Wyniki eliminacji

WYNIKI ELIMINACJI XIII MISTRZOSTW POLSKI W ŁAMANIU GŁOWY

W eliminacjach XIII Mistrzostw Polski w Łamaniu Głowy wystartowało 337 osób w wieku od 11 do 67 lat, w tym kilkanaście osób zza granicy.

Do finału zostało zakwalifikowanych 69 osób:

  • 13 osób z pierwszych 10 miejsc rankingu: Paweł Kwiatkowski, Łukasz Bożykowski, Michał Karwański, Tomasz Krajewski, Jakub Caban, Michał Borny, Przemysław Dębiak, Rafał Bryś, Andrzej Grzesik, Paweł Tatarczak, Jan Mrozowski, Agnieszka Buczma i Łukasz Kalinowski
  • 56 osób z najlepszymi wynikami z eliminacji (nie licząc osób z listy rankingowej) - wszystkie powyżej czerwonej linii

Nadesłano kilkanaście reklamacji - większość z nich dotyczyła zadania 6. Te reklamacje nie zostały uznane. Z treści zadania wyraźnie wynikało, że prostokąt został ułożony z widocznych obok niego kamieni. Dlatego też nie mogliśmy uznać odpowiedzi, w których uwzględniono kamienie o innym ułożeniu kropek (mimo tej samej wartości punktowej na obu połówkach) niż te, które są widoczne obok rysunku diagramu.

Uwzględniono reklamacje dotyczące niejasnego polecenia w zadaniu 13, które brzmiało: & quot;Wpisz ilość wysp z cyfrą 3, które są bezpośrednio połączone z trzema różnymi wyspami", gdzie wyrażenie "różnymi wyspami " można było interpretować jako wyspy z wpisanymi różnymi cyframi.

Najtrudniejsze okazały się 3 ostatnie zadania oraz 5 (liczenie prostokątów): 11 zadanie rozwiązało 51 osób (15,1% startujących), 12 - 56 osób (16,6%) 13 - 62 osoby (18,4%), a prostokąty dobrze policzyło 58 osób (17,5% startujących). Najbardziej kontrowersyjne zadanie 6 (z dominem) rozwiązało 78 osób (23,1%). Najmniej problemów sprawiło zadanie 2 (małe kalkudoku), które rozwiązały 304 osoby (90,2% startujących).

Aby awansować do finału należało zdobyć co najmniej 132 punkty - czyli na pewno trzeba było rozwiązać jedno z trzech ostatnich zadań - jako, że w pierwszych 10 zadaniach można było zdobyć 127 pkt. Po rozwiązaniu jednego z trzech ostatnich do zdobycia miejsca w finale trzeba było mieć co najmniej 76 punktów - a pierwszych 8 zadań dawało 77.

Najlepiej wypadli (biorąc pod uwagę zarówno punkty jak i czas rozwiązywania) polscy i zagraniczni doświadczeni weterani łamigłówkowych bojów. Jednak cieszy fakt, iż w pościg za starymi mistrzami wyruszyła grupa nastolatków. 14-letnia Julia Wojtaś z Góraszki zajęła w eliminacjach 14 miejsce, 15-letni Wojciech Nadara z Warszawy był 17-ty, a 13-letni Karol Kaszuba też z Warszawy zajął miejsce 18-te. Ostatnia dwójka już gościła w finałach Sfinksowych imprez. Jeszcze chwila i młodzież zacznie odbierać tytuły starym mistrzom. Może nie tylko krajowym?...

 

r r r n n r n r n n n n n n n r r n n
poz. imię i nazwisko wynik czas 1 2 3 n 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 Michał Karwański 296 1:55:12 3 4 5 6 11 13 16 19 23 27 51 56 62
2 Jan Mrozowski 296 1:56:28 3 4 5 6 11 13 16 19 23 27 51 56 62
3 Przemysław Dębiak 285 1:22:30 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27 51 56 62
4 Nikola Zivanovic 261 1:55:15 3 4   0 0 0 16 19 23 27 51 56 62
5 Jakub Hrazdira 251 2:30:48 3 4 0 0 0 13 16 19 0 27 51 56 62
6 Łukasz Bożykowski 234 1:24:00 3 4 5 6 11 13 16 19 23 27 51 56 0
7 Przemysław Wróbel r 234 2:40:53 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27 0 56 62
8 Jakub Prabucki 234 2:42:53 3 4 5 6 11 13 16 19 23 27 51 56 0
9 Jacek Kozicki 234 2:48:32 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27 0 56 62
10 Paweł Kępczyński 226 2:48:56 3 4 5   11   16 19 23 27   56 62
11 Rafał Gryko 223 2:46:53 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27 51 56  
12 Kamil Dąbrowski 223 2:47:11 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27 51 56 0
13 Adrian Gersztof 223 2:47:33 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27 51 56 0
14 Julia Wojtaś 221 2:48:28 3 4 5 6 11 0 16 19 23 27 51 56 0
15 Martin Kollar 212 2:47:18 3 4     0 13 16 19 23 27 51 56 0
16 Tomasz Stró żak 204 2:45:45 3 4 5 6 11 0 16 19 0 27 51   62
17 Wojtek Nadara 202 2:48:36 3 4 5 6 11 0 16 0 23 27 51 56 0
18 Karol Kaszuba 202 2:48:41 3 4 5 6 11 0 16 0 23 27 51 56 0
19 Aleksander Bucki 201 2:49:46(-10) 3 0 5       16 19 23 27   56 62
20 Paweł Walter 198 2:44:21 3 4 5 6 11   16 19   27 51 56  
21 Tomasz Stańczak 197 2:48:49 3 4 5 6 11     0 23 27   56 62
22 Anna Ściążko 196 2:47:41 3 4 5 6 0 13 16 19 23 0 51 56 0
23 Dominik Piasecki 194 2:48:18 3 4 5 6 0   16 19 23     56 62
24 Ekaterina Krotkova 189 2:45:23 3 4       13 16 19   27 51 56  
25 Katarzyna Zareba 178 2:24:12 3 4 5 6   13 16 19 23 27     62
26 Marcin Krasuski 176 2:46:54 0 4   6   13 16 19 0   0 56 62
27 Sławomir Wereski 172 2:48:30 3 4 5 6   13 16 19 23 27   56  
28 Jolanta Widzińska 170 2:43:18 3 4 5 6 11 0 16 19 23 27   56  
29 Agnieszka Radwańska 170 2:47:44 3 4 5 6 11   16 19 23 27   56  
30 Przemyslaw Ponikowski 167 2:46:15 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27 51 0 0
31 Bartosz Witkowski 165 2:44:35 3 4 5 6   r 0 16 19 23 27     62
32 Marcin Strzelczyk 160 2:43:13 3 4       0 16 19 0     56 62
33 Adriana Supady 159 2:36:26 3 4 5 6 0 0 16 19 23 n 27   56 0
34 Adam Starachowski 159 2:44:05 3 4 5 6 0 0 16 19 23 27 0 56 0
35 Sylwester Błaszczuk 159 2:48:42 3 4 5 6 0 0 16 19 23 27 0 56 0
36 Piotr Sekuła 154 2:43:45 3 4   6     16 19 23 27   56  
37 Michał Stańczyk 154 2:46:28 3 4 5 6 0 0 16 19 23 27 51 0 0
38 Bartosz Woliński 151 2:44:45 3 4 5 6 11 13 16 19 23   51    
39 Krzysztof Liszewski 149 2:43:05 3 4 5 6 11 0 16 19 23       62
40 Katarzyna Łazar 149 2:45:46 3 4 5 6 11   16 19 23       62
41 Zrinka Kokot 146 2:43:37 0 4     0   16 19 0   51 56 0
42 Aneta Potapska 145 2:43:11 3 4 5 6   13 16 19 23     56  
43 Adam Pilecki 145 2:44:34 3 4 5 6 0 13 16 19 23     56  
44 Tomasz Cudny 143 2:41:05 3 4 5 6 11 0 16 19 23 & nbsp;   56  
45 Michał Szwarocki 143 2:47:51 3 4 5 6 0     19 23 27   56  
46 Michał Stajszczak 143 2:47:55 3 4 5 6     0 19 23 27   56  
47 Anna Paczosa 143 2:48:30 3 4 5 6 11 0 16 19 23   0 56  
48 Dawid Pikul 140 2:47:41 3 4 5 6 11 13   19 23     56  
49 Adam Kaszubski 138 2:45:57 3 4 5 6 0   16 19 23       62
50 Małgorzata Szymborska 138 2:46:20 3 4 5 6   0 16 19 23   0   62
51 Paweł Rachel 138 2: 48:02 3 4 0 6 11 0 16 19 23     56 0
52 Daria Nowicka 136 2:46:51 3 4 5 6     16 19   27   56  
53 Witold Kaźmierczak 132 2:43:16 3 4 5 6 0 0 16 19 23   0 56 0
54 Maciej Tkaczyk 132 2:43:44 3 4 5 6 0 0 16 19 23   0 56 0
55 Agata Świtek 132 2:43:51 3 4 5 6 0   16 19 23     56  
56 Łukasz Skrzypczyński 132 2:44:51 3 4 5 6     16 19 23     56  
57 Dariusz Grabowski 132 2:44:54 3 4 5 6 0 0 16 19 23   0 56 r 0
58 Krzysztof Pieńkowski 132 2:47:42 3 4 5 6 0 0 16 19 23     56  
59 Paweł Hołownia 132 2:48:51 3 4 5 6 0 0 16 19 23     56  
60 Piotr Koziarek 132 2:49:27(-10) 3 4 5 6     16 19   27     62
 
61 Paweł Flis 130 2:45:34 3 4 0 6   13   19 23       62
62 Daria Szmurło 129 2:43:37 0 4 5 6     16 19 23     56  
63 Marta Kaflińska 127 2:28:05 3 4 5 6 0 0 16 19 23 0 51 0 0
64 Paulina Kamińska 127 2:44:53 3 4 5 6 11 13 16 19 23 27   0  
65 Anna Tramś 127 2:45:13 3 4 5 6 11 13 16 19 23 27   0  
66 Piotr Graczyk 127 2:46:24 3 4 5 n 6 0 0 16 19 23 0 51 0 0
67 Karolina Wszoła 127 2:48:47 3 4 5 6 11 13 16 19 23 27      
68 Bartosz Aleksandrowicz 126 2:49:49(-10) 3 4 5 6 0 0 16 19 0 27 0 56 0
69 Stanisław Wojciuk 124 2:51:57(-30) 3 4 5 6     16 19 23 27 51    
70 Konrad Korzeniowski 123 2:50:27(-20) 3 4 5 6 11 0 16 19 23   0 56 0
71 Marcin Janowicz 120 2:47:56 3 4 5 6       19   27   56  
72 Piotrek Baranowski 117 2:47:17 3 4 5 6 0   16   0 27   56  
73 Jan Wilam 116 2:39:08 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27      
74 Witold Jarnicki 116 2:45:20 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27      
75 Monika G 116 2:48:48 3 4 5 6 0 13 16 19 23 27      
76 Michał Seweryn 114 2:35:32 3 4 5 6 11   16 19 23 27      
77 Michał Czajka 113 2:48:25   4 5 6   0 0 19 23     56  
78 Paweł Witkowski 113 2:49:33(-10)   4 5       16 19 23   0 56 0
79 Beata Olszewska 111 2:40:50 3 4 0 6   r 13 16 19 23 27      
80 Maciej Kałuziński 109 2:40:30 3 4 5 6 0 0 16 19 0 0 0 56 0
81 Wojciech Gryciuk 109 2:42:46 3 4 5 6     16 19   & nbsp;   56  
82 Anna Czarnota 109 2:43:35 3 4 5 6     16 19       56  
83 Aleksandra Kowalik 109 2:45:21 3 4 5 6     16 19   0   56 n  
84 Grzegorz Łopatkiewicz 109 2:47:29 3 4 5 6 0 0 16 19 0 0   56 0
85 Wojciech Bukowicki 109 2:48:01 3 4 5 6     16 19 0     56  
86 Marta Skowrońska 108 2:50:20(-20) 3 4 5 6   13 16 19 0       62
87 Vasyl Kovalchuk 104 2:36:38 3 4 0 6     16 19       56  
88 Mirosław Samsel 104 2:44:06 3 0 5 6     16 0 23   51   0
89 Andrzej Dominik 104 2:47:04 3 4 5 6 11 13 16 19   27      
90 Rafał Gąsowski 101 2:47:30   4 0       16 19         62
91 Krzysztof Boś 101 2:50:50(-20) 0 4 5 6 11 0 16 0 23 0 0 56 0
92 Katarzyna Jagieła 100 2:46:42 3 4 5 6 11 13 16 19 23 0      
93 Tomasz Łuczak 100 2:47:05 3 4 5 6 11 13 16 19 23 0 0 0 0
94 Grzegorz Gembalczyk 100 2:48:53 3 4 5 6 11 13 16 19 23        
95 Sladjana Milojkovic 98 2:48:22 3 4         16 19       56  
96 Jakub Nogły 95 2:47:17 3 4 5 6 11 0 16 0 23 27 0 0 0
97 Paweł Markiewicz 93 2:36:01 3 4 5 6 0 13 16 19 0 27      
98 Małgorzata Waszak 93 2:45:04 3 4 5 6 0 13 16 19 0 27      
99 Magdalena Wójtowicz 93 2:45:19 3 4 5 6 0 13 16 19 0 27   0  
100 Krzysztof Waszak 93 2:47:31 3 4 5 6 0 13 16 19 0 27   0  
101 Rafał Węsierski 90 2:48:30 3 4 5 6     16         56  
102 Szymon Kmak 89 1:58:56 3 4 5 6 0 13 16 19 23 0 0 0 0
103 Krzysztof Krok 89 2:01:25 3 4 5 6 0 13 16 19 23 0 0 0 0
104 Bartlomiej Goldman 89 2:47:38 3 4 5 6   13 16 19 23       0
105 Jakub Szóstak 89 2:48:17 3 4 5 6 0 13 16 19 23        
106 Mieczysław Boruta 88 2:45:16 3 4   6 0 13 16 19   27     0
107 Mariusz Opioła 87 2:12:05 3 4 5 6 11   16 19 23        
108 Piotr Prusiński 87 2:18:42 3 4 5 6 11   16 19 23        
109 Robert Siemieniec 87 2:36:41 3 4 5 6 11   16 19 23        
110 Marek Leśniak 87 2:44:11 3 4 5 6 11 0 16 19 23 0 0 0 0
111 Przemysław Witek 87 2:44:56 3 4 5 6 11   16 19 23        
112 Ludwik Kranz 87 2:48:23 3 4 5 6 0   0 19 23 27   0  
113 Ada Rissmann 87 2:48:44 3 4 5 6   13 0 0 0   0 56  
114 Bogdan Gąsowski 86 2:50:09(-20)   4 5       16 19         62
115 Zoran Tanasic 85 2:26:53   0         16 19 23 27 0    
116 Matus Demiger 85 2:41:33 3 4   0 0   16 0 0 0 0 0 62
117 Marcin Borowiak 85 2:49:34(-10) 3 4 0 6 11 13 16 19 23     0 0
118 Tomasz Grabiszewski 84 2:46:20 3 4 5 6 11 13   19 23     0  
119 Monika Ukleja 84 2:46:44 3 4 5 6     16 0 23 27      
120 Sylwia Bles 83 2:37:51 3 4 5   0 13 16 19 23 0 0 0 0
121 Anna Bogusławska 83 2:50:51(-20) 3 4 5 6 0 0 16 19 23 27 0 0 0
122 Andrzej Błachno 82 2:45:56 3 4   6 11 0 16 19 23        
123 Jolanta Meller 82 2:49:45(-10) 3 4         16 19 23 27      
124 Marcin Brożyna 81 2:40:57 3 4 5 6 11 13 16 0 23 0 0 0 0
125 Teresa Fijałkowska 80 2: 39:41 3 4 5 6 0   16 19 0 27      
126 Bogusława Mądrala 80 2:40:54 3 4 5 6 0 0 16 19 0 27      
127 Karol Czeredys 80 2:46:29 3 4 5 6     16 19   27   0  
128 Paweł Burdzy 80 2:48:48 3 4 5 6 0 0 16 19 0 27      
129 Agnieszka Adaszak 79 2:49:24(-10) 3 4 5 6 0 13 16 19 23        
130 Łukasz Kozioł 78 2:50:57(-20) 3 4 0 6 0 0 16 19 23 27   0  
131 Agnieszka Morawska 77 2:47:36 3 4 5 6 11 13 16 19          
132 Jacek Klisowski 77 2:48:16 0 4 5 6 0   16 19   27      
133 Michał Kaczmarczyk 77 2:48:25 3 4 5 6 11 13 16 19 0        
134 Anna Lamperska 77 2:53:22(-50) 3 4 5 6 11 13 16 19 23 27      
135 Czesław Burgiel 76 2:09:48 3 4 5 6     16 19 23        
136 Grzegorz Krymowski 76 2:35:46 3 4 5 6 0 0 16 19 23        
137 Emil Skrzypczyński 76 2:44:08 3 4 5 6     16 19 23        
138 Krzysztof Doerffer 76 2:47:01 3 4 5 6     16 19 23       0
139 Agata Moszkowicz 76 2:48:00 3 4 5 6     16 19 23        
140 Piotr Wysocki 76 2:48:04 3 4 5 6 0 0 16 19 23 0 0   0
141 Anna Celińska - Spodar 76 2:48:05 3 4 5 6 0 0 16 19 23 0 0 0 0
142 Marlena Misiarz 76 2:48:14 3 4 5 6 0 0 16 19 23       0
143 Agnieszka Nowak 76 2:48:24 3 4 5 6     16 19 23        
144 Zygmunt Krawczyk 76 2:48:36 3 4 5 6 0   16 19 23   0   0
145 Jacek Drzazga 76 2:51:19(-30) 0 4 5 6     16 19 0     56  
146 Marcin Mucha 74 2:52:14(-40) 3 4 5 6 11   16 19 23 27      
147 Arkadiusz Krzemiński 73 2:45:47 3 4 5 6 0 13 0 19 23 0 0 0 0
148 Elżbieta Schabowska 73 2:46:31   4 5 6 0   16 19 23        
149 n Piotr Cichocki 71 2:49:00 3 4 5 6 11     19 23        
150 Agnieszka Klich 68 2:40:22 3 4 5 6 11 0 16 0 23        
151 Wojciech Peisert 68 2: 48:37 0 4 5   11 13 16 19          
152 Dorota Maj 68 2:52:42(-40) 3 4 5 6 11 13 16 0 23 27 0   0
153 Tomasz Szczodry 66 2:33:34 3 4 5 6   13 16 19          
154 Zbyszek Marcinowski 66 2:33:36 3 0 5   0   16 19 23       0
155 Patrycja Gzyl 66 2:38:02 3 4 5 6 0 13 16 19 0 0 0 0 0
156 Marcin Demianiuk 66 2:43:42 3 4 5 6 0 13 16 19          
157 Marek Marcinowski 66 2:46:38 3 0 5       16 19 23   n     0
158 Marta Starzec 66 2:48:28 3 4 5 6   13 16 19 0        
159 Ernest Kędziora 66 2:48:59 3 4 5 6   13 16 19 0        
160 Małgorzata Ilska 64 2:39:10 3 4 5 6 11 0 16 19 0     0  
161 Damian Kołodziejczyk 64 2:42:03 3 4 5 6 11   16 19 0        
162 Zbigniew Laskowski 64 2:44:56 3 4 5 6 11   16 19          
163 Hubert Parafiński 64 2:52:16(-40) 3 4 5 6 0   16 19 0   51    
164 Agata Maciocha 63 2:52:04(-40) 3 4 5 6 0   16 19 23 27      
165 Dariusz Śliwiński 61 2:45:39 3 4 5 6 0   16     27      
166 Michał Gluza 60 2:22:46 3 4 5 6 0 0 0 19 23        
167 Paweł Jankowski 60 2:37:34 3 4 5 6       19 23   0    
168 Natalia Kostiuczuk 60 2:48:30 3 4 5 6   0 0 19 23     0  
169 Tomasz Sternal 60 2:49:33(-10) 3 4 5 6 0 13 16 0 23        
170 Maria Kwiecińska 57 2:25:28 3 4 5 6 0   16 0 23        
171 Anna Zarychta 57 2:27:17 3 4 5 6     16 0 23        
172 Paweł Raźny 57 2:44:54 3 4 5 6 0   16   23        
173 Tomasz Herbut 57 2:45:44 3 4 5 6     16 0 23        
174 Dominika Ochotna 57 2:46:50 3 4 5 6 0 0 16   23        
175 Kacper Wołkowski 54 2:43:05 3 4 5       0 19 23        
176 Tomasz Musiała 54 2:45:11 3 4 5         19 23        
177 Bartek Jarosz 54 2:47:50 0 4 5 6 0 0 16 0 23   0 0 0
178 Monika Pyrcek 54 2:48:24 0 4 5 6     16 0 23        
179 Michał Romaniuk 54 2:51:07(-30) 3 4 5 6 0   16 0 23 27     0
180 Tomasz Gryko 53 1:28:19 3 4 5 6     16 19          
181 Maciej Pielas 53 2:13:57 3 4 5 6   0 16 19 0       0
182 Michał Mazurek 53 2:14:58 3 4 5 6 0 0 16 19          
183 Ewa Kaźmierczak 53 2:29:11 3 4 5 6 0 0 16 19          
184 Zdzisław Januka 53 2:30:42 3 4 5 6     16 19          
185 Łukasz Wojciechowski 53 2:33:34 3 4 5 6 0 0 16 19         0
186 Katarzyna Bober 53 2:34:52 3 4 5 6 0 0 16 19          
187 Michał Biegoń 53 2:37:13 3 4 5 6   0 16 19         0
188 Magdalena Sromek 53 2:37:25 3 4 5 6 0 0 16 19 0 0 0 0 0
189 Dawid Chojnacki 53 2:37:59 3 4 5 6 0   16 19          
190 Wojciech Owczarek 53 2:38:06 3 4 5 6   0 16 19          
191 Bartłomiej Dziubak 53 2:38:56 3 4 5 6 0   16 19          
192 Joanna Majcherczak 53 2:39:14 3 4 5 6 0 0 16 19 0        
193 Paulina Kaczmarek 53 2:40:08 3 4 5 6 0 0 16 19 0        
194 Joanna Wytrzyszczewska 53 2:42:09 3 4 n 5 6   0 16 19 0        
195 Emilia Schroter 53 2:42:40 3 4 5 6     16 19          
196 Tomasz Hanaczewski 53 2:44:42 3 4 5 6 0 0 16 19       0  
197 Mateusz Flieger 53 2:45:28 3 4 5 6 0   16 19 0   0    
198 Jakub Nowicki 53 2:46:13 3 4 5 6 0   16 19 0 & nbsp; 0    
199 Marcin Jakubus 53 2:46:26 3 4 5 6     16 19         0
200 Marta Jaworska 53 2:46:43 3 4 5 6   0 16 19 0       & nbsp;
201 Ewelina Matusiewicz 53 2:46:51 3 4 5 6 0 0 16 19 0 0 0 0 0
202 Andrzej Furman 53 2:47:56 3 4 5 6     16 19 0        
203 Agnieszka Lisowska 51 2:44:44   4 5         19 23        
204 Arnika Piasecka 51 2:50:12(-20) 3 4   6     16 19 23        
205 Joanna Kotek 50 2:41:28   4 5 6 0   16 19 0        
206 Katarzyna Marciniak 50 2:44:57 0 4 5 6 0 0 16 19 0   0   0
207 Czarek Szulc 50 2:46:06 n 3 4 5 6 0 13   19          
208 Michał Kossakowski 50 2:46:34   4 5 6 0   16 19          
209 Rafał Czyżycki 50 2:47:21 0 4 5 r 6     16 19          
210 Bartosz Ożoga 50 2:47:48 3 4 5 6 0 13   19          
211 Wiktor Szadowiak 50 2:47:49 3 4 5 6 0 13 r   19 0     0  
212 Tomasz Kołpak 50 2:48:03 0 4 5 6     16 19          
213 Przemysław Pawlak 48 1:00:59 3 4   6 0 0 16 19 0 & nbsp;      
214 Ewelina Piątkowska 48 2:28:58 3 4 0 6     16 19          
215 Adrianna Musiał 47 2:38:26 3 4 5 6   13 16         & nbsp;  
216 Magdalena Woźniak 47 2:40:16 3 4 5       16 19 0        
217 Albert Bartoszko 47 2:47:41 3 4 5 6 0 13 16            
218 Tomasz Mackiewicz 47 2:48:32 3 4 5   0   16 19 0        
219 Marcin Cirocki 47 2:48:40 3 4 5   0 0 16 19 0        
220 Maciej Wróbel 47 2:52:00(-30) 3 4 5 6 11 13 16 19 0 0 0    
221 Adam Pukownik 46 2:23:38 0 0 5 6   0 16 19          
222 Adam Sołtysik 46 2:50:19(-20) 3 4 5 6 0 13 16 19 0 0 0 0 0
223 Hanna Nowicka 46 2:51:05(-30) 3 4 5 6   0 16 19 23        
224 Tomasz Kaniewski 45 2:43:32 3 4   6   13   19          
225 Piotrek Smaza 45 2:48:39 3 4 5 6 11 0 16 0 0 0 0 0 0
226 Paweł Korneta 44 2:41:53 0 4 5     0 16 19 0        
227 Michał Szulc 44 2:43:42 3 4 5   0 13   19          
228 Ryszard Janik 44 2:47:38 0 4 5 6   13 16 0          
229 Krzysztof Kutt 44 2:50:12(-20) 3 4 5 6 11   16 19          
230 Paweł Olejnik 44 2:52:26(-40) 3 4   6 0 13 16 19 23       & nbsp;
231 Arkadiusz Misiewicz 43 2:49:13(-10) 3 4 5 6     16 19          
232 Adrianna Tokarska 43 2:49:31(-10) 3 4 5 6     16 19 0     0 0
233 Beata Duży 43 2:49:33(-10) 3 4 5 6     16 19     0    
234 Jan Brzozowski 41 2:38:46 3 4 5 6       0 23        
235 Marcin Serafin 41 2:42:12 3 4 5 6 0 0     23        
236 Marta Kamińska 40 2:50:19(-20) 3 4 5 6 0 0 0 19 23   0    
237 Małgorzata Żupnik 40 2:52: 28(-40) 3 4 5 6 0 0 16 19   27      
238 Michał Świętosławski 39 2:53:03(-50) 3 4 5 6 0 13 16 19 23       0
239 Katarzyna Telesz 37 1:19:29 3 4 5 6 0     19          
240 Magdalena Bonk 37 2:23:52 3 4 5 6       19          
241 Robert Trajkowski 37 2:34:11 3 4 5 6   n     19 0        
242 Mateusz Pelcer 37 2:38:03 3 4 5 6 0 0 0 19 0 0 0 0 0
243 Joanna Westa 37 2:44:01 3 4 5 6 0 0 0 19 0 0 n 0 0 0
244 Filip Szukalski 37 2:49:04(-10) 3 4 5 6 0 13 16   0   0    
245 Maciej Popielarz 34 2:15:03 3 4 5 6 0   16 0          
246 Przemysław Gębala 34 2:27:22 3 4 5 6     16 0 0        
247 Grzegorz Brózda 34 2:43:08 3 4 5 6 0 0 16 0          
248 Zygmunt Kotyczka 34 2:43:13 3 4 5 6     16            
249 Jowita Lipiec 34 2:43:15 3 4 5 6     16   0        
250 Krzysztof Ludwin 34 2:43:20 3 4 5 6     16            
251 Jakub Jastrzębski 34 2:44:01 3 4 5 6 0 0 16 0 0 0 0 0 0
252 Karolina Chytroś 34 2:44:26 3 4 5 6 0 0 16   0 0   0 0
253 Izabela Prokop 34 2:44:32 3 4 5 6 0 0 16            
254 Monika Wojdas 34 2:44:35 3 4 5 6   r   16 0          
255 Krzysztof Chłodny 34 2:47:46 3 4 5 6     16            
256 Krzysztof Nyk 34 2:48:02 3 4 5 6 0   16   0        
257 Leszek Hanusiak 34 2:52:22(-40) 0 4 5 6 11 13 16 19          
258 Marta Śnieguła 33 2:37:06 3 0 5 6     0 19     n      
259 Maciej Sobczak 33 2:45:38 3   5 6     0 19          
260 Ilona Trzemkowska 32 2:45:49 0 4 5   0   0 0 23       & nbsp;
261 Olga Hrynczyszyn 32 2:46:37 3 4   6       19 0     0 0
262 Justyna Piątkowska 31 1:43:54   4 5 6 0   16            
263 Joanna Maksymowicz 31 1:52:18 0 4 5 6 0 0 16 0 0 0   0 0
264 Piotr Jędryczek 31 2:27:54 3 4 5 6 0 13             0
265 Marzena Król 31 2:37:03   4 5 6 0   16   0        
266 Monika Brzozowska-Szcześniak 31 2:41:32   4 5 6     16         0  
267 Mateusz Bajko 31 r 2:43:55 0 4 5 6 0 0 16 0   0   0 0
268 Tomasz Borkowski 30 1:56:54 3   5 6     16            
269 Piotr Bajak 30 2:48:02     r 5 6       19          
270 Radosław Gadomski 29 0:23:48 3 4 5 6 11                
271 Sławomir Tyszko 29 2:42:22 3 4 5 6 11 0 0 0 0        
272 Katarzyna Kowalewska 29 2:47:50 3 4 5 6 11 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Wiesław Strzyż 29 2:50:33(-20) 3   5 6     16 19 & nbsp;        
274 Mateusz Kluz 28 2:05:01 3 4 5 0 0   16            
275 Michał Rudawski 28 2:29:47 3 4 5 0 0 0 16 0 0 0 0 0 0
276 Michał Balcerek 28 2:47:46 3 4 5   0   16            
277 Krystian Szymelfejnik 27 2:43:47 0   5 6     16            
278 Ewa Gryczka 27 2:46:21     5 6     16            
279 Krzysztof Łaz 26 2:48:43 3 4         0 19 0        
280 Michał Bożenda 25 1:27:58 3     6     16            
281 Ania Chojnowska 25 2:30:56   4 5       16   0       0
282 Kamil Gazda 25 2:34:50 0 4 5       16   0        
283 Tomasz Knioch 24 2:47:09 3 0 5   0   16 0 0        
284 Joanna Gaj 21 2:07:52     5   0   16 0 0       0
285 Karolina Cygan 20 2:50:24(-20)     5       16 19          
286 Piotr Byrski 20 2:51:16(-30) n 3 4 5 6   13   19       0  
287 Agnieszka Paszek 20 2:52:13(-40) 3 4 5 6 0   0 19 23        
288 Dariusz Rogalski 18 0:50:52 3 4 5 6                  
289 Naser Darwish 18 1:09:27 3 4 5 6 0 0 0     0 0 0 0
290 Adam Sawicki 18 1:12:02 3 4 5 6   0              
291 Dawid Pisarski 18 1:26:24 3 4 5 6                  
292 Oliwia Kamińska 18 1:40:56 3 4 5 6         & nbsp;        
293 Zdzisława Kuziorowicz 18 2:01:54 3 4 5 6   0 0            
294 Milena Samorajczyk 18 2:16:11 3 4 5 6     0       r      
295 Karolina Kotowicz 18 2:22:10 3 4 5 6     0 0 0        
296 Paweł Majchrzak 18 2:28:54 3 4 5 6 0 0              
297 Marcin Zakidalski 18 2:39:15 3 4 5 6 0                
298 Karolina Kępka 18 2:39:48 3 4 5 6     0            
299 Igor Korczak 18 2:43:46 3 4 5 6 0   0            
300 Magdalena Bula 18 2:45:45 3 4 5 6 0   0 0 0     0  
301 Martyna Jachimowicz 18 2:45:55 3 4 5 6 0 0 0 0 0 0 0    
302 Paulina Kaczmarczyk 16 1:33:38 0 0 0 0 0 0 16   0 0   0  
303 Michał Guziana 16 2:40:19 0 0 0 0 0 0 16   0        
304 Maria Grzelak 16 2:49:44(-10) 3 4 0       0 19 0        
305 Monika Rychter 15 2:39:42 0 4 5 6       0          
306 Zuzia Wątek 15 2:48:15 0 4 5 6 0 0 0 0 0 0      
307 Andrzej Panek 14 2:42:46 3 0 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
308 Dorota Szukalska 14 2:50:55(-20) 3 4 5 6     16            
309 Jakub Bryjan 13 0:53:30 3 4 0 6 0 0   0       r    
310 Łukasz Szablewskil 12 1:42:12 3 4 5                    
311 Sławomir Palka 12 1:42:27 3 4 5   0 0 0 0 0 0 0 0 0
312 Weronika Celniak 12 1:56:40 3 4 5   0 0 0   0       0
313 Iwona Kozłowska 12 2:40:34 3 4 5         0          
314 Sylwester Maksiński 11 1:10:29     5 6                  
315 Weronika Siwonia 10 1:22:53   4   6                  
316 Łukasz Lewczuk 9 1:25:21 0 4 5                    
317 Marta Maścińska 9 2:33:07 0 4 5       0 0          
318 Michał Lewandowski 9 2:33:51 3 0   6   0 0            
319 Wioletta Jodłowska 9 2:42:29 0 4 5   0                
320 Małgorzata Błaszczyk 9 2:46: 22 3   0 6     0            
321 Ewelina Borowczyk 8 0:44:55 3 0 5                    
322 Sara Moniewska 8 2:41:16 3   5       0            
323 Łukasz Sikora 8 2:45:48 3   5                    
324 Michał Ryś 8 2:49:14(-10) 3 4 5 6 0   0 0          
325 Witold Żyłan 8 2:49:54(-10) 3 4 5 6                  
326 Grzesiek Górecki 7 0:45:25 3 4     r                  
327 Elżbieta Smolińska 7 0:51:31 3 4                      
328 Agnieszka Witkowska 0 0:04:18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Patryk Kowalski 0 0:18:24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
330 Zbigniew Kasiarz 0 0:23:39 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
331 Kinga Pachulska 0 0:45:19   0     0 0              
332 Maciej Myszkiewicz 0 0:49:52 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
r 333 Olga Stęczna 0 0:59:29 0                        
334 Sebastian Śmietana 0 2:00:45   0 0 0   0 0 0          
335 r Jakub Tomaszek -2 2:50:05(-20) 3 4 5 6 0 0 0 0 0 0   0 0
336 Maciej Jakubowski -2 2:53:24(-50) 3 4 0 6     16 19         0
337 Igor Pałasz -28 2:52:09(- 40) 3 4 5           0        

 

 

 

• • •

 

 

 


Partnerzy Fundacji:

Microsoft EDC Polska Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack