35 13 60
73 Ekaterina Krotkova Moskwa 305 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 1 n 19 35 30 60
74 Wojciech Bukowicki Kraków 305 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 0 60
75 Jacek Jurewicz Olsztyn 305 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 0 35 30 60
76 Michał Farnik Rybnik 304 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 12 30 35 42 60
77 Jakub Caban Wrocław 304 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 6 30 35 n 13 60
78 Agata Gniewek Jelenia Góra 304 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 8 21 35 20 60
79 Miłosz Olborski Łódź 304 10 10 10 10 15 15 15 0 20 35 9 30 35 30 60
80 Ewa Majewska Ostrołęka 304 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 10 19 35 20 60
81 Bartosz Kliszowski Siennica Nadolna 303 10 10 10 10   15 15 20 20 35 12 21 35 30 60
82 Bartosz Aleksandrowicz Poznań 303 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 23 35 13 60
83 Paweł Hołownia Ożarów Maz. 303 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 1 15 35 42 60
84 Anna Obrączka Radziszów 302 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 14 13 35 30 60
85 Andrzej Żołyński Zielona Góra 302 10 10 10 10 0 15 15 20 20 35 12 20 35 30 60
86 Wiktor Jakubowski Łódź 300 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 0 30 60
87 Aleksander Bucki Katowice 300 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 0 30 60
88 Damian Straszak Racibórz 300 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 0 30 60
89 Adam Witkowski Zielonka 300 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 20 30 35 30 60
90 Agnieszka Klich Wrocław 299 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 10 35 20 60
91 Bartosz Woliński Warszawa 299 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 12 35 20 60
92 Michał Feret Ostrowiec Św. 299 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 0 35 30 60
93 Paweł Kępczyński warszawa 298 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 0 60
94 Paulina Gawlik Kraków 298 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 0 35 30 60
95 Magdalena Ławrywianiec Olsztyn 298 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 13 30 35 0 60
96 Wojciech Bondarewicz Drawsko Pomorskie 297 10 10 10 10 15 15 15 0 20 35 9 23 35 30 60
97 Michał Biedziński Poznań 297 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 0 60
98 Adam Kaszubski Brzeg 297 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 0 60
99 Tomasz Cudny Lublin 296 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 4 30 35 17 60
100 Dawid Bryński Zielona Góra 296 10 10 0 10 15 15 15 20 20 35 9 0 35 42 60
101 Orian Rohde Gdynia 295 10 10 10 10 15 15 15 20 0 35 6 30 29 30 60
102 n Anna Tramś Gliwice 294 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 0 35 30 60
103 Małgorzata Żupnik Kraków 294 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 8 21 35 20 60
104 Karol Kaszuba Warszawa 293 10 10 10 10 15 15 15 20 0 35 20 23 35 15 60
105 Karol Janowski Szprotawa 292 10 10 0   15 15 15 20 20 35 12 15 35 30 60
106 Stanisław Wojciuk Biała Podlaska 292 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 20 22 35 30 60
107 Ewa Borecka Katowice 291 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 8 23 35 5 60
108 Krzysztof Doerffer Poznań 291 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 21 0 30 60
109 Robert Motyka Bogatynia 290 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 23 35 0 60
110 Michał Gluza Szczyrk 289 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 22 35 0 60
111 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 289 10 10 10 10 15 15 15 20 0 35 12 0 35 42 60
112 Krzysztof Ligienza Dzierżoniów 288 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 20 35 4 60
113 Agnieszka Radwańska warszawa 284 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 4 30   30 60
114 Grzegorz Żurek Byczyna 284 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 6 23 35 0 60
115 Bogusława Mądrala Libiąż 284 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 9 30 35 0 60
116 Jakub Pawlik Kraków 284 r 10 10 10 10 0 15 15 20 20 35 14 30 35 0 60
117 Marek Przygocki Porąbka 284 10 10 0 0 15 15 15 20 20 35 0 19 35 30 60
118 Jakub Nogły Pawłowice 282 10 10 0 10 15 15 15 20 20 0 12 30 35 30 60
119 Michał Romaniuk Legionowo 282 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 18 35 0 60
120 Paulina Szrubarz Warszawa 282 10 10 r 0 0 15 15 15 20 20 35 8 30 35 9 60
121 Piotr Sidorowicz Mińsk Mazowiecki 281 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 15 35 2 60
122 Adam Jakubowski Poznań 281 10 10 10 0 0 15 15 20 20 35 1 30 35 20 60
123 Anna Lamperska Wrocław 279 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 15 35 0 60
124 Przemysław Pawlak Katowice 279 10 10 10 0 0 15 15 20 20 35 9 10 35 30 60
125 Beata Watychowicz Szczecin 279 10 10 0 10 15 15 15 0 20 35 1 23 35 30 60
126 Piotr Smulewicz Skierniewice 279 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 14 15 35 30 60
127 Magdalena Kolasińska Kielno 278 10 10 10 10 0 15 0 20 20 35 13 23 35 17 60
128 Bartek Goldman Lublin 278 10 10 10 10   n 15 15 20 20 0 13 30 35 30 60
129 Tomasz Kolasiński Warszawa 276 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 12 19 35 0 60
130 Mateusz Matysiak Tychy 276 10 10 10 10 15 15 r 0 20 20 35 6 30 35 0 60
131 Krzysztof Suwiński Kraków 275 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 20 30 35 30 0
132 Daniel Kowalski Warszawa 275 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 8 30 0 17 60
133 Michał Zajk Reda 273 10 10 0 10 15 15 0 0 20 35 13 30 35 20 60
134 Anna Żukowska Warszawa 273 10 10 0 10 15 15 15 20 n 20   13 30 35 20 60
135 Dawid Jakubowski Pleszew 272 10 10 10   0 15 15 20 20 35 12 30 35   60
136 Wojciech Zwara Banino 272 10 0 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 0 20 60
137 Piotr Graczyk Wrocław 271 10 10 10 10 0 15 15 20 20 35 1 0 35 30 60
138 Emil Skrzypczyński Jaktorów 267 10 10 10 10 15 15 15 20 20 r 35 4 30 0 13 60
139 Monika Andryłojć Piła 265 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 10 30 35 30 0
140 Jakub Tomczyk Leżenica 265 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 n 10 30 35 30 0
141 Karol Kacprzak Kalisz 264 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 14   35 30 60
142 Marcin Miga Poznań 264 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 6 0 35 3 60
143 Marcin Szałek Warszawa 263 10 10 10 10   15 15 20 20 35 9 19   30 60
144 Łukasz Skrzypczyński Jaktorów 262 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30   0 60
145 Kamil Krasuski Warszawa 261 10 10 10 10 15 0 15 20 20 35 10 0 35 11 60
146 Piotr Muszyński Szczecin 261 10 10 10 10 15 15 0 20 20 35 13 0 r 35 8 60
147 Przemysław Hołyk Wrocław 259 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 12 0 35 2 60
148 Violetta Młyńczyk Jelenia Góra 259 10 10 10 10 15 15 15 20 0 35 9 30 0 20 60
149 Piotr Koziarek Radzionków 259 10 10 0 10 15 15 15 20 20 35 12 0 35 2 60
150 Darian Jakubik Pogórska Wola 258 10 10 10 0 0 15 15 20 0 35 8 30 35 10 60
151 Małgorzata Szymborska Łódź 257 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 14 23 35 0 60
152 Przemyslaw Wrobel Zabrze 256 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 6 30 0 n 0 60
153 Łukasz Wilk Tarnów 256 10 0 10 0 15 15 15 20 20 0 9 30 35 17 60
154 Radoslaw Kalinowski Lubin 256 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 8 23 35 30 r 0
155 Radosław Kołakowski Starogard Gdański 256 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 6 30 35 0 60
156 Andrzej Bykowicz Końskie 255 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 0   35   r 60
157 Krzysztof Palowski Racibórz 254 10 10 10   15 15 15 20 20 35 9 0 35 0 60
158 Katarzyna Jagieła Pińczów 253 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 8 0 35 0 r 60
159 Marta Skowrońska Warszawa 252 10 0 10 10 15 15 15 20 20 35 20 22   0 60
160 Jolanta Widzińska Żory 251 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 11 30   0 60
161 Nikodem Piskorski Szczecin 251 10 10 10 10 15 15 15 0 20 35 9 0 35 7 60
162 Agnieszka Nowak Skórzewo 250 10 10 10 10 0 15 15 0 20 35 9 21 35 0 60
163 Anna Kubik Wrocław 250 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35   30     60
164 Paweł Burdzy Warszawa 249 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 9 0   20 60
165 Witold Rozdół Łódź 249 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 6 23 35 0 60
166 Bożena Pieńkowska Zielona Góra 248 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 4 12   12 60
167 Krzysiek Pieńkowski Zielona Góra 248 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 4 12   12 60
168 Magdalena Fik Bydgoszcz 247 10 10 10 0 15 15 15 0 20 35 10 12 35 0 60
169 Aleksandra Rzemyk Kraków 245 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 0 30 35 20 0
170 Krzysztof Śpiewak Lublin 243 10 10     15 15 15 20 20 35 8   35 0 60
171 Sylwester Wołkowski Andrzchow 241 10 0 10 0 15 15 0 20 20 0 9 30 35 17 60
172 Jacek Klisowski Lublin 241 10 10 10 10 0 15 15 20 20 35 12 23 0 1 60
173 Kuba Basiński Poznan 239 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 14 0 35 30 0
174 Urszula Simko Jelenia Góra 238 10 10 10 10 15 15 15 20 20 0 8 10 35 0 60
175 Piotr Zalewski Ulów 238 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 8 0 0 10 60
176 Łucja Turlej Katowice 237 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 0 35 30 0
n 177 Marek Sawicki Warszawa 236 10 10 10 10 15 15 15 0 20 35 13 23     60
178 Tadeusz Podniesinski gliwice 234 10 10 10 0 0 15 0 20 0 35 9 30 35 0 60
179 Paweł Czajewski Warszawa 227 10 10   10 15 15 15 20 20 35 12 30 35 0  
180 Joanna Iwanejko Kedzierzyn-Kozle 226 10 10 0 10 15 15 15 20 20 0 6 10 35 0 60
181 Jan Wilam Bielsko-Biała 225 10 0 10 10 0 15 15 0 20 35 9 11 0 30 60
182 Beata Minałto Chorzów 224 10 0 10 10 15 15 15 20 20 35 14 0 0 0 60
183 n Agnieszka Gołos Przemków 224   0 10   15 15 15 20 20   12 22 35   60
184 Kajetan Młynarczyk Warszawa 224 10 10 10 0 15 15 15 20 20 0 13 21 0 15 60
185 Monika Wojtek Wrocław 222 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35 12 30 0 20 0
186 Michał Roztoczyński Bolesławiec 220 10 10 10 10 15 15 15 20 0 0 12 30 0 13 60
187 Agnieszka Zawada Rybnik 220 10 10 10 10 15 15 15 20 0 0 12 30 0 13 60
188 Rafał Pyrzanowski Swarzędz 217 10 10 10 10 0 15 15 0 20   9 23 35   60
189 Łukasz Wrzesiński Nieporęt 216 10 10 10 0 0 15 15 20 0 35 8 23   10 60
190 Michał Dudek Błażkowa 216 10 10 0 10 0 15 0 20 0 35 9 12 35 0 60
191 Michał Paszenda Żory 215 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 5 30 0 30 0
192 Magdalena Jóźwik Warszawa 215 10 10 10 10 0 15 15 0 20 35 8 30 35 17  
193 Tomasz Pokorski Płock 212 10 10 10 0 0 15 15 20 20 0 3 14 35 0 60
194 Anna Frankiewicz Zwoleń 210 10 10   0 15 15 15 20 20 35 10     0 60
195 Magdalena Durska Wrocław 208 10 10     15 15 15 20 20 0 8 24   11 60
196 Mirek Samsel Ćwiklice 208 10 10   10   15 15 20 20 35 1 12   0 60
197 Zofia Wernikowska n Mierzyn 206 0 10 10 0 15 15 15 20 20 35 6 0   0 60
198 Mariusz Opioła Brzesko 206 10 10 10 10 15 15 15 20     6 30 35 30  
199 Filip Żywicki Kościerzyna 205 10 10 10 10 15 15 15 20 0 35 7 23 35 0 0
200 Monika Rychter Tychy 205 10 10 10 0   15 15 20 20 0 10 0 35 0 60
201 Paweł Hince Gliwice n 205 10 10 10 10   15 15 20 20   0 0 35 0 60
202 Kamil Gapiński Płock 201 10 10 10 10 0 15 15 20 0 0 12 30 0 9 60
203 Barbara Lichowska Nowy Sącz 201 10 10 10 10 15 15 15 0 20 0 6 0 0 30 60
204 Błażej Wajchert Lębork 199 10 10 10 0   15 15 20 20 35 10 24   30  
205 Natalia Brzostowska Poznań 199 10 10 10 10 0 15 15 0 20 0 4 0 35 10 60
206 Joanna Firla Świętochłowice 197 10 10 0 10 15 15 15 20 0 35 9 23 35 0 0
207 Przemysław Zych Milanówek 195 10 10 10 0   15 15 20 20 0 0 0 35 0 60
208 Marian Wierzba Kartuzy 192 10 10 10 10 0 15 15 20 20   20 10 35 17  
209 Joanna Ignaszczak Poznań 189 10 10     15 15 15 20 20 35 14   35 0  
210 Aleksandra Otremba Wrocław 188 10 10 0 0 15 15 15 20     8 0 35 0 60
211 Marcin Cirocki Rębiska 185 10 n 10 10 0 15 15 15 20 20   10 0 0 0 60
212 Grzegorz Gembalczyk Żory 182 10 0 10 10 15 15 15 20 20 0 9 23 35 0 0
213 Bartosz Mielczarek Szadek 181 10 10 r   10 15 15 15 0 20 35 6 0 35 10 0
214 Tomasz Szyszko Iława 180 10 0 0 0   15 15 0 20   20 23   17 60
215 Łukasz Mackiewicz Elbląg 180 10 0 10 0 15 15 15 20     5 30   0 60
216 Bohdan Piotrowski Wrocław 179 10 0 10 10 15 15 15 20 20 0 6 23 35 0 0
217 Anna Jednak Ząbkowice Śląskie 176 10 10 10 10 15 15 15 20 0 0 12 23 35 1 0
218 Małgorzata Rucińska - Wrzesińska Nieporęt 175 10 10 10 0 0 15 15 20 0 0 6 23   6 60
219 Jolanta Tondys łódź 173 10 0 0 r 0 15 15 0 20 20 0 12 21   0 60
220 Arkadiusz Misiewicz Płońsk 172 10 10 10 0 0 15 15 20 20 0 12   0   60
221 Paulina Polańska Wrocław 170 10 10 0 10 15 15 15 20 20 0 0 0 35 20 0
222 Karol Misiarz wadowice 170 10 0 10 10 15 15 0 20 20 35 12 23 0   0
223 Jaroslaw Szarek Krakow 165 10 10 10   0 15 15 20 20 35 0 30 0   0
224 Marta Kaflińska Kraków 162 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 2 10   0 0
225 Joanna Kotek Przemyśl 161 10 10   0 15 15 15 20 20 35 4 17   0  
226 Marek Malicki Warszawa 161 10 10 10 0 15 15 15 0 20 0 7 24 35 0  
227 Łukasz Witek Płoki 161 10 0 0 10 15 15 15 0 20 35 6   35    
228 Tomasz Zacharski Wrocław 160 10 10 10 10 15 15 15 20 20 35          
229 Agata Moszkowicz Kraków 160 0       15 15 15 0 20 35   0     60
230 Zbyszek F Warszawa 159 10 10 10 10 15 15 15 20 0   9 0 35 10  
231 Agata Pikulska Wrocław 159 10 10 10 0 15 15 15 20 20 0 9   35   0
232 Jarosław Błażków Kamienna Góra 159 10 10 10 0 15 15 15 20 20 35 9 0 0 0 0
233 Artur Lisowski Łączna 155 10 10 10 10 0 15 15 0 0 0 20 30 35 0 0
234 Katarzyna Zaręba Kozienice 150 10 10       15 15 20 20           60
235 Tomasz Herbut Jelenia Góra 145 10 10 10 0 15 15 15 20 20 0 0 30 0 0  
236 Natalia Ignasiak Koziegłowy 141 10 10 10 0 15 15 15 20 20 0 14 12 0 0 0
237 Paweł Wojtas Przeworsk 140 10 0   0   15 15 20 20 0 0 0   0 60
238 Jacek Studziński Poznań 139 10 10 10 0     15 20 0   9 21 35 9  
239 Katarzyna Śliwińska Jelcz-Laskowice 138 10 10     0 15 15 0 20 0 8 0 0 0 60
240 Karol Świder Zielonka 137 10 10 10 0 0 15 15 20 0 0 12 10 35 0 0
241 Grzegorz Goldmann Bydgoszcz 136 10 10 10 10 0 r 15 15 20 0   6 30 0 10  
242 Paweł Winarski Sokółka 132 10 10 10 10 0 15 15 20     12 30      
243 Paweł Guz Olsztyn 131 10 10   10 0 15 15 0 0   11       60
244 Małgorzata Znojek Słupsk 130 10 10       15 15 20             60
245 Paweł Kotarski Niedrzwica Duża 128 10 10 10 0 0 15 15 0 0 0 10 23 35 0 0
246 Waldemar Brylowski Grzybno 126 10 10 10 0 0 15 15 20   35 11        
247 Krzysztof Banaś Kraków 125 10 10 10 10 15 15 15 20 20            
248 Jacek Gomułka Zamość 123 10 0     0   15 20 20   9 0 35 14  
249 Daniel Zalewski Legionowo 121 10 10 10 0 15 15 15 20 20 0 6       0
250 Karolina Brewczuk Puławy 119 10 0 10 0 15 0 15 20 0 0 14   35 0 0
251 Dorota Tomczyk Wrocław 119 10 0 10 10 15 15 0 20 20 0 1 10 0 8 0
252 Piotr Tobolski Szczecin 118 10 10 10 10 15 15 0 20 20 0 8 0   0  
253 Borys Bladowski Rokocin 117 10 10 10 10 0 15 15 20 20   7        
254 Szymon Wróblewski Sokołów Podlaski 117 10 10 10       15       12       60
255 Monika Balikowska Skarżysko-Kamienna 116 10 10   10 0 15 15 20   0 6     30  
256 Tomasz Syposz Wrocław 116 10 10 10 10 15 15 15 0 0 0 1 30 0 0  
257 Michalina Sieradzka Wrocław 115 10 10   10 15 15 15 20 20            
258 Bartek Dudek Wrocław 115 10 10   10 15 15 15 20 20            
259 Ewelina Piątkowska n Sępólno Krajeńskie 114 10 10 10 0   15 15 20 20   14        
260 Barbara Łukaszewicz Wrocław 114 10 0 10   15 15 15 20 20 0 9        
261 Joanna Mądrawska Kielce 113 10 10 0 0 0 15 15 20 0 0 8 0 35 0 0
262 Łukasz Majorowski Suszec 111 10 10 10 0 15 15 15 0 0 0 1 0 35 0 0
263 Joanna Raźna Kraków 106 10 10 0 0 15 15 15 20 20 0 1 0   0 0
264 Karol Kurek Niedrzwica Duża 104 10 10 10 10 0 15 15 20 0 0 14 0 0 0 0
265 Beata Szymańska Słupsk 103 10 10 10   15 15 15 20 0 0 8 0   0  
266 Katarzyna Marciniak Sompolno 101 10 10 10 0 0 15 15 20 20 0 1 0   0 0
267 Artur Justyński Czechowice-Dziedzice 100 10 10 10 0 0 15 15 20 20 0 0 0 0 0 0
268 Andrzej Spirka Szczecin 100 10 10 10 0   15 15 20 20 0          
269 Barbara Affek Warszawa 99 10 10       15 15 20 20   9        
270 Rafał warych Poznań 97 10 10     15 15 15 0 0   9 23      
271 Arkadiusz Szewczyk Podegrodzie 90 10 10 10 0 0 15 0 0 0   10 0 35 0  
272 Sławomir Koszelew Ignatki 87 10 0 10     15 15 20 0   9     8  
273 Paweł Hołowacz Lębork 86 10 10   10   15 15   20   6        
274 Patrycja Dendor Gdynia 85 10 10     15 15 15 0 20            
n 275 Krzysztof Łaz Wrocław 80 10 10     15 15           30      
276 Jacek Waszkowski Świecie/Toruń 79 10 10 0 0 0 15 15 0 20 0 9 0 0 0 0
277 Anna Karpińska Chełmno 69 10 10 0 0 0 0 15 20 0 0 14 0 0   0
278 Weronika Gładyś Godziszka 65 10 10 10 0 15 15 0 0 0 0 5 0 0 0 0
279 Sylwia Błach Witkowo 64 10 10 0 0     15   20   9        
280 Mateusz Zuchniak Kielce 61 10 10   0 0   15 20     6        
281 Karol Bojar Szprotawa 60 10 10 0 10   15 15                
282 Izabela Strąk - Zarzycka Skierniewice 59 10 10     15 15 0       9     0 n  
283 Michał Tarsa Włoszczowa 57 10 10 10 0 0 0 15 0 0   12 0   0  
284 Marzena Zawadzka Bogatynia 55 10 10   0   15 15 0 0 0 5 0 0 0 0
285 Tomasz Dudek Gorlice 50 10 10 10 0 0   15       5 0   0  
286 Dominik Zdyb Góra 50 10 10       15 15                
287 Adrian Bisztyga Kraków 41 10 10 0 0 0 0 15 0 0 0 6 0 0 0 0
288 Stanisław Kazimierczuk skierniewice 40 10 0     15 15                  
289 Dawid Pieroszczuk Białystok 39 10 10 0 0   0 15 0 0   4     0 0
290 Wojciech Kryściak Goła 35 10 10 0 0     15                
291 Paweł Bandoch Góra 35 10 10       15 0       0 0   0  
292 Roman Skrzypek Szczecin 30   10           20 r              
293 Paulina Majdanik Kraków 25 10 0   0 15                    
294 Mateusz Łącki Kraków 22 10                   12        
295 Rafał Truszkowski Augustów 20 10 10                          
296 Łukasz Budziszewski Warszawa 20 10 10   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
297 Agnieszka Kurdwanowska Warszawa 20 10 10   0     0       0 0      
298 Patryk Podkowski Gostyń 10 10 0     0   0                
299 Michał Krupczyński Szczecin 10 10 0             0 0          

 

 

 

• • •

 

 

 


Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack