Wyniki



FINAŁ XIV MISTRZOSTW POLSKI W ŁAMANIU GŁOWY

W rozegranym w niedzielę 13 czerwca finale XIV mistrzostw Polski w łamaniu głowy zwyciężył Przemysław Dębiak. Drugie miejsce zajął Jan Mrozowski, a trzeci był Michał Karwański.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Z zaproszonych ponad 70 osób wystartowało 52. Do rozwiązania było 13 zadań w trzech rundach. Po przeliczeniu różnic punktowych na czas rozpoczęła się decydująca runda czyli play off. Wystartowało w niej osiem najlepszych osób po trzech rundach.



• • •

WYNIKI PLAY OFF
miejsce imię i nazwisko czas opóźnienie startu
1 Przemysław Dębiak 27:26 00:39
2 Jan Mrozowski 31:05 00:00
3 Michał Karwański 47:42 03:50
4 Tomasz Stróżak 50:20 01:50
5 Sylwester Błaszczuk 1:13:05 08:33
6 Marcin Krasuski 4 zadania 09:00
6 Łukasz Kalinowski 4 zadania 07:16
6 Jacek Kozicki 4 zadania 08:54



• • •

TABELA WYNIKÓW PRZED FAZĄ PLAY OFF
r
miejsce imię i nazwisko suma punktów część I część II część III
1 Jan Mrozowski 611,45 35,25 232 344,2
2 Przemysław Dębiak 601,45 32,25 220 349,2
3 Tomasz Stróżak 583,45 32,25 220 331,2
4 Michał Karwański 552,80 14,60 225 313,2
5 Łukasz Kalinowski 500,45 34,25 210 256,2
6 Sylwester Błaszczuk 480,80 14,60 210 256,2
7 Jacek Kozicki 475,45 33,25 175 267,2
8 Marcin Krasuski 473,95 10,95 175 288
9 Jakub Caban 467,45 36,25 175 256,2
10 Marcin Mucha 435,50 7,30 221 207,2
11 Paweł Kępczyński 398,60 14,60 175 209
12 Andrzej Burek 370,05 13,85 105 251,2
13 Michał Balcerek r 369,90 7,30 105 257,6
14 Paweł Rachel 358,80 14,60 140 204,2
15 Paweł Tatarczak 355,45 -0,75 175 181,2
16 Daria Szmurło 354,35 11,35 212 131
17 Jan Woźnica (junior) 352,30 7,30 175 170
18 Radosław Gadomski 351,15 10,95 140 200,2
19 Agnieszka Buczma 346,80 10,20 105 231,6
20 Wojciech Nadara (junior) 346,60 14,60 140 192
21 Sławomir Wereski 343,75 10,95 210 122,8
22 Paweł Hołownia 337,30 7,30 210 n 120
23 Krzysztof Tanaś 330,00 11,20 140 178,8
24 Piotr Gdowski (junior) 323,15 10,95 105 207,2
25 Tomasz Stańczak 322,05 9,05 140 173
26 Rafał Gryko 317,40 14,60 140 162,8
27 Przemysław Ponikowski 316,90 10,70 175 131,2
28 Michał Stajszczak 315,15 10,95 175 129,2
29 Tomasz Kolasiński 314,15 10,95 140 163,2
30 Karol Kaszuba (junior) 294,20 14,60 175 104,6
31 Kamil Dąbrowski 294,10 3,90 140 150,2
32 Anna Piekarska 290,40 14,60 213 62,8
33 Tomasz Kulczyński 286,95 10,95 140 136
34 Jakub Prabucki 265,55 10,95 105 149,6
35 Krzysztof Borzym 265,35 2,15 175 88,2
36 Piotr Butryn 249,20 14,60 105 129,6
37 Konrad Korzeniowski 234,70 11,70 140 83
38 Robert Siemieniec 234,30 7,30 105 122
39 Tomasz Wąs (junior) 221,45 1,25 140 80,2
40 Magdalena Wójtowicz 220,15 10,95 105 104,2
41 Natalia Sakowska 218,50 7,30 140 71,2
42 Tomasz Lukas 216,00 5,80 105 105,2
43 Jakub Chłędowski (junior) 211,95 10,95 105 96
44 Grzegorz Izydorczyk 206,35 10,95 70 125,4
45 Filip Romanowski 202,00 10,20 140 51,8
46 Beniamin Stecuła (junior) 201,70 -4,50 175 31,2
47 Marcin Ruszkiewicz 195,60 14,60 105 76
48 Kinga Stecuła 161,70 8,70 105 48
49 Karolina Waledzik (junior) 156,85 0,25 70 86,6
50 Krzysztof Boś 126,75 10,95 35 80,8
51 Wiktor Szadowiak (junior) 119,35 2,75 35 81,6
52 Sandra Bichl 51,15 -0,25 35 16,4



• • •

Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack