Wyniki finału

Poniżej pełna lista wyników z finału:

Miejsce nieoficjalne Miejsce oficjalne Imię i nazwisko Razem Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Junior Senior Najlepsza Polka
1 1 Przemysław Dębiak 3405 440 1020 660 965 320      
2   Matus Demiger 2970 370 970 530 800 300      
3   Zoltan Horvath 2955 440 900 580 720 315      
4 2 Tomasz Stróżak 2935 365 750 530 1005 285      
5   Jakub Ondrousek 2280 295 480 460 815 230      
6 3 Jan Mrozowski 2140 475 605 330 580 150      
7 4 Paweł Rachel 1975 365 685 270 520 135      
8 5 Krystian Świderski 1895 305 475 350 585 180      
9 6 Sylwester Błaszczuk 1855 325 535 225 545 225      
10 7 Tomasz Stańczak 1785 325 520 355 410 175      
11 8 Jakub Caban 1780 250 395 370 540 225      
11   Matthias Reichmayr 1780 225 435 330 565 225      
13 9 Marcin Mucha 1585 325 310 435 290 225      
14   Zuzana Hromcova 1575 100 490 380 455 150      
15 10 Michał Balcerek 1475 325 490 270 240 150      
15   Zoltan Nemeth 1475 175 440 350 385 125      
17 11 Łukasz Kalinowski 1450 205 440 320 320 165      
18 12 Błażej Szmatiuk 1410 265 305 250 410 180      
19 13 Andrzej Dalach 1385 310 405 270 255 145      
20   Ivana Stiptova 1265 190 180 250 550 95      
21 14 Agnieszka Buczma 1195 270 305 105 390 125     1
22 15 Zbigniew Laskowski 1155 295 235 175 325 125      
23 16 Paweł Kępczyński 1145 145 330 170 270 230   1  
23 16 Karol Kaszuba 1145 165 390 175 290 125 1    
25 18 Łukasz Skrzypczyński 1075 165 415 195 225 75      
26 19 Bartosz Witkowski 1065 250 340 0 380 95      
27 20 Wojciech Nadara 1045 190 295 250 265 45      
28 21 Aneta Rosłan 1020 120 170 250 330 150     2
29 22 Jakub Prabucki 1000 135 335 250 235 45      
30 23 Marcin Krasuski 980 250 175 315 135 105   2  
31 24 Jan Woźnica 960 325 175 175 180 105      
32 25 Zuzanna Polberg 905 160 315 150 250 30     3
33 26 Jacek Kozicki 870 160 195 170 295 50      
34 27 Anna Wąsowska 820 145 190 170 220 95     4
35 28 Krzysztof Ligienza 805 225 180 155 210 35   3  
35 28 Tomasz Sternal 805 75 150 150 260 170      
37 30 Anna Szymańska 800 135 230 95 195 145 2   5
38 31 Jacek Mika 765 135 180 125 275 50      
39 32 Tomasz Skalski 745 100 270 220 120 35      
40 33 Marta Kaflińska 710 210 175 105 185 35     6
41 34 Wojciech Gryciuk 625 45 235 175 120 50   4  
42 35 Piotr Biegoń 500 90 185 55 135 35      
43 36 Paulina Polańska 350 60 150 75 35 30     7
44 37 Katarzyna Dalach-Chlib 255 0 165 0 15 75     8

Nasi partnerzy

Bakalland EDC Polska Conceptis puzzles Pałac Domaniowski Gazeta Wyborcza Radio Zet Starostwo Powiatowe w Radomiu

Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack