Terminy eliminacji do finałów MP w Łamigłówkach i MP w Sudoku

23.12.2012

Już 19 stycznia, punktualnie w południe rozegrane zostaną eliminacje do Mistrzostw Polski w Łamigłówkach, tydzień później eliminacje do Mistrzostw Polski w Sudoku

Ponieważ Mistrzostwa Świata w Sudoku oraz Mistrzostwa Świata w Łamigłówkach zostaną rozegrane w dalekich Chinach musimy nieco zmienić kalendarz rozgrywanych Mistrzostw Polski. Przyszli członkowie kadry będą potrzebowali więcej czasu niż zazwyczaj na załatwienie niezbędnych formalności, takich jak zakup biletu lotniczego czy otrzymanie chińskiej wizy.

Postanowiliśmy rozegrać eliminacje już w połowie stycznia, a finały 9 oraz 10 marca. Do udziału w finałach zaproszonych zostanie 40 najlepszych zawodników. Miło nam poinformować, że końcowa rywalizacja zostanie rozegrana w komfortowej sali konferencyjnej Pałacu Domaniowskiego, który znajduje się w miejscowości Konary, koło Radomia.

Szczegóły eliminacji oraz finałów podamy w najbliższym czasie. A tymczasem życzymy wszystkim łamigłówkowiczom wesołych i spokojnych świąt!

VII Mistrzostwa Świata w Sudoku i XXI Mistrzostwa Świata w Łamigłówkach

27.11.2012

W pierwszym tygodniu października odbyły się VII Mistrzostwa Świata w Sudoku i XXI Mistrzostwa Świata w Łamigłówkach. W tym roku gospodarzem Mistrzostw była Chorwacja.

Czytaj więcej

Beijing International Sudoku Tournament 2012

17.11.2012

Kto nigdy nie był w Chinach może nie zrozumieć z jaką perfekcją do organizacji wszystkiego podchodzą mieszkańcy tego kraju. I tak też było w tym przypadku! Druga edycja Otwartych Mistrzostw Pekinu w Sudoku zaskoczyła nas swoją dbałością o każdy detal, również pod względem zadań!

Czytaj więcej

Relacja z Mistrzostw Polski w Łamigłówkach oraz Sudoku

11.11.2012

Ponieważ nareszcie posiadamy w pełni działającą stronę internetową nadszedł czas żeby podzielić się z Wami aktualnościami z ostatniego półrocza. Na początek krótka relacja z XVI Mistrzostw Polski w Łamigłówkach i VII Mistrzostw Polski w Sudoku, które odbyły się w dniach 21-22 kwietnia w Warszawie.

Czytaj więcej

Kolejna edycja Sudoku Cup

22.01.2012

Już w następny weekend odbędzie się kolejna edycja Sudoku Cup. W zawodach można wziąć udział od 28 do 29 stycznia za pośrednictwem strony: http://pl.sudokucup.com 17 konkursowych zadań przygotował jak zawsze Karel Tesar. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach!

Czytaj więcej

XVI Mistrzostwa Polski w Łamigłówkach i
VII Mistrzostwa Polski w Sudoku

04.01.2012

XVI Mistrzostwa Polski w Łamigłówkach i VII Mistrzostwa Polski w Sudoku odbedą się między 3 marca a 22 kwietnia 2012.

Czytaj więcej

SFINKS na Facebooku

04.01.2012

Uruchomiliśmy profil SFINKSA na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/SFINKS-Fundacja-Rozwoju-Matematyki-Rekreacyjnej/164561586976038?sk=info

Czytaj więcej

Partnerzy Fundacji:

Microsoft EDC Polska Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack