Eliminacje zakończone

Piotr Gdowski, Mistrz Polski Juniorów przygotował konkurs Sudoku. Konkurs rozpocznie się w piątek, 29 kwietnia zaraz po północy i potrwa do niedzieli, 7 maja, do północy.

Pobierz zadania [ Hasło: Maj0wka2Sud0ku ]

Oficjalne wyniki:

Miejsce

Imię i nazwisko

Wynik

Czas

Zad. 1

Zad. 2

Zad. 3

Zad. 4

Zad. 5

Zad. 6

Zad. 7

Zad. 8

Zad. 9

Zad. 10

Zad. 11

Zad. 12

Zad. 13

Zad. 14

Zad. 15

Zad. 16

Zad. 17

1 Yuhei Kusui 1000 1:44:55 29 38 125 69 22 37 27 36 36 52 39 84 115 78 30 62 121
2 Jan Mrozowski 1000 1:50:33 29 38 125 69 22 37 27 36 36 52 39 84 115 78 30 62 121
3 Fred Stalder 879 1:45:33 29 38 125 69 22 37 27 36 36 52 39 84 115 78 30 62 0
4 Jakub Hrazdira 879 1:49:26 29 38 125 69 22 37 27 36 36 52 39 84 115 78 30 62 0
5 Łukasz Kalinowski 806 1:55:04 29 38 22 37 27 36 36 52 39 84 115 78 30 62 121
6 Martin Merker 780 1:59:08 29 38 125 69 22 37 0 84 115 78 62 121
7 Ken Endo 764 1:56:16 29 38 125 69 22 37 27 36 36 52 39 84 0 78 30 62
8 Henning Kalsgaard Poulsen 691 1:59:08 29 38 69 22 37 36 52 39 84 115 78 30 62
9 Magdalena Bernacik 598 1:57:09 29 38 69 22 37 27 36 36 52 39 30 62 121
10 Michał Stajszczak 593 1:43:03 29 38 22 37 27 36 36 52 39 84 115 78
11 Judyta Izabela Stepaniuk 546 1:55:54 29 38 69 22 37 27 36 36 39 30 62 121
12 Marcin Ruszkiewicz 536 1:38:33 29 38 0 37 36 52 115 78 30 0 121
13 Kishore Kumar Sridharan 525 1:31:21 29 38 22 37 27 36 0 0 39 84 30 62 121
14 Ľuboš Hyžák 510 1:51:15 29 38 27 36 36 115 78 30 121
15 Łukasz Skrzypczyński 510 1:59:00 29 38 125 69 22 37 27 36 36 52 39
16 Krzysztof Tanaś 509 1:59:31 29 38 36 115 78 30 62 121
17 Piotr Biegoń 500 1:41:20 29 38 22 37 27 36 36 39 115 121
18 Michał Wachowiak 496 1:44:22 29 38 22 37 0 36 36 52 39 115 30 62
19 Miroslav Salaga 470 1:59:28 29 38 69 22 37 27 36 52 39 121
20 Katarzyna Hajdacka 465 1:57:25 29 38 22 37 36 36 52 39 84 30 62
21 Tomasz Kolasiński 437 1:55:33 29 38 22 37 27 36 36 52 39 121
22 Christof Bruetsch 437 1:56:39 29 38 22 37 27 36 36 52 39 121
23 Anna Lamperska 415 1:55:17 29 38 69 22 37 27 36 36 121
24 Przemysław Hołyk 406 1:49:22 29 38 37 27 36 36 52 30 121
25 Michał Mazur 400 1:44:18 29 38 0 22 37 27 36 36 52 39 84
26 Lumir Witoszek 400 1:57:55 29 38 22 37 27 36 36 52 39 84
27 Anna Wąsowska 379 1:46:17 29 38 69 22 37 27 36 52 39 30 0
28 Magdalena Kleska 379 1:55:46 29 38 69 27 36 36 52 30 62
29 Zosia Ciach 324 1:54:15 29 38 69 22 37 27 36 36 30
30 Marta Kaflińska 318 1:55:50 29 38 37 27 36 36 115 0
31 Kamila Sitarska 315 1:49:12 29 38 22 0 36 39 30 121
32 Małgorzata Mańka 310 1:54:20 29 38 22 37 27 36 121
33 Agata Świtek 310 1:55:02 29 38 22 37 27 36 121
34 Anna Błachowicz 310 1:58:44 29 38 22 37 27 36 121
35 Agnieszka Biegańska 277 1:35:38 29 38 22 37 27 36 36 52
36 Kamil Dąbrowski 273 1:57:18 29 38 22 27 36 121
37 Ekaterina Krotkova 272 1:59:52 29 22 37 27 36 121
38 Daniela Kopeć 270 1:59:04 29 38 52 30 121
39 Magdalena Szczesna 267 1:57:03 29 38 69 22 0 27 0 0 52 30
40 Pascal Krajewski 260 0:45:38 29 38 115 78
41 Oliwia Herok 258 1:59:15 29 38 22 37 27 36 39 30 0
42 Wojtek Bondarewicz 258 1:59:55 29 38 22 37 27 36 39 30
43 Magda Kustra 257 1:31:01 29 38 69 121
44 Natalia Sakowska 253 1:59:55 22 37 27 36 39 30 62
45 Monika Bogusławska 240 1:58:02 29 38 22 30 121
46 Monika Chosińska 240 1:59:21 29 38 0 22 27 36 36 52
47 Wojciech Gryciuk 228 1:53:48 29 38 22 37 27 36 39
48 Iga Zielonka 215 1:43:37 29 38 27 0 121
49 Monika Wojtek 205 1:07:50 84 121
50 Gwidon Dylewski 196 1:59:06 29 38 0 27 36 36 30 0
51 thierry penot 195 1:59:28 29 38 36 30 62
52 Zofia Wernikowska 192 1:58:43 29 38 125
53 Jacek Filarski 188 1:41:48 29 38 121
54 Karol Czeredys 182 1:50:02 29 38 27 36 52
55 Anna Majewska 166 1:49:25 29 38 27 36 36
56 Zbigniew Czubaj 165 1:49:46 29 52 84
57 Maciej Tarsa 159 1:42:02 38 121
58 Helena Kuźniar 157 1:52:22 0 36 121
59 Aneta Rosłan 154 1:47:58 29 22 37 27 0 39
60 Oskar Stachowski 150 1:59:50 29 121
61 Roman Szymański 136 1:55:09 29 38 39 30
62 Natalia Klichowska 136 1:58:56 29 38 69
63 Agnieszka Renc 130 0:59:21 29 38 27 36
64 Anna Stefańska 130 1:46:51 29 38 27 36
65 Dorota Śliwak 130 1:57:00 29 38 27 36
66 Adam Skowroński 129 1:36:59 29 37 27 36
67 Piotr Biernacki 125 1:10:09 29 38 22 0 36
68 Dominik Bojko 119 1:36:12 29 38 52
69 Małgorzata Konarska 116 1:53:16 29 38 22 27
70 Łukasz Marzec 115 1:31:15 29 0 22 37 27 0
71 Aleksandra Iwańska 114 0:59:36 29 22 27 36
72 Alina Walter 108 1:56:11 29 27 52
73 JM 92 1:59:40 29 0 27 36
74 Marek Sawicki 89 1:52:33 29 38 22
75 Marta Soboń 88 1:00:43 29 22 37
76 Ewa Kaźmierczak 86 1:52:19 29 27 30
77 Urszula Kisiel-Dorohinicka 67 1:15:31 29 38
78 Zygmunt Kotyczka 67 1:57:05 29 38
79 Kamil Kozłowski 67 1:58:27 29 38 0 0 0
80 Dorota Ziółkowska 67 1:59:10 29 38 0
81 Mikołaj Ka 63 1:52:44 27 36 0
82 Hanna Stojałowska 56 1:05:27 29 27
83 Katarzyna Fałkowska 56 1:48:47 29 27
84 Konrad Bobryk 56 1:51:17 29 0 0 27
85 Mariia Tiurina 56 1:58:25 29 27
86 Piotr Rynkiewicz 38 1:58:16 0 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87 Monika Ruszkowska 29 0:27:50 29
88 Adam Rezner 29 0:41:30 29
89 Piotr Głaszcz 29 1:18:55 29
90 Adam Siwoń 29 1:58:40 29 0
91 Justyna Gębacka 29 1:59:43 29 0
92 Ma Ka 0 0:04:10

Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack