Wyniki Finału

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce nieoficjalne Miejsce oficjalne Imię i nazwsiko Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem Junior Senior Polka
1 1 Jan Mrozowski 375 1090 667 1065 395 3592      
2   Jakub Ondrousek 370 1105 563 830 390 3258      
3   Martin Merker 323 1030 563 756 322 2994      
4   Fred Stalder 253 1040 667 733 110 2803      
5 2 Krystian Świderski 145 1005 505 591 355 2601      
6   Tom Collyer 290 692 366 740 370 2458      
7 3 Błażej Szmatiuk 240 740 368 714 322 2384      
8   Zoltan Horvath 213 790 365 666 350 2384      
9 4 Tomasz Stróżak 290 692 458 674 240 2354      
10 5 Michał Karwański 290 650 408 714 236 2298      
11 6 Jakub Majewski 205 810 260 501 284 2060      
12 7 Przemysław Dębiak 240 648 505 439 174 2006      
13 8 Piotr Gdowski 182 475 342 643 355 1997 1    
14 9 Anna Wąsowska 37 810 322 591 178 1938     1
15 10 Zbigniew Laskowski 70 740 168 627 305 1910      
16 11 Łukasz Kalinowski 147 690 309 539 191 1876      
17   Jana Hanzelkova 145 875 150 316 212 1698      
18 12 Magdalena Wójtowicz 205 510 322 493 236 1766   1 2
19 13 Wojciech Gryciuk 70 945 401 0 236 1652   2  
20 14 Paweł Kępczyński 240 670 371 193 126 1600   3  
21 15 Piotr Biegoń 145 562 168 408 284 1567      
22 16 Agnieszka Buczma 155 390 282 512 178 1517     3
23   Matthias Reichmayr 122 347 418 373 240 1500      
24   Martin Kubik 122 525 221 359 212 1439      
25 17 Łukasz Skrzypczyński 155 476 322 413 110 1476      
26 18 Miłosz Marzec 147 562 227 324 68 1328      
27 19 Marta Kaflińska 205 354 260 413 68 1300     4
28   Lumir Witoszek 147 437 227 403 65 1279      
29 20 Wojciech Zwara 155 394 227 332 110 1218   4  
30 21 Joanna Krupa 155 437 185 326 110 1213     5
31 22 Michał Mazur 37 510 227 308 110 1192      
32 23 Magdalena Bernacik 155 157 322 327 212 1173     6
33 24 Tomasz Stańczak 122 508 256 270 0 1156      
34 25 Michał Kosmecki 128 385 106 318 178 1115 2    
35 26 Adrianna Wołowicz 147 265 227 319 110 1068 3   7
36 27 Jacek Kozicki 97 285 227 319 110 1038      
37 28 Tomasz Skalski 122 385 203 149 126 985 4    
38 29 Mateusz Krok 97 277 163 234 110 881 5    
39 30 Jakub Caban 87 265 165 223 110 850      
40 31 Anna Szymańska 97 383 123 179 65 847 6   8
41 32 Piotr Biernacki 95 265 185 185 110 840      
42 33 Michał Balcerek 87 282 59 272 110 810      
43 34 Michał Majewicz 120 157 154 239 110 780      
44 35 Wojciech Nadara 10 280 106 267 65 728 7    
45 36 Marek Reda 97 103 168 179 110 657      
46 37 Katarzyna Kaczor 60 340 101 144 0 645      
47 38 Stanisław Wójtowicz 60 210 201 89 65 625   5  
48 39 Marta Kańczuła 10 157 101 239 0 507     9
49 40 Sandra Kwiatkowska 10 103 159 144 0 416 8    
50 41 Jakub Prabucki 37 102 42 144 65 390      
51 42 Jacek Klisowski 37 175 0 162 0 374   6  
52 43 Milena Czarnecka 37 55 0 64 0 156 9   10

Nasi partnerzy

Pałac Domaniowski Microsoft Polska Conceptis Puzzles EDC Polska SudokuCup Radio ZET Gazeta Na pamięć Powiat Radom

Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack