Eliminacje zakończone

Najlepsze 10 osób, które nie wywalczyło kwalifikacji 19 stycznia, poszerzy zacne grono finalistów. Uczestnicy zmierzą się z 6 zadaniami znanych typów, mianowicie: 1. Masyu 2. Nurikabe 3. Star battle 4. LITS 5. Kakuro 6. Skyscrapers (wieżowce) Zachęcamy do treningu przed zawodami!

Pobierz zadania [ Hasło: 20puZZle13 ]

Oficjalne wyniki:

Miejsce

Imię i nazwisko

Wynik

Czas

Zad. 1

Zad. 2

Zad. 3

Zad. 4

Zad. 5

Zad. 6

1 Przemysław Dębiak 90 0:26:29 6 8 6 15 30 25
2 Tomasz Stróżak 90 0:28:38 6 8 6 15 30 25
3 Katarzyna Dalach-Chlib 90 0:43:18 6 8 6 15 30 25
4 Łukasz Kalinowski 69 0:43:24 6 8 30 25
5 Martin Kollar 60 0:44:20 6 8 6 15 25
6 Grzegorz Izydorczyk 60 0:44:27 6 8 6 15 25
7 Wojciech Gryciuk 45 0:43:16 6 8 6 25
8 Jan Woźnica 45 0:44:00 6 8 6 0 25
9 Radek Cwik 45 0:44:57 6 8 6 25
10 Krzysztof Ligienza 39 0:32:34 6 8 25
11 Jacek Mika 39 0:44:20 6 8 0 25
12 Michał Ambrożej 39 0:44:25 6 8 25
13 Tomasz Sternal 38 0:43:51 0 8 30
14 Grzegorz Kwaśnik 31 0:44:02 6 25
15 Dariusz Grabowski 31 0:44:43 6 25
16 Jarosław Skrzypczak 31 0:44:49 6 0 25
17 Dominik Piasecki 30 0:39:37 0 30
18 Ekaterina Krotkova 30 0:41:25 30
19 Monika Wojtek 30 0:41:39 30
20 Dawid Pikul 25 0:39:20 25
21 Grzegorz Łopatkiewicz 25 0:41:05 25
22 Agata Świtek 25 0:44:19 0 0 25
23 Olga Hrynczyszyn-Witek 21 0:37:22 6 15
24 Tomasz Skalski 20 0:16:02 6 8 6
25 Michał Kosmecki 20 0:32:15 6 8 6
26 Paweł Bondarenko 20 0:42:11 6 8 6
27 Anna Wąsowska 20 0:44:52 6 8 6 0
28 Olga Tyras 14 0:42:06 6 8
29 Anna Jesionczak 14 0:42:38 6 8 0
30 Roman Szymański 14 0:43:35 6 8 0 0 0 0
31 Jarosław Rząsa 14 0:44:15 6 8
32 Aleksandra Kościesza 14 0:44:17 6 8
33 Piotr Biernacki 14 0:44:36 0 8 6
34 Sylwia Sobierajska 14 0:44:45 6 8 0 0
35 Wiktor Szadowiak 14 0:44:51 6 8 0
36 Kinga Stecuła 12 0:44:33 6 6 0
37 Adrian Królak 8 0:44:44 0 8 0
38 Paweł Hołownia 6 0:05:37 6
39 Izabella Jaworska 6 0:06:37 6
40 Mariusz Opioła 6 0:10:19 6
41 Agnieszka Różycka-Wcisło 6 0:40:28 6
42 Ewa Kaźmierczak 0 0:43:09 0 0
43 Natalia Ignasiak 0 0:43:39 0 0
44 Anna Smażyk 0 0:43:57 0 0
45 Kacper Wiankowski 0 0:44:57 0 0 0 0 0
46 Paweł Stawarz 0:02:38
47 Michał Piszczałka 0:28:49 0 0
48 Adam Skowroński 0:31:56 0

Nasi partnerzy

Pałac Domaniowski Radio Zet Nikoli EDC Gazeta Wyborcza TROIKA IMC

Partnerzy Fundacji:

Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack