Eliminacje zakończone

Pobierz zadania [ Hasło: haSloRaCZejMocnE;d ]

Oficjalne wyniki:

Miejsce

Imię i nazwisko

Wynik

Czas

Zad. 1

Zad. 2

Zad. 3

Zad. 4

Zad. 5

Zad. 6

Zad. 7

Zad. 8

Zad. 9

Zad. 10

Zad. 11

Zad. 12

Zad. 13

Zad. 14

Zad. 15

Zad. 16

1 Ken Endo 1000 1:25:37 28 42 44 52 59 76 39 52 43 53 55 73 86 89 94 115
2 Weifan Wang 1000 1:33:16 28 42 44 52 59 76 39 52 43 53 55 73 86 89 94 115
3 Jan Mrozowski 1000 1:34:19 28 42 44 52 59 76 39 52 43 53 55 73 86 89 94 115
4 Kishore Kumar Sridharan 1000 1:52:59 28 42 44 52 59 76 39 52 43 53 55 73 86 89 94 115
5 Seungjae Kwak 972 1:12:12 0 42 44 52 59 76 39 52 43 53 55 73 86 89 94 115
6 K S 947 1:40:14 28 42 44 52 59 76 39 52 43 0 55 73 86 89 94 115
7 Jakub Majewski 833 1:47:15 28 42 44 52 59 76 39 0 43 53 55 73 86 89 94
8 Mateusz Przybyla 825 1:58:52 28 42 44 52 59 76 39 52 43 53 55 73 94 115
9 Tomasz Stróżak 786 1:48:24 28 42 44 52 59 0 39 0 43 53 55 73 89 94 115
10 Tomasz Figiel 750 1:40:33 28 42 44 52 0 0 39 52 43 53 55 73 86 89 94 0
11 Karolina Olszewska 688 1:59:59 28 42 44 52 76 39 52 43 53 55 89 115
12 Anna Wąsowska 681 1:59:43 76 39 52 43 53 55 73 86 89 115
13 Adrian Radziewicz 652 1:58:46 28 42 44 0 59 76 39 53 55 73 89 94
14 Henning Kalsgaard Poulsen 603 1:52:55 28 42 44 52 59 76 39 52 43 53 115
15 Marcin Ruszkiewicz 603 1:56:47 28 42 44 52 59 76 39 52 43 53 115
16 Magdalena Bernacik 582 1:58:18 28 42 44 52 59 39 52 43 53 55 115
17 Dominik Bezkosty 565 1:53:58 28 44 43 53 55 73 86 89 94
18 Dominika Pajek 528 1:56:41 28 42 44 52 59 39 55 94 115
19 Andrzej Dalach 528 1:58:10 28 42 44 52 59 76 39 73 115
20 Aneta Poteralska 506 1:45:49 28 42 44 52 59 39 52 43 53 0 94
21 Seonghwa Hong 485 1:45:27 28 42 44 52 59 76 43 0 55 86 0
22 Marta Kańczuła 462 1:47:48 0 42 44 52 59 76 39 52 43 55
23 Kamil Dąbrowski 448 1:54:20 28 0 44 52 59 76 39 52 43 55
24 Lumir Witoszek 442 1:51:08 28 42 44 52 59 39 52 0 53 73
25 Łukasz Skrzypczyński 441 1:58:40 42 43 53 55 73 86 89
26 Anita Kłoczyńska 436 1:49:58 28 42 44 52 59 76 39 0 43 53
27 Joanna Krupa 412 1:59:19 28 42 44 52 59 39 52 43 53
28 Jelena Balanova 399 1:58:02 28 42 44 52 59 76 43 55
29 Tomasz Kolasiński 397 1:56:20 28 42 44 52 59 76 0 43 53
30 Tomasz Skalski 384 1:56:54 28 42 44 0 53 55 73 89 0
31 Maja Skórska 383 1:50:43 28 42 44 52 59 76 39 43 0
32 Jowita Mielnicka 383 1:59:14 28 42 44 52 59 76 39 43
33 Mptr 370 1:58:55 28 44 52 59 39 52 43 53 0
34 Marina Kamohara 369 1:53:23 28 42 44 52 59 39 52 53
35 Witold Rosiński 365 1:49:49 28 42 0 52 0 55 73 115
36 Piotr Biernacki 360 1:45:51 28 42 44 52 59 39 43 53
37 Agnieszka Cebulska 353 1:58:40 28 42 44 52 39 52 43 53
38 Patrycja Wojdyło 344 1:56:49 28 42 44 52 59 76 43 0
39 Veronika Kolvekova 334 1:59:41 28 42 44 39 52 43 86 0
40 Wojciech Nadara 333 1:55:00 43 86 89 115
41 Dominika Grzesiak 314 1:59:35 28 44 52 39 43 53 55
42 Anna Petela 301 1:36:45 28 42 44 52 39 43 53
43 Michał Wachowiak 282 1:11:35 59 76 53 94
44 Łajczak Leszek 278 1:59:35 28 44 52 39 115
45 Marek Peszt 270 1:54:09 39 43 73 115
46 Wojciech Gryciuk 261 1:59:09 28 42 44 39 0 53 55
47 Katarzyna S 258 1:31:49 28 0 0 52 59 76 43
48 Roman Szymański 258 1:58:55 28 42 44 39 52 53
49 Joanna Kuriata 257 1:59:32 28 42 44 52 39 52 0
50 Kinga Skrzypińska 249 1:59:43 28 42 44 39 43 53
51 Katarzyna Dalach-Chlib 237 1:56:59 28 44 0 39 53 73
52 Magda W 222 1:58:38 28 44 52 59 39
53 Ibon Arregui Bilbao 220 1:09:49 39 52 43 86
54 Agnieszka Klich 215 1:34:09 28 39 52 43 53
55 Paweł Hołownia 215 1:35:11 28 44 52 39 52
56 Ewa Kaźmierczak 215 1:53:05 28 44 52 39 52
57 Katarzyna Bujnowska 206 1:52:56 28 44 39 52 43
58 Sylwia Zarzycka 206 1:57:56 28 44 52 39 43
59 Jakub Rymarski 197 1:51:07 42 44 52 59
60 Anna Szymańska 179 1:58:08 28 43 53 55 0 0
61 Maja Pluta 177 1:47:26 28 44 52 53 0
62 Oskar Matysik 174 1:52:46 28 44 59 43
63 Patrycja Dendor 162 1:17:19 28 39 52 43
64 Małgorzata Mańka 154 1:52:26 28 44 39 43
65 Anna Dziuba-Marzec 122 1:48:04 28 42 0 52 0
66 Małgorzata Konarska 119 1:40:35 28 52 39
67 Karol Sitkowski 115 0:42:48 115
68 Jacek Filarski 115 1:56:00 28 0 44 43 0
69 Maciej Tarsa 114 1:42:09 28 42 44
70 Paulina Bujnowska 111 1:55:34 28 44 39 0
71 Dorota Ziółkowska 96 1:52:49 0 44 52 0
72 Zuzanna Ludwa-Smigielska 71 1:27:15 28 43
73 Anna Kłobuchowska 71 1:53:49 28 0 43
74 Renata Pogonowska 71 1:58:23 28 43
75 Agnieszka Kopieniak 28 1:16:19 28
76 Iga Zielonka 28 1:30:41 28 0
77 Aleksandra Urbańczyk 28 1:50:51 28 0 0 0
78 Maks Pietruczuk 28 1:58:45 28 0 0 0

Partnerzy Fundacji:

Microsoft Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack