Nowy temat Wróć do listy tematówfinał mistrzostw

napisał bartek | 11.03.2013 07:14

Chciałem tylko powiedzieć, że dziękuję bardzo organizatorom za bardzo fajny weekend: Pawłowi za gościnę, Przemkowi i Jankowi za wykłady, Agnieszce i Pawłowi za przygotowanie wykręconych screen testów i oczywiście Łukaszowi za zorganizowanie całości. A poza tym, że było bardzo fajnie, to mnie zawsze podwójnie cieszy jak ludzie robią coś takiego "bo im się chce", bo mają energię i trochę (a czasem nie "trochę" tylko "dużo") swojego własnego czasu do poświęcenia za który nikt im nie płaci ani nie wręcza nagród. W dobie ogólnego minimalizmu i malkontenctwa uważam, że to jest super:-)


Odpowiedz


dzięki za miłe słowa. Agnieszka z Pawłem (i Kubą w eliminacjach) wykonali olbrzymią robotę - Łukasz to spiął. Dzięki i do zobaczenia

napisał pafcio | 11.03.2013 14:52 | OdpowiedzPodpisuję się pod słowami przedmówcy. Nie mam co prawda porównania z ostatnimi imprezami (sam ostatnio wpadłem na takie mistrzostwa 5 lat temu jeszcze za panowania Jacka Szczapa), ale muszę przyznać, że wszystko było bardzo fajnie przygotowane - brawa dla całego zarządu Sfinksa (Łukasza, Agnieszki i Pawła) za zorganizowanie mistrzostw i przygotowanie zadań (w szczególności za poświęcenie Łukasza, który pewnie z miłą chęcią sam wziąłby udział w zawodach) oraz dla państwa Kępczyńskich za ugoszczenie miłośników łamania głowy (kawka, herbatka, woda, kanapeczki, a nawet transport w obie strony między Radomiem a Pałacem Domaniowskim). Żałuję tylko, że zabrakło mi jednego miejsca w eliminacjach do wzięcia udziału w finałowych Mistrzostwach Łamigłówek i że w związku z tym nie zaplanowałem sobie dłuższego pobytu w Pałacu Domaniowskim. Na pewno warto byłoby zostać! Tym bardziej, że w końcu nie doczekałem się warsztatów Mistrzów, bo zaraz po finale sudoku wyruszyłem w drogę powrotną. Smak tych mistrzostw sprawia, że chciałoby się ich skosztować również za rok! ;) Do zobaczenia w przyszłości!

napisał Paweł Stawarz | 11.03.2013 17:06 | OdpowiedzPo przeczytaniu relacji jeszcze bardziej żałuję, że nie zostałem po finale sudoku ;) Czy przypadkiem ktoś nie nagrał na kamerę wykładów Mistrzów? Z chęcią bym je obejrzał w kapciach przy kawce ;)

napisał Paweł | 12.03.2013 09:26 | OdpowiedzSam skrobnąłem po mistrzostwach dłuższych słów parę. Dla chętnych: http://mywebcases.com/swiatowy-poziom/

napisał Kubuś | 16.03.2013 18:00 | OdpowiedzPartnerzy Fundacji:

Microsoft Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack