Eliminacje zakończone

Piotr Gdowski (Mistrz Polski Juniorów, wielokrotny reprezentant Polski) przygotował autorski konkurs sudoku. Do rozwiązania będzie 16 diagramów w ciągu 120 minut. Zawody są otwarte od godziny 12:00, 30 września do 23:59, 3 października. Każdy zawodnik sam wybiera kiedy chce rozpocząć rywalizację. Zwycięzca konkursu otrzyma dziką kartę na finał przyszłorocznych Mistrzostw Polski w Sudoku. W związku z parodniową formułą konkursu, apelujemy o zachowanie zasad fair play.

Pobierz zadania [ Hasło: WIatERek105conTEST! ]

Oficjalne wyniki:

Miejsce

Imię i nazwisko

Wynik

Czas

Zad. 1

Zad. 2

Zad. 3

Zad. 4

Zad. 5

Zad. 6

Zad. 7

Zad. 8

Zad. 9

Zad. 10

Zad. 11

Zad. 12

Zad. 13

Zad. 14

Zad. 15

Zad. 16

1 Jan Mrozowski 1000 0:44:56 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
2 Jan Zverina 1000 0:52:48 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
3 Jakub Majewski 1000 1:08:15 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
4 Yuhei Kusui 1000 1:15:41 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
5 Takuya Sugimoto 1000 1:24:28 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
6 Jakub Hrazdira 1000 1:27:14 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
7 Ken Endo 1000 1:28:52 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
8 Paweł Kępczyński 1000 1:47:33 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
9 Raul Kacirek 1000 1:53:55 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
10 Michał Wachowiak 1000 1:54:52 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65 80 100 50 85
11 Pavel Kadlecik 910 1:13:03 20 25 25 30 35 55 60 90 0 145 45 65 80 100 50 85
12 Marek Reda 810 1:59:30 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 0 0 100 50 85
13 Damian Rikszajd 700 1:00:16 20 25 60 90 145 45 80 100 50 85
14 Łukasz Skrzypczyński 685 1:54:06 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 45 65
15 Tomasz Skalski 680 1:54:25 20 25 25 30 35 55 60 90 0 45 65 80 100 50
16 Magdalena Bernacik 670 1:55:34 20 25 25 30 35 55 60 90 90 45 65 80 50
17 Marta Kaflińska 670 2:00:02 20 25 25 30 35 55 60 90 90 45 65 80 50
18 Piotr Biernacki 665 1:59:12 20 25 25 30 35 55 60 90 45 65 80 50 85
19 Michał Mazur 620 1:57:21 20 25 25 30 35 55 60 90 90 0 45 65 80
20 Wiktoria Jarząb 610 1:58:39 20 25 25 30 35 55 60 90 90 45 50 85
21 Katarzyna Nowaczyk 610 2:00:28 20 25 25 30 35 55 60 90 90 45 0 50 85
22 Joanna Krupa 580 1:45:29 20 25 25 30 35 55 60 90 45 65 80 0 50
23 Mateusz Krok 575 1:58:02 20 25 25 30 35 55 60 90 90 145 0 0 0 0 0 0
24 Anna Wąsowska 565 1:51:31 0 25 25 30 35 55 60 90 45 65 50 85
25 Paulina Olewicz 560 1:58:45 20 25 25 30 35 90 145 45 65 80
26 Piotr Szulik 500 1:57:37 20 25 25 30 35 55 60 90 45 65 50
27 Jarosław Właszynowicz 500 1:58:36 20 25 25 30 35 55 60 90 45 65 50
28 Weronika Chodorowska 500 1:59:28 20 25 25 30 35 55 60 90 45 65 50
29 Przemysław Hołyk 460 1:59:48 20 25 25 30 35 0 0 0 45 65 80 50 85
30 Michał Malinka 455 1:44:29 20 25 25 30 35 60 45 80 50 85
31 Małgorzata Mańka 435 1:59:38 20 25 25 30 35 55 60 90 45 50
32 Dominik Bojko 415 1:55:28 20 25 30 60 145 50 85
33 Patrycja Koziarzewska 385 1:55:34 20 25 25 30 35 55 60 0 50 85
34 Dominika Grzesiak 380 1:59:14 20 25 25 30 35 60 90 45 50
35 Dorota Śliwak 305 1:46:28 20 25 0 30 35 60 90 45
36 Anna Kubik 295 1:55:55 20 25 25 30 60 90 45
37 Agnieszka Renc 295 1:58:37 20 25 25 30 35 55 60 45
38 Roman Szymański 285 1:57:23 20 25 25 30 35 60 90
39 Wojciech Gryciuk 280 1:53:08 0 25 25 30 35 55 60 0 50
40 Agnieszka Biegańska 270 1:56:45 20 25 25 35 55 60 50
41 Zbigniew Czubaj 265 1:55:20 25 25 80 50 85
42 Bartłomiej Dziubak 250 1:42:13 20 25 25 0 35 55 0 90
43 Mateusz Włodarczak 250 1:53:45 20 25 25 30 35 55 60
44 Paweł Hnydka 250 1:55:26 20 25 25 0 35 55 90
45 Iga Zielonka 240 1:57:07 20 25 25 30 35 0 60 45
46 Anna Błachowicz 240 1:59:34 20 25 0 60 50 85
47 Anna Majewska 235 1:54:10 20 25 25 30 35 55 45
48 Dorota Ziółkowska 235 1:57:14 20 25 25 30 35 55 45 0
49 Klaudia Roszak 220 1:55:00 20 25 25 0 35 55 60
50 Małgorzata Lejman 220 1:59:18 20 25 25 0 35 55 60
51 Andrzej Brigge 215 1:52:58 20 25 25 30 0 55 60
52 Ewa Kaźmierczak 195 1:56:48 20 25 25 30 35 0 60 0
53 Danuta Kamińska-Hass 190 2:00:00 20 25 25 30 35 55 0
54 Szymon Mogielski 190 2:00:02 20 25 25 30 35 55 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Dominik Zygmunt 190 2:01:06 20 25 25 30 35 55
56 Adam Skowroński 165 1:32:50 20 0 25 30 35 55
57 Barbara Lichowska 165 1:58:31 20 25 25 35 0 60
58 Mateusz Zieliński 160 1:43:47 20 25 25 30 60
59 Marta Jaworska 130 1:58:29 20 25 25 0 60
60 Daria Frąckiewicz 125 1:25:36 20 25 25 55
61 Sylwia Kmieć 125 1:56:25 20 25 25 55
62 Martyna Szczygieł 125 2:00:15 20 25 25 55
63 Dominik Rosiek 120 1:20:42 20 25 25 50
64 Jan Zoń 105 1:59:54 20 25 25 0 35 0
65 Patrycja Gzyl 100 1:07:48 20 25 25 30
66 Izabela Talarek 100 1:53:02 20 25 25 30
67 Piotr Piotrowski 100 1:54:19 20 25 55
68 Agnieszka Zalewska 90 2:00:01 20 25 45
69 Mateusz Okrój 80 1:59:26 20 60
70 M P 70 0:33:55 20 25 25
71 Michał Brożek 70 1:29:14 20 25 25
72 Anna Jednak-Dudzik 70 1:53:38 20 25 25 0
73 Anna Zawadzka 70 1:57:35 20 25 25 0
74 Agnieszka Kot 70 1:59:18 20 25 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Maciej Kielar 45 1:52:02 20 25 0
76 Mikołaj Zarzycki 45 1:59:44 20 25 0 0 0
77 Piotr Głaszcz 20 0:34:18 20

Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack