Eliminacje zakończone

Pobierz zadania [ Hasło: eliMINAcje_X7mP ]

Oficjalne wyniki:

Miejsce

Imię i nazwisko

Wynik

Czas

Zad. 1

Zad. 2

Zad. 3

Zad. 4

Zad. 5

Zad. 6

Zad. 7

Zad. 8

Zad. 9

Zad. 10

Zad. 11

Zad. 12

Zad. 13

Zad. 14

1 Krystian Świderski 270 1:30:55 10 6 7 12 15 23 12 18 17 20 30 25 30 45
2 Paweł Kwiatkowski 270 1:43:22 10 6 7 12 15 23 12 18 17 20 30 25 30 45
3 Marcin Mucha 270 1:47:44 10 6 7 12 15 23 12 18 17 20 30 25 30 45
4 Michał Karwański 270 1:54:41 10 6 7 12 15 23 12 18 17 20 30 25 30 45
5 Błażej Szmatiuk 270 2:03:25 10 6 7 12 15 23 12 18 17 20 30 25 30 45
6 Sylwek Błaszczuk 253 2:01:53 10 6 7 12 15 23 12 18 0 20 30 25 30 45
7 Tomasz Stróżak 250 0:59:53 10 6 7 12 15 23 12 18 17 0 30 25 30 45
8 Łukasz Skrzypczyński 250 1:58:29 10 6 7 12 15 23 12 18 17 0 30 25 30 45
9 Masashi Sakata 245 1:44:35 10 6 7 12 15 23 12 18 17 20 30 0 30 45
10 Przemysław Dębiak 225 0:59:52 10 6 7 12 15 23 12 18 17 20 30 25 30 0
11 Tomasz Stańczak 217 2:04:42 10 6 7 12 15 0 12 18 17 20 0 25 30 45
12 Kuba 207 1:35:13 10 6 7 12 0 0 12 18 17 20 30 0 30 45
13 Andrzej Dalach 185 2:02:25 10 0 7 12 15 23 18 25 30 45
14 Marcin Krasuski 173 2:04:44 6 7 0 15 23 12 18 17 20 25 30
15 Anna Szymańska 172 2:04:18 10 0 7 12 23 0 20 0 25 30 45
16 Bartek Witkowski 170 1:58:27 10 6 7 12 15 0 18 17 0 30 25 30
17 Jakub Prabucki 165 2:02:02 10 6 7 12 15 23 12 18 17 20 25
18 Beniamin Stecuła 165 2:04:13 10 6 7 12 18 17 20 30 45
19 Martin Kollar 164 1:58:37 10 0 7 12 15 23 12 18 17 20 30 0 0
20 Anna Obrączka 157 2:04:24 10 6 7 12 15 23 12 17 25 30
21 Michał Biegoń 153 2:02:03 10 0 7 12 12 17 20 30 45
22 Andrzej Burek 147 2:04:37 0 0 0 17 0 30 25 30 45
23 Michał Farnik 145 1:39:34 10 6 7 15 23 12 17 0 25 30
24 Jacek Kozicki 145 2:05:00 10 6 7 0 0 0 12 18 17 20 0 25 30
25 Filip Romanowski 141 2:05:00
26 Alina Kucz 140 1:37:02 10 6 7 0 12 18 17 0 25 45
27 Tomasz Kulczyński 137 1:51:36 0 6 7 12 15 12 30 25 30
28 Zbigniew Laskowski 135 1:59:15 10 6 7 12 18 17 20 0 0 45
29 Witold Kaźmierczak 135 2:04:24 10 6 7 15 0 12 0 30 25 30
30 Anna Piekarska 127 1:48:04 10 6 7 12 12 18 17 20 25
31 Paulina Polańska 123 2:01:44 6 0 15 17 30 25 30 0
32 Aleksandra Jagłowska 120 2:04:42 10 6 7 12 25 30
33 Michał Balcerek 118 1:15:48 10 6 12 0 23 12 25 30
34 Łucja Farnik 115 1:26:50 10 6 7 15 23 12 17 0 25 0
35 Paweł Witkowski 115 2:04:38 10 6 7 15 0 17 0 0 30
36 Maja Świercz 114 2:03:01 10 12 17 20 25 30
37 Marcin Bojarowski 112 1:31:51 0 0 12 0 0 0 25 30 45
38 Adam Rybicki 111 1:54:06 6 0 15 0 18 17 25 30
39 Kubuś Puchatek 111 2:03:38 15 23 18 30 25
40 Magdalena Sromek 110 2:02:48 10 0 7 0 0 18 0 0 30 45
41 Adam Pieprzyca 109 1:58:18 10 0 0 0 12 17 25 45
42 Dawid Pikul 107 2:04:55 0 0 17 20 25 45
43 Adam Suwik 104 2:04:08 10 7 12 20 25 30
44 Paweł Stawarz 100 1:50:55 0 6 7 12 20 25 30
45 Jacek Klisowski 100 2:03:12 10 6 12 17 25 30
46 Przemysław Hołyk 99 2:04:09 10 7 0 17 20 45
47 Sylwia Sobierajska 97 2:03:19 10 0 12 0 30 45
48 Marta Skowrońska 96 1:38:34 0 12 12 17 25 30
49 Michał Kosmecki 90 2:02:33 10 6 7 0 0 17 20 30
50 Krzysztof Ligienza 90 2:03:08 10 6 7 12 0 25 30 0
51 Grzegorz Łopatkiewicz 90 2:03:34 10 18 20 25
52 Paweł Bondarenko 89 1:49:19 10 7 12 15 20 25
53 Witold Długosz 85 1:57:14 6 7 0 12 30 30
54 Wiktor Szadowiak 85 2:02:35 10 6 7 12 15 0 0 18 17 0 0
55 Mateusz Zieliński 85 2:04:34 30 25 30
56 Krzysztof Liszewski 84 1:58:57 10 6 0 0 0 18 20 0 30
57 Sebastian Olszewski 84 2:00:54 10 6 18 20 0 30
58 Agata Świtek 83 2:03:10 6 0 12 18 17 30 0
59 Aleksandra Kościesza 82 2:04:21 10 6 7 0 12 17 30
60 Hanna Nowicka 81 2:02:57 6 7 15 23 12 18 0
61 Przemysław Wróbel 80 1:35:28 10 6 7 0 0 12 20 25
62 Anna Jesionczak 80 1:53:27 10 0 0 15 0 25 30
63 Monika Wojtek 80 2:03:06 10 25 45
64 Kamil Dąbrowski 80 2:04:06 10 6 7 12 15 12 18 0 0
65 Mariusz Opioła 79 1:53:40 6 18 25 30
66 Paweł Hołownia 79 2:01:27 10 6 18 20 25
67 Anna Wąsowska 78 2:04:57 10 6 7 25 30
68 Przemysław Witek 76 1:53:52 6 25 45
69 Jolanta Meller 75 1:37:26 10 15 20 30
70 Katarzyna Kaczor 75 2:04:46 0 0 7 23 0 20 25
71 Bartek Goldman 74 1:59:11 10 0 7 15 12 30
72 Grzegorz Izydorczyk 74 2:04:54 0 7 15 23 12 17 0 0 0
73 Anna Tramś 73 2:02:46 6 0 12 0 25 30
74 Piotr Łojek 70 1:29:28 10 6 7 0 0 17 0 0 30
75 Tomasz Mackiewicz 70 2:02:12 10 6 7 0 12 18 17
76 Radek Cwik 67 2:03:11 10 0 7 12 18 20
77 Agnieszka Różycka-Wcisło 66 1:57:46 10 6 7 0 18 0 25 0
78 Agnieszka Choroba 65 1:55:57 10 12 18 0 25
79 Borys Bladowski 64 2:02:22 7 12 20 25
80 Tomasz Zezulak 62 2:00:25 7 0 25 30
81 Agnieszka Lisowska 62 2:02:11 6 7 12 12 25
82 Piotr Pawlikowski 61 1:27:35 6 0 25 30
83 Michał Świętosławski 61 1:57:09 6 12 18 0 25
84 marcin janowicz 61 2:03:24 10 6 7 18 20 0
85 Michał Paszenda 60 1:37:58 10 6 7 12 25
86 Olga Hrynczyszyn-Witek 60 2:03:30 10 12 18 20 0 0
87 Grzegorz Kwaśnik 59 2:02:41 6 15 18 20 0 0
88 Piotr Biernacki 58 1:12:43 10 18 0 30
89 Jacek Mika 58 1:33:31 10 0 18 30
90 Michał Chmielik 54 2:04:15 10 7 17 20 0
91 Henryk Chmielik 54 2:04:20 10 7 17 20 0
92 Marta Gajewska 53 1:55:57 10 18 0 25
93 Jacek Rachel 50 2:00:32 0 0 12 18 20 0 0
94 Barbara Galica 47 2:04:03 10 7 0 12 18 0 0
95 Monika Ukleja 46 1:35:26 10 6 0 30
96 Jarosław Skrzypczak 46 1:59:53 10 6 30
97 Michał Ambrożej 46 2:01:41 10 6 7 23 0
98 Karol Czeredys 46 2:04:56 0 6 7 15 0 18 0 0
99 Anna Majos 45 1:55:38 7 0 18 20
100 Kamil Kozłowski 43 1:43:30 0 0 18 0 25
101 Tomasz Skalski 43 1:56:34 0 6 12 0 25
102 Bartosz Kostka 42 1:59:36 10 7 0 0 0 0 25 0
103 Michał Sarnowski 40 2:02:12 10 6 7 17 0 0
104 Marta Kańczuła 39 1:32:23 10 0 12 17 0 0
105 Dariusz Grabowski 35 1:31:18 10 6 7 12 0 0
106 Adam Zając 35 1:57:38 10 6 7 12 0
107 Paweł Hnydka 35 2:01:43 10 25
108 Olga Kulczyńska 35 2:02:54 10 6 7 12 0
109 Antonina Chałubińska-Gonerko 35 2:03:55 10 0 25 0
110 Izabella Jaworska 31 2:03:46 0 6 0 25
111 Małgorzata Gotfryd 31 2:04:36 0 6 0 25
112 Konrad Kołodziejski 30 1:26:55 0 0 0 0 30
113 Grzegorz Bajor 30 2:02:58 10 0 0 20 0
114 Michał Piszczałka 30 2:04:14 0 30 0
115 Adrian Królak 30 2:04:55 6 7 0 17 0 0
116 Dariusz Lasecki 27 2:04:10 10 17 0 0
117 Kamil Janowicz 25 1:36:30 7 18 0
118 Justyna Dziewit 25 2:01:15 0 7 0 18
119 Paweł Burdzy 24 1:37:37 7 17 0
120 Piotr BAJAK 23 1:29:56 10 6 7 0
121 Agata Moszkowicz 23 2:04:19 10 6 7
122 Dawid Pieroszczuk 22 2:03:13 10 12 0 0 0
123 Paweł Tąta 20 1:03:14 20
124 Aleksandra Kowalik 20 1:25:51 20 0 0
125 Magdalena Wójcik 20 1:28:10 0 20
126 Damian Iskra 20 2:04:33 0 20
127 Piotr Cichocki 19 2:04:51 0 7 12 0
128 Marek Lose 19 2:05:00
129 Paulina Husak 18 2:05:00
130 Natalia Ignasiak 17 2:04:57 0 17 0 0
131 Witold Rosiński 16 1:59:57 10 6 0 0 0 0
132 Patrycja Koziarzewska 15 1:13:01 15
133 Urszula Kisiel-Dorohinicka 10 1:40:32 10
134 Bogumiła Szewczyk 10 1:46:29 10
135 Marek Wernikowski 10 1:55:42 10 0 0
136 Damian Rikszajd 10 2:01:33 10
137 Małgorzata Multan 10 2:01:59 10 0
138 Zofia Wernikowska 10 2:04:55 10 0 0
139 Paweł Gierech 7 1:56:23 7
140 Michał Ślusarz 0:56:05
141 Jakub Tomaszek 1:16:23 0 0 0
142 Anna Stefańska 1:27:47 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
143 Grzegorz Kućmierz 1:31:55 0

Nasi partnerzy

Pałac Domaniowski Radio Zet Nikoli EDC Gazeta Wyborcza IMC TROIKA Starosta Radomski - Patronat Honorowy

Partnerzy Fundacji:

Microsoft Britnet Pałac Domaniowski WhyBlack
Facebook - Odwiedź nas
Należymy do World Puzzle Federation WPF
Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright Sfinks 2012
Projekt i wykonanie: WhyBlack