Wyniki eliminacji

WYNIKI ELIMINACJI XII MISTRZOSTW POLSKI W ŁAMANIU GŁOWY

Eliminacje do XII Mistrzostw Polski w Łamaniu Głowy zakończone!

W eliminacjach wystartowało 241 osób

Do finału zostało zakwalifikowanych 77 osób:

  • 13 osób z pierwszych 10 miejsc rankingu tj: Paweł Kwiatkowski, Tomasz Krajewski, Łukasz Bożykowski, Michał Borny, Jakub Caban, Michał Karwański, Rafał Bryś, Paweł Tatarczak, Agnieszka Buczma, Jarosław Rząsa, Grzegorz Ignaciuk, Jan Mrozowski i Przemysław Dębiak.
  • 53 osoby z najlepszymi wynikami z eliminacji (nie licząc osób z listy rankingowej) - wszystkie powyżej czerwonej linii.
  • 11 osób, które przysłały swoje rozwiązania jako pierwsze, a których wyniki utraciliśmy i nie jesteśmy w stanie ich ocenić; lista tych osób znajduje się w osobnej tabeli.


Oto ostateczne wyniki eliminacji:

 

 

n n r n n r
poz. imię i nazwisko miejscowość liczba
punktów
czas
1 Tomasz Krajewski Warszawa 320 2h 15m 37s
2 Zygmunt Krawczyk Szprotawa 320 2h 29m 52s
3 Marcin Krasuski Warszawa 315 2h 27m 15s
4 Jan Mrozowski Kraków 301 2h 02m 24s
5 Michał Borny Włodawa 270 2h 23m 44s
6 Paulina Gawlik Kraków 270 2h 26m 27s
7 Tomasz Stróżak Lublin 270 2h 29m 17s
8 Jakub Hrazdira Zlin 270 2h 29m 23s
9 Krzysztof Ligienza Dzierżoniów 265 2h 25m 41s
10 Sylwester Błaszczuk Sadowie 260 2h 29m 46s
11 Jakub Caban Wrocław 252 2h 22m 11s
12 Violetta Młyńczyk Jelenia Góra 252 2h 27m 17s
13 Bartosz Woliński Warszawa 252 2h 28m 18s
14 Piotr Mazur Złotoryja 250 2h 31m 02s
15 Jacek Kozicki Bytom 225 2h 30m 46s
16 Jarosław Szczurek Chrzanów 223 2h 26m 40s
17 Andrzej Lembas Racibórz 223 2h 29m 46s
18 Paweł Tatarczak Warszawa 215 2h 23m 26s
19 Marek Żurczak Śrem 210 2h 28m 15s
20 Wojtek Nadara Warszawa 210 2h 29m 45s
21 Marcin Szałek Warszawa 206 2h 31m 29s
22 Tomasz Kolasiński Warszawa 202 2h 27m 45s
23 Przemyslaw Wrobel Zabrze 202 2h 28m 22s
24 Paweł Witkowski Białobrzegi 200 2h 29m 23s
25 Jolanta Widzińska Żory 200 2h 30m 03s
26 Sławek Wójcik Wrocław 200 2h 32m 12s
27 Hubert Orlik-Grzesik Warszawa 197 2h 27m 43s
28 Daria Szmurło Kraków 192 2h 22m 05s
29 Wojciech Bondarewicz Drawsko Pomorskie 191 2h 30m 04s
30 Piotr Sidorowicz Mińsk Mazowiecki 190 2h 25m 20s
31 Karol Kaszuba Warszawa 190 2h 31m 37s
32 Krzysztof Liszewski Warszawa 189 2h 28m 23s
33 Agnieszka Klich Wrocław 187 2h 25m 39s
34 Adam Pilecki Gdańsk 187 2h 26m 07s
35 Katarzyna Mandziuk Jakubowice Konińskie 187 2h 27m 22s
36 Kamil Dąbrowski Szczecin 182 2h 29m 12s
37 Mirosław Samsel Ćwiklice 182 2h 29m 19s
38 Marcin Borowiak Leszno 181 2h 29m 57s
39 Michab Paszenda {Ory 181 2h 29m 58s
40 Katarzyna Zareba Kozienice 180 2h 30m 38s
41 Łukasz Goliszewski Warszawa 176 2h 28m 17s
42 Piotr Graczyk Wrocław 175 2h 27m 34s
43 Paweł Rzemieniecki Zielona Góra 175 2h 29m 08s
44 Paweł Rosiek Szczecin 175 2h 29m 10s
45 Grzegorz Wiączkowski Wrocław 175 2h 29m 19s
46 Beata Olszewska Warszawa 171 2h 29m 09s
47 Beata Minałto Chorzów 171 2h 29m 48s
48 Adam Kaszubski Brzeg 170 2h 29m 03s
49 Grzegorz Król Siemianowice Śląskie 165 2h 24m 13s
50 Karol Janowski Szprotawa 165 2h 26m 49s
51 Paulina Szrubarz Warszawa 165 2h 29m 41s
52 Andrzej Grzesik Limanowa 165 2h 29m 42s
53 Anna Kos Kraków 165 2h 29m 54s
54 Maciej Jakubowski Piotrków Tryb. 163 2h 29m 14s
55 Jakub Prabucki Grudziądz 160 2h 25m 22s
56 Łucja Turlej Katowice 160 2h 27m 19s
57 Małgorzata Szymborska Łódź 160 2h 28m 03s
58 Roman Szymański Tychy 160 2h 29m 37s
 
59 Wiktor Jakuboeski Łódź 158 2h 28m 49s
60 Artur Hibner Kraków 157 2h 23m 14s
61 Michał Stajszczak Warszawa 155 2h 22m 04s
62 Emil Skrzypczyński Jaktorów 155 2h 25m 41s
63 Michał Feret Ostrowiec Św. 155 2h 28m 54s
64 Jakub Włódarczak Bydgoszcz 152 2h 29m 17s
65 Jakub Oćwieja Czechowice-Dziedzice 150 2h 22m 03s
66 Robert Stachowiak Poznań 150 2h 28m 00s
67 Magdalena Fik Bydgoszcz 148 2h 27m 11s
68 Agnieszka Mańkiewicz Łomża 147 2h 29m 33s
69 Piotr Zalewski Ulów 147 2h 29m 34s
70 Paweł Kępczyński W-Wa 145 2h 28m 40s
71 Marta Skowrońska Warszawa 145 2h 29m 20s
72 Wojciech Gryciuk Warszawa 142 2h 22m 26s
73 Piotr Prusiński Szczecin 142 2h 24m 53s
74 Agnieszka Chludzińska Piaseczno 140 2h 28m 10s
75 Wojciech Charewicz Wrocław 137 2h 26m 21s
76 Agnieszka Radwańska Warszawa 137 2h 26m 26s
77 Agnieszka Nowak Skórzewo 136 2h 18m 12s
78 Tomasz Lukas Rzgów 136 2h 22m 45s
79 Tomasz Cudny Lublin 136 2h 23m 59s
80 Andrzej Błachno Białystok 136 2h 24m 44s
81 Paweł Rachel Bielsko-Biała 135 2h 29m 40s
82 Tomasz Kiapśnia Olsztyn 132 2h 28m 39s
83 Jolanta Meller Gdańsk 131 2h 28m 44s
84 Ewa Chylewska Raciąż 125 2h 29m 35s
85 Przemysław Hołyk Kłodzko 120 2h 24m 59s
86 Tomasz Gryko Poznań 118 2h 22m 14s
87 Przemysław Ponikowski Radzyń Podlaski 118 2h 29m 13s
88 Jacek Jurewicz Olsztyn 118 2h 29m 21s
89 Dawid Bryński Zielona Góra 118 2h 29m 49s
90 Joanna Ignaszczak Poznań 116 2h 30m 30s
91 Andrzej Rzeczycki Szczecin 114 2h 25m 21s
92 Adrian Gersztof Szczecin 113 2h 25m 54s
93 Anna Kubik Wrocław 113 2h 29m 15s
94 Tomasz Starzyk Zator 113 2h 29m 23s
95 Tomasz Twaróg Krosno 112 2h 33m 54s
96 Bartosz Aleksandrowicz Poznań 110 2h 30m 06s
97 Robert Trajkowski Police 108 2h 23m 52s
98 Miłosz Zwarycz Kutno 107 2h 24m 48s
99 Arek Krzemiński Gdańsk 107 2h 26m 44s
100 Paweł Hince Gliwice 107 2h 28m 56s
101 Artur Lisowski Łączna 106 2h 28m 06s
102 Ekaterina Krotkova Moskwa 106 2h 30m 02s
103 Karol Misiarz Wadowice 105 2h 28m 38s
104 Marta Kamińska Ząbki 103 2h 25m 40s
105 Dorota Nowińska n Kraków 103 2h 26m 18s
106 Mateusz Danielak Zielona Góra 103 2h 28m 49s
107 Anna Smycz Ciechanów 103 2h 28m 54s
108 Michał Mazurek Kostrzyn Wlkp 102 2h 23m 33s
109 Dariusz Grabowski Konin 102 2h 29m 16s
110 Paulina Husak Łomianki 99 2h 29m 17s
111 Maciej Celuch Pionki 98 2h 28m 30s
112 Marcin Krzyczkowski Radom 97 2h 29m 59s
113 Jacek Klisowski Lublin 96 2h 27m 24s
114 Dorota Kulas Wrocław 94 2h 31m 48s
115 Alina Twardoch Ruda Śląska 93 2h 31m 32s
116 Karol Kowaslki Olsztyn 92 2h 27m 41s
117 Paweł Hołownia Ożarów Maz. 92 2h 29m 43s
118 Michał Gigoń Wolbrom n 91 2h 25m 24s
119 Mariusz Opioła Brzesko 91 2h 29m 32s
120 Wojciech Bukowicki Kraków 91 2h 29m 40s
121 Beata Watychowicz Szczecin 88 2h 30m 30s
122 Sławomir Wereski Warszawa 87 2h 30m 12s
123 Anna Makowiecka Warszawa 86 2h 18m 50s
124 Edward Dzyr Poniatowa 86 2h 26m 43s
125 Jan Wilam Bielsko-Biała 86 2h 27m 11s
126 Michał Kaczmarczyk Kraków 86 2h 28m 36s
127 Filip Szukalski Sopot 86 2h 28m 48s
128 Monika Sikora Wrocław 85 2h 28m 43s
129 Paweł Guz Olsztyn 82 2h 29m 49s
130 Matylda Jabłońska Wrocław 81 2h 20m 33s
131 Bożena Pieńkowska Zielona Góra 78 2h 28m 12s
132 Krzysztof Pieńkowski Zielona Góra 78 2h 29m 50s
133 Łukasz Krzyczkowski Radom 77 2h 31m 28s
134 Jarosław Kapała Nowe Chechło 76 2h 12m 10s
135 Jadwiga Jarmuła Warszawa 75 2h 28m 40s
136 Sylwia Ościk Wolbórz 75 2h 29m 18s
137 Daria Nowicka Milicz 73 2h 24m 51s
138 Adam Gregosiewicz Lublin 73 2h 29m 12s
139 Krzysztof Foszcz Tarnów 73 2h 29m 50s
140 Paweł Flis Kraków 72 2h 28m 59s
141 Anna Jesionczak Poznań 71 2h 30m 18s
142 Magdalena Durska Szczecin/Wrocław 71 2h 30m 23s
143 Agnieszka Piątkowska Szczecin 70 2h 29m 59s
144 Michał Dudek Błażkowa 68 2h 11m 26s
145 Bogusława Mądrala Libiąż 68 2h 25m 04s
146 Paweł Wąsik Kluczbork 68 2h 28m 09s
147 Magdalena Bonk Szczecin 68 2h 29m 25s
148 Joanna Kotek Przemyśl 65 2h 27m 59s
149 Grzegorz Paździor Wrocław 64 2h 29m 41s
150 Anna Płonka Gliwice 63 2h 22m 58s
151 Kamil Zych Bytom 63 2h 25m 26s
152 Krzysztof Adamczyk Torun 63 2h 27m 11s
153 Joanna Śliżewska Szprotawa 63 2h 27m 56s
154 Krzysztof Śpiewak Lublin 63 2h 32m 54s
155 Paweł Popławski Wrocław 61 2h 29m 22s
156 Monika Gromadzka Lublin 60 2h 30m 00s
157 Damian Pszczoła Mysłowice 58 2h 19m 41s
158 Jakub Piekart Stare Pole 58 2h 22m 52s
159 Krzysztof Kołodziejczyk Łódź 58 2h 26m 17s
160 Marian Franciszek Wierzba Kaplica 58 2h 27m 33s
161 Mieczysław Boruta Radomsko 58 2h 28m 39s
162 Zofia Wernikowska Mierzyn 58 2h 30m 05s
163 Agnieszka Morawska Szczecin 58 2h 30m 17s
164 Mateusz Zawiślak Biłgoraj 55 2h 04m 22s
165 Rafał Gąsowski Warszwa 55 2h 28m 15s
166 Bogdan Gąsowski Warszawa 55 2h 28m 29s
167 Krzysztof Banaś Kraków 53 2h 04m 48s
168 Jacek Drzazga Prądzew 53 2h 12m 22s
169 Marzena Zawadzka Bogatynia 53 2h 17m 29s
170 Wiktor Szadowiak Łódź 53 2h 22m 26s
171 Elżbieta Zawadzka Bogatynia 53 2h 27m 14s
172 Michał Gluza Szczyrk 53 2h 27m 23s
173 Arkadiusz Misiewicz Płońsk 53 2h 29m 12s
174 Paulina Polańska Wrocław 53 2h 29m 18s
175 Monika Ukleja Dolice 53 2h 31m 17s
176 Monika Sagra Kiel 53 2h 31m 19s
177 Marek Sawicki Warszawa 50 2h 27m 53s
178 Martyna Nełka Tuchola 48 2h 17m 15s
179 Krzysztof Klara Legnica 48 2h 21m 40s
180 Martyna Jachimowicz Warszawa 48 2h 27m 12s
181 Robert Martyniuk Katowice 48 2h 28m 18s
182 Piotr Bajak Kalisz 48 2h 29m 35s
183 Krzysztof Wisniewski Aleksandrow Lodzki 47 2h 32m 44s
184 Robert Siemieniec Warszawa 45 2h 19m 52s
185 Bartłomiej Dudkiewicz Ostrowiec Świętokrzyski 45 2h 27m 42s
186 Wojciech Krysciak Goła 45 2h 27m 55s
187 Piotr Byrski Łodygowice 45 2h 29m 56s
188 Adam Dziedzic Szczecin 43 2h 28m 03s
189 Mirosław Gnieciak Katowice 43 2h 30m 12s
190 Dawid Pustułka Trzebinia 43 2h 31m 03s
191 Jakub Nogły Pawłowice 43 2h 31m 58s
192 Karol Bojar Szprotawa 40 2h 24m 26s
193 Agnieszka Gertner Toruń 40 2h 27m 54s
194 Marcin Marek Stronie Sl 40 2h 28m 17s
195 Anna Czarnecka Kraków 40 2h 28m 57s
196 Paweł Trendota Kraków 40 2h 30m 10s
197 Kinga Seremet Tarnów n 39 1h 47m 53s
198 Dawid Pieroszczuk Białystok 35 2h 20m 33s
199 Małgorzata Znojek Słupsk 35 2h 29m 23s
200 Iwona Janczulewicz Czarna Białostocka 33 2h 33m 45s
201 Jolanta Żyła Miłoszyce 30 2h 15m 14s
202 Piotr Żurkowski Kostrzyn Wlkp 30 2h 21m 37s
203 Dawid Goszczycki Kwidzyn 30 2h 24m 01s
204 Maciej Pawlikowski Kluczbork 30 2h 24m 17s
205 Mateusz Zuchniak Kielce 30 2h 24m 49s
206 Leszek Budny Tychy 30 2h 28m 52s
207 Teresa Czarnecka Muszyna 30 2h 29m 09s
208 Zbigniew Kania Zebrzydowice 28 2h 01m 23s
209 Małgorzata Lurzyńska Mniów 28 2h 29m 55s
210 Wioleta Kuska Pieszyce 25 2h 26m 50s
211 Izabela Strąk - Zarzycka Skierniewice 25 2h 28m 36s
212 Lucyna Pabisiak Piekary Śląskie 25 2h 29m 07s
213 Aneta Morawin Piekary Śląskie 23 2h 23m 13s
214 Krzysztof Hanisz Zielona Góra 23 2h 31m 08s
215 Aleksandra Rzemyk Kraków 23 2h 34m 14s
216 Sebastian X Siedlce 20 2h 11m 20s
217 Danusia Przybyłek Piekary Śląskie 20 2h 15m 20s
218 Paweł Bukalski Przemyśl 20 2h 23m 11s
219 Joanna Gaj Włoszczowa 20 2h 25m 40s
220 Jakub Klatta Poznań 20 2h 27m 38s
221 Grzegorz Żurek Byczyna 18 2h 32m 43s
222 Beata Juszczak Limanowa 15 2h 32m 25s
223 Marcin Frączek Kościan 10 2h 25m 12s
224 Zosia Kostkiewicz Krynica Morska 10 2h 29m 57s
225 Jonatan Zazula Przemyśl 5 2h 00m 19s
226 Manuela Popek Gliwice 5 2h 31m 09s
227 Mateusz Kowaczyk Kraków 0 2h 28m 35s
228 Sylwia Błach Witkowo -7 2h 34m 26s
229 Dorota Suchocka Krynica-Zdrój -10 2h 34m 01s
230 Justyna Baszyńska Gliwice -30 2h 33m 33s

 

 


Lista jedenastu osób, które przysłały rozwiązania jako pierwsze. Rozwiązania tych osób zostały przez nas utracone i nie jesteśmy w stanie ich ocenić. Punktacja na podstawie deklaracji uczestników. Wszystkie te osoby zostały zaproszone na finał.

& nbsp;

 

 

 

 

 

1 Łukasz Kalinowski Bydgoszcz 186 1h 43m 21s
2 Jerzy Częszczyk Zgierz 25 0h 53m 27s
3 Jakub Haligowski Rzeszów 25 1h 09m 45s
4 Agnieszka Majchrowska Wieluń - 0h 56m 25s
5 Artur Justyński Czechowice-Dziedzice - 1h 17m 55s
6 Weronika Zielonacka Gdynia - 1h 23m 51s
7 Alicja Sroka Poznań - 1h 32m 20s
8 Marcin Korzeniowski Chrzanów - 1h 41m 07s
9 Paweł Burdzy Warszawa - 1h 42m 51s
10 Przemysław Dąbek Grodzisko Dolne - 1h 46m 12s
11 Małgorzata Szymanska Ostrowiec Sw - 1h 47m 00s

 

 

 

 

 

• • •

 

 

 


Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack